Payitaht Abdülhamid Yeni Sezon Çekimleri Başladı Mı Başlama Tarihi Ne

Payitaht Abdülhamid Yeni Sezon Çekimleri Başladı Mı Başlama Tarihi Ne? Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezon için geri sayım başladı. Trt1 in sevilen dizisi olan Payitaht Abdülhamid yeni sezonu yakında başlayacak.

Trt1 de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisi yapımcılığını Es Film üstlenirken oyuncu kadrosunda Bülent İnal, Özlem Conker, Ezgi Eyüboğlu Yıldırım, Can Sipahi, Selen Öztürk ve Hakan Boyav yer alıyor. Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezonunda diziye Gürkan Uygun, Güven Kıraç, Sedef Avcı, Tansel Öngel, Başak Daşman, Erdem Ergüney ve Alay Cihan dahil olmuştu.

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezon çekimleri 5 Eylül çarşamba günü başlıyor. Payitaht Abdülhamid sevenler yeni sezonun başlaması için biraz daha beklemesi gerekecek. Çünkü yeni sezon çekimleri 5 eylülde başladığı için dizinin televizyonda yayınlanması eylülün son haftasını bulacaktır.

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezonu eylül ayının son haftasında olacaktır. Payitaht Abdülhamid dizisi sezon finalinde neler olmuştu hatırlayalım;

Abdülhamid ve Hanedan’ın yok edilmesi için en büyük suikast tertip edilecektir. Abdülhamid ve Hanedan bu suikasttan kurtulacak mı? Osman Paşa’nın ölümüne derinden üzülen Abdülhamid, V. Murat’ın da ortadan kaybolmasında Parvus’un parmağı olduğunu tahmin eder. Onun hain oyunlarını bitirmek için sonunda aradığı çareyi bulur.

Bu arada cülus töreni hazırlıkları tüm hızıyla devam etmektedir. Seniha’nın davetiyle törene Bedrifelek’in geleceğini öğrenen Bidar Saraydan temelli gitme kararı alır. Fehim Paşa öldü diye Payitaht’ta krallığını ilan eden Luka’ya, Fehim Paşa’nın büyük bir sürprizi vardır.

Yaşanan onca badireden sonra Hatice ve Kemalettin arasında artık engel kalmamıştır. Ama bu kez aralarına kendi vicdanları girecektir. Seniha, Sabahattin’in Hanedanlığa karşı düşmanla iş birliği içinde olduğunu öğrenince yıkılır.

Abdülhamid, Parvus’un planını çözmeye yaklaşmışken, Parvus hedef şaşırtır. Asıl planı başkadır ve Abdülhamid bu kez çaresizdir. Bidar yolda kendini bekleyen tehlikeden habersiz Saraydan ayrılırken, Parvus’un kurduğu tertip Abdülhamid ve tüm Yıldız Sarayı’nın sonunu hazırlar!

Payitaht Abdülhamid dizisi sezon finali bu şekilde olmuştu. Yeni sezonunda da sorular cevaplarını bulacak. Payitaht Abdülhamid dizisi 3. sezon çekimleri 5 eylül çarşamba başlayınca ekrana yeni bölümlerin verilmesi eylülün son haftasını bulacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2018