Payitaht Abdülhamit Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali Yapıp Devam mı Edecek? 2018

2018-2019 Sezonunda Payitaht Abdülhamit Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali Yapıp Devam mı Edecek? sorusunu merak edenler için hazırladık bu sayfayı.. Trt1 ekranlarında cuma akşamları ekrana gelen ve oldukça beğenilerek izlenen Payitaht Abdülhamit dizisinin kaçıncı bölümde biteceği ne zaman final yapacağı ve 2018 yılının sezon sonu olarak tabir edilen Mayıs ayında nasıl bir karar vereceği merak konusu oldu.

Cuma akşamları Trt1 ekranlarında yayınlanan ve sevilen dizi reytinglerde de gittikçe artan bir performans gösteriyor. Geçtiğimiz sezon devam edip etmeyeceği çok konuşulan ancak bu sezon daha iyi bir izlenme oranı ile seyirci tarafından takdir edilip izlenen ve reytinglerde de 2 oranlarından başlayıp 4 üzerine çıkan ve 8-9 sırada yer alan bir başarı gösteren Ab reytinglerinde ise 1. veya 2. olarak kalitesini tescilleyen dizinin izleyenleri kesinlikle devam etmesinden yana görüş bildiriyor.

Şimdilik Trt1 kararını vermese bile seyirciden gelen olumlu sinyaller ile dizi devam edecek gibi görünüyor. Payitaht Abdülhamit tarihi gerçekleri gün yüzüne çıkaran Kızıl Sultan diye İngiliz ve Yahudilerin karalayıp kendi içimizdeki insanlara da kötü tanıttırdığımız, Osmanlının son yıllarındaki en dirayetli sultanlardan birisi olan Sultan 2. Abdülhamitin yedi düvelle nasıl başa çıktığının ve Osmanlının ayakta kalmak için nasıl bir mücadele verdiğinin en güzel ve yalın haliyle anlatıldığı Payitaht Abdülhamit dizisi seyircisinden aldığı güçle devam edecek gibi görünüyor.

Eğer Trt1 yönetimi de 2018-2019 yılında da devam etsin kararını verirse Payitaht Abdülhamit kaldığı yerden Eylül 2018 de yayınlanmaya devam edecek. Ancak onun öncesinde Mayıs 2018 de Payitaht Abdülhamit final mi sezon finali mi yapacak, bitecek mi bitmeyecek mi, Payitaht Abdülhamit tamam mı devam mı gibi sorulara muhatap olacak gibi görünüyor.

Bizde hayırlısını dileyelim ama böyle güzel bilgi verici tarihi diziler bitmesin devam etsin istiyoruz.
Lütfen sizlerde Payitaht Abdülhamit dizisi hakkında yorumlarınızı olumlu veya olumsuz görüşlerinizi aşağı yazarak Payitaht Abdülhamit sezon finali mi yapsın yoksa final yapıp ekrana veda mı etsin bu konuda bildiklerinizi yazabilirsiniz.

Trt1 Payitaht Abdülhamit Dizisi Final mi Yapacak Mayıs 2018 de Sezon Finali Yapıp 3. sezonda Devam mı Edecek? konusu hakkında Yorumlarınızı bekliyoruz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

 1. Mutlaka ama kesinlikle devam etmeli. Benim payitaht sayesinde Osmanliya ilgim daha cok artti. Yurtdisinda Gurbette yasadigim icin tarihimizi pek iyi tanimiyoruruz. Ben bu diziden cok seyler ögrendim. Sacma sapan ask dizilerin yerine böylesi daha güzel. Payitaht dizisi mutlaka Sezon Finalinden sonra devam etmeli.

 2. Kesinlikle devam etmeli bu millete iyi gelen bi dizi saçma sapan dizileri izlemek istemiyoruz gerçekler olsun hayatmzda uyanalm art gaflet yetmedi mi..

 3. Kesinlikle devam etmelidir.Saçma dizilerin yerine,böyle kaliteli ve aydınlatıcı diziler çoğalmalı diye düşünüyorum.Düşman hala aynı düşman,tarih sanki tekrar ediyormuş gibi geliyor bana.Onlar 100sene sonrası için de aynı planları uyguluyorlar.Müslümanlarda böyle bir düşmanlara karşı birleşmeli ve onların planlarını alt üst etmeliler diye düşünüyorum.

 4. Mutlaka devam etmeli bizi bizden koparan gerçekleri neden öğrenmek bilmek istemeyelimki mümkünse yıllarca suren kurtlar vadisi çocuklar duymasın arka sokaklar gibi dizilerden daha çok uzun sürmeli ve sadece trt bununla yeterli kalmamalı ben olsam bütün osmanlı padişahlarının hayatını ele alırdım ki bu bizi daha cok dınc tutacaktır en önemlisi abdülhamid basta olmak uzere bu dızı sonuna kadar devam etmelı 2050 de bıtebılır

 5. PAYİTAHT DİZİSİNİ YAPANLARIN EMEĞİNE SAĞLIK.DİZİNİN 2019 DA DA DEVAM ETMESİNİN GERÇEKLERİN DAHA İYİ BELLEKLERİMİZE YERLEŞMESİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

 6. payitaht dizisinin son zamanlarda yayınlanan en yararlı dizilerden biri olduğunu düşünüyorum.Dizinin 2019 da da devam etmesini çok isterim.

 7. Kesinlikle develam etmesini istiyoruz şanlı tarihimizi cok guzel sunuluyor harika bir dizi

 8. Dizi muhakkak devam etmeli. Tarihimizin karartılmış çarptırılmış bütün mazisi temize çıkarılmalı hafızalardaki bütün yanlış bilinenler düzelmeli ve iyileştirilmeli. Ben bunu yürekten istiyorum Trt 1 kanalından ve bütün yetkililerden. Saygıyla ve önemle rica ediyorum Lutfen bu güzel diziyi bitirmeyiniz. Önemle rica ediyorum Heleki. Yurdumun çok ihtiyacı duyduğu birlik ve beraberlik içine olmasının elzem olduğu şu günlerde

 9. devam etsin istiyoruz bizim tarihimiz bunu herkes izleyip görsün ve bilsin

  1. Bencede devam etsin çok güzel bir dizi payitaht Abdülhamid

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.