Payitaht Abdülhamid Şehzade Nureddin Kimdir? Alp Akar Yaşı, Oynadığı Diziler ve Tarihte

Payitaht Abdülhamid Şehzade Nureddin kimdir karakteri kim oynuyor tarihte Şehzade Nureddin’in yeri rolü ve önemi ne olmuştur? Karakteri oynayan Alp Akar oynadığı diziler nedir yaşı kilosu eğitim durumu sosyal medya instagram hesabı ve hayatına dair bilinmeyen özel bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid Şehzade Nureddin Kimdir? Alp Akar Yaşı, Oynadığı Diziler ve Tarihte

Payitaht Abdülhamid Şehzade Nureddin Kimdir ? Alp Akar

TRT 1’de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde Şehzace Nureddin kimdir tarihteki yeri ve önemi merak edilip araştırılmaya başlandı. Ulu Hakan’ın oğlu Nureddin Efendi. 33 yıllık Türk Tarihi’ndeki kesiti anlatan dizi 2019-2020 yeni oyuncularını belirledi. Zamanın şartlarında 2. Abdülhamid’in verdiği doğru kararlar ile yürümesini anlatıyor. Payitaht Abdülhamid 89. bölüm ne zaman başlayacak 4. sezon tarihi eylül sonu görülüyor. Es Film’den gelecek resmi açıklama bekleniyor. Karakteri canlandıran Alp Akar kimdir kendisini tanıyalım.

Payitaht Abdülhamid Şehzade Nureddin Kimdir ? Alp Akar

Alp Akar Kimdir ?

Tarihte önemli yeri olan Payitaht Abdülhamid Şehzade Nureddin karakterini oynayan Alp Akar 27 şubat 2006 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kendisini ilk olarak Kenan İmirzalıoğlu’nun unutulmaz dizisi Ezel’den tanıyoruz. Eğitimine devam eden Alp Akar profesyonel sanatçılar düzeyinde portre çizebiliyor. Güldüy Güldüy Show programına katılarak kendisini tüm Türkiye’ye ispatlamış bir tiyatro yeteneği olan oyuncudur. Şimdilerde ise 2019 – 2020 Payitaht Abdülhamid dizisinde Şehzade Nureddin karakterine hazırlanıyor.

Alp Akar Kimdir ?

Payitaht Abdülhamid Şehzade Nureddin Alp Akar Oynadığı Diziler

Şuan 13 yaşında olmasına rağmen oyunculuk deneyimi bir çok büyük sanatçıdan fazladır. Geleceği en parlak oyuncular arasına adaydır. Rol aldığı diziler ve projeleri hatırlayalım.

  • Payitaht Abdülhamid / Şehzade Nureddin / 2019 –
  • Bizim Hikaye / Fikret /2017
  • Çifte Saadet / 2016
  • Kertenkele / 2015
  • Vicdan / 2013
  • Hayat Dediğin / 2013
  • Umutsuz Ev Kadınları / 2011
  • Geniş Aile / 2011
  • Ezel / 2010
  • Canım Ailem / 2009
Payitaht Abdülhamid Şehzade Nureddin Alp Akar Oynadığı Diziler

Payitaht Abdülhamid Şehzade Nureddin Alp Akar İnstagram

Alp Akar yaşı merak edilen oyuncudur. Payitaht Abdülhamid dizisinde oynadığında 13 yaşında olan oyuncumuz aktif instagram hesabı kullanmaktadır. 150 binden fazla takipçi sayısı olan Alp Akar’ı sosyal medyada @alpakarofficial_ tagı ile bulabilirsiniz. Ailesinin yönlendirmesinde olan iletişim hesaplarında gelen sorulara olabildiğince yanıt veriliyor.

Payitaht Abdülhamid Şehzade Nureddin Alp Akar İnstagram

 

Payitaht Abdülhamid Oyuncular, 2019-2020 4. Sezon Tüm Kadro ve Gerçek İsimleri

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.