Payitaht Abdülhamid Şivenaz Hatun Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Başak Daşman)

Yeni sezona bomba gibi hazırlanan ve 3. sezonu ile trt de ekrana gelmeye devam eden Payitaht Abdülhamid dizisine yeni oyuncular da katılmaya devam ediyor. TRT1’in cuma günleri ilgiyle izlenilen dizisi olan”Payitaht Abdülhamid”in 3. sezon kadrosuna üç isim daha katıldı! Bunlardan birisi de Şivenaz Hatun..

Şivenaz Hatun rolünü Payitaht Abdülhamid dizisinde kim oynayacak kim canlandıracak merak konusu olmuştu. Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, dizinin başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Ezgi Eyüboğlu Yıldırım, Can Sipahi, Selen Öztürk ve Hakan Boyav gibi ünlü oyuncuların yer aldığı diziye yeni sezonda yeni isimler dahil olmaya devam ediyor.

Payitaht Abdülhamid dizisi Şivenaz Hatun Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Biyografisi:

Başak Daşman Şivenaz Hatun rolü ilePayitaht Abdülhamid dizisinde

Sevilen dizi Payitaht Abdülhamide Şivenaz Hatun rolüyle girecek olan oyuncunun gerçek adı Başak Daşman’dır. Oldukça tecrübeli ve bir çok dizi kariyeri olan Başak Daşman yeni dizisi Payitaht Abdülhamid dizisinde Şivenaz Hatun”u oynayacak.

Şivenaz Hatun rolünden başka diziye bir çok oyuncu daha dahil oldu. Payitaht Abdülhamid 3. yeni sezonda Dizide, Güven Kıraç ‘Vambery’yi, Gürkan Uygun “Halil Halid”i, Başak Daşman “Şivenaz Hatun“u, Erdem Ergüney “İzzet Holo Paşa”yı, Alay Cihan ise “Trabzonlu Ali Paşa”yı oynayacak. ”Payitaht Abdülhamid” Eylül ayında TRT1’de!

Payitaht Abdülhamid Şivenaz Hatun Kimdir? (Başak Daşman)

Payitaht Abdülhamid Şivenaz Hatun hakkında bilgiler

Başak Daşman, 10 Nisan 1981 tarihinde istanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası Arnavut, annesi Selanik göçmenidir. 16 yaşındayken babasını kaybetti. Mimar Sinan Üniversitesinde Sanat Tarihi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk bölümünde okuduktan sonra oyunculuk üzerine çalışmalara başladı.

Başak Daşman Okul döneminde Palyaço, pamuk prenses gibi kılıklara girerek oyunculuk konusunda kendini geliştirse de dizilerle tanışması uzun sürmemiştir. İlk dizi deneyimlerinden birisini Avrupa Yakası dizisindeki Esin rolüyle yapmıştır. Kendini gösteren oyuncu bir çok dizide rol almış Çemberimde Gül Oya dizisinde Handan rolüyle daha da çok tanınmıştır.

Payitaht Abdülhamid dizisi Şivenaz Hatun kimdir

Başak Daşman Son dizisi 2016 da “Rüzgârın Kalbi” olmuştur. Başak Daşman Şivenaz Hatun rolü ile Payitaht Abdülhamid dizisinde yeni sezonda ekrana gelecektir. Oyuncumuza başarılar diliyoruz. Merak edenelr için instagram adresini paylaşalım sizlerle: instagram.com/basagu/ Tarihte Şivenaz Hatun kimdir Gerçek Tarihte Şivenaz Hatun var mıdır varsa kimdir hakkında bilgileri ayrıca yazacağız.

Payitaht Abdülhamid Oyuncular, 2019-2020 4. Sezon Tüm Kadro ve Gerçek İsimleri

Payitaht Abdülhamid Oyuncular, 2019-2020 4. Sezon Tüm Kadro ve Gerçek İsimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Payitaht Abdülhamid Şivenaz Hatun Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Başak Daşman) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2018