Payitaht Abdülhamid Yeni Sezonda Diziye Giren Çıkan Oyuncular

Payitaht Abdülhamid Yeni Sezonda Diziye Giren Çıkan Oyuncular…  Payitaht Abdülhamid dizisi Osmanlı döneminin en son dönemlerinde zekasıyla 33 yıl tahtta kalarak Osmanlı İmparatorluğunu ayakta tutmayı başarmıştır. Payitaht Abdülhamit dizisinin başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt oynuyor.

Payitaht Abdülhamid dizisi Şubat ayında yayına başladı. 1. sezonunda 17 bölüm yayınlanan dizi yeni sezona eylül ayında başlayacaktır. Payitaht Abdülhamid yeni sezona başlarken bazı oyuncular diziden çıktı bazı yeni oyuncularda diziye katıldı.

Bu bilgileri sizlerle paylaşmak için bu konuyu açtık. Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonunda Mahmut Paşa diziden çıkınca yerine yeni oyuncu bekleniyor. Barış Bağcı Diriliş Ertuğrul Noyan karakterine can verirken diziden ayrılmıştı. Geri dönmesi düşünülse de Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezonunda rol alma ihtimali de düşünülüyor. Boşalan paşa kadroları dizideki iyi kötü dengesini sağlamak için doldurulacaktır.

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonu yaklaşırken yeni bilgilerde gelmektedir. Bu bilgileri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2017