Payitaht Abdülhamit Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

Trt1 ekranlarında devam eden ve 2 sezondur oldukça iyi reytingler alıp izleyici tarafından sevilen bir dizi olan tarihi gerçekleri ve Sultan Abdülhamit devrini en güzel anlatan dizi olan Payitaht Abdülhamit dizisi Cuma günleri Trt1 ekranlarında yayınlanıyor. Ancak son gelen haberler dizinin bu sezon biteceği yakında final olacağı şeklinde.. olunca izleyenlerde buna tepki göstermeye başladı.

Payitaht Abdülhamit Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin böyle güzel bir dizi tarihimize ışık tutan bir yapım merak edilen güzel bir yapıt mutlaka sürsün izleyicisi de var yazık edilmesin muhakkak devam etsin isteyenler olarak bir kampanya başlatıp bu konuda destek olamak ve dizimizin devamını sağlamak için bu sayfayı oluşturup sizlere sunuyoruz.

Payitaht Abdülhamit Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası Nedir Nasıl Destek olacağız?

Öncelikle Payitaht Abdülhamit dizisi final haberleri nereden çıktı gerçekten dizi bitiyor mu? Kısaca bu soruya bakalım. Öncelikle dizimizin son aldığı reytinglere bakacak olursak giderek daha yüksek oranlarda reyting kazandığını göreceksiniz. Eskiden ilk 10 program arasına girmekte zorlanan dizi şimdi mutlaka ilk 10 da yer buluyor. İşte son reytingler:

Payitaht Abdülhamid 13 Nisan 2018 Cuma Reytinglerinde 10. sırada yer aldı. Önceki hafta yani Payitaht Abdülhamid 6 Nisan 2018 Cuma Reytinglerinde oldukça iyi bir sıralama bularak 7. sırada yer aldı. Payitaht Abdülhamid 23 Şubat 2018 Cuma Reytinglerinde 6. olmuştu. Aslında gittikçe artan bir olumlu süreç var..

Ancak ilk 10 da yer buldu diye dizi mutlaka devam edecek diye bir şart yok. Dizi senaryosu bittiği için de dizi bitebilir. Tuttu diye lastik gibi uzatmaya da gerek yok şahsi kanaatim.. Peki nasıl olacak dizinin devam etmesi erken final yapmasını durdurabilir miyiz? Kesinlikle başarabiliriz.. Nasıl mı?

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.