Payitaht Abdülhamit Sezon Finali mi Final mi Yapacak, 2018-2019 da Devam Edecek mi?

Trt1 ekranlarında devam eden Payitaht Abdülhamit Sezon Finali mi Final mi Yapacak? 2018-2019 da Devam Edecek mi? sorusu merak ediliyordu. Trt1 oldukça başarılı tarihi dizileri üst üste tutturmaya ve oldukça iyi reytingler almaya başladı. Diriliş Ertuğrulun çok sevilip tutulmasından sonra başlayan Payitaht Abdülhamit ve son olarak da perşembe günleri yayınlanmaya başlayan Mehmetçik Kutül Amare dizisi oldukça sevildi ve tutuldu diyebiliriz.

Devlet kanalı olmasına rağmen zaman zaman özel sektördeki bütçeli dizileri bile geride bırakan Trt1 oldukça başarılı bir strateji izliyor ve tarih dizilerini izleyiciye yüksek kalite ile sunuyor. Kaliteli diziler elbetteki hakkettiği yere er geç ulaşacaktır. Payitaht Abdülhamit dizisi de Cuma günlerine oldukça güzel ve farklı bir alternatif oldu. Son dönemde aldıkları reytingler ile her kesimden takdir toplayan Payitaht Abdülhamit dizisi sonraki sezon devam edecek mi merak konusu oldu.

Sevilen dizi Payitaht Abdülhamit cuma günü reytinglerinde genellikle ilk 10 sırada yer bulurken Ab listesinde ilk sırada yer alıyor. Böylesine geçmişine meraklı bir Türk halkının daha çok ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz bu diziye.. 2. Abdülhamitin başından geçen olayları gerçekçi şekilde kurgulayarak günümüzün benzer yanlarını da ön plana çıkaran dizi oldukça başarılı şekilde devam ediyor.

Uzun süre konuşulmayan ve hain diye ülkemiz genç nesillerine aktarılan, beyinlerine işlenen Kızıl Sultan yaftasının aslında bir yahudi planı olduğunu deşifre ederek yeni Türkiyenin geçmişine atılan kara izleri bir bir temizlemeye çalışan Payitaht Abdülhamit bu konuda üzerine düşen görevi yerine getiriyor.

Peki Payitaht Abdülhamit Sezon Finali mi Final mi Yapacak, 2018-2019 da Devam Edecek mi?

Öncelikle söylemek gerekir ki oldukça iyi devam eden ve belli bir misyonu olan Bülent İnalın oldukça başarılı bir rol oynadığı dizinin senaryosu devam ediyor. Yani dizi reytinglerde ilk 3 veya ilk 5 de olmasa da zaten 4 üzerinde reyting alıyor ve bu reyting oldukça yeterli görünüyor bir Trt1 dizisi için. Dizinin gittikçe olgunlaşan kadrosunun ilerde çok daha iyi bölümde çıkaracağı konuşuluyor.

Özetle dizimizin bitmesi için herhangi bir neden görünmüyor şimdilik. Büyük ihtimalle Payitaht Abdülhamit Sezon Finali yaparak gelecek sezonda kaldığı yerden devam edecek. Yani Mayıs 2018 de sezon finali yapacak olan dizinin Eylül 2018 de yeniden 3. sezonu ile başlaması planlanıyor. Payitaht Abdülhamit Final mi Yapacak, 2018-2019 da Devam Edecek mi? sorusuna şimdilik reytingler iyi gittiği için devam edecek diyoruz kesinlikle. Ancak reytingler çok düşer de dizi izlenmez olursa o zaman yapacak çok şey yok maalesef..

Bu konuda sizlerde lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın, sizce Payitaht Abdülhamit dizisi devam etmeli mi yoksa bu sezon sonunda final mi yapmalı. Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

 1. sakın ha ne bitmesi
  düşünmesi bile korkunç
  bu diziyi sakın bitirmeyin
  bu dizi olmazsa naparız
  lütfen devam etsin

 2. Tarihimizi canlandıran bütün sanatcılarımıza şükranlarımı sunuyorum yola devam sevgiler

 3. Devam etsin devam etmeli

 4. Bitmesin cok iyi ve bütün aktörler muhtesem kedinlikle devam etmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.