Pazardayız Yarışması Sunucusu Tuğçe Kurt Kimdir? (360 Tv)

360 tv ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor adı da Pazardayız! Pazarda ne olmaz ki ne arasan orada. Ama pazarı eğlenceli hale getirip en akıllı alışverişi yapmak da marifet ister.. Semt pazarında alışveriş yapanların belli hedefler doğrultusunda kıyasıya yarıştığı çok çekişmeli olan “Pazardayız” yarışması 360 izleyenleri çok eğlendirecek. Pazardayız Yarışması Sunucusu Tuğçe Kurtun kim olduğunu merak edenler olabilir.

360 ekranlarının sevilen yüzü Lokman Dağ ve Tuğçe Kurt semt pazarlarını sırasıyla geziyorlar ve hem halkın nabzını tutarken hemde yarışmacıları ve izleyenleri eğlndirecek güzel yarışlar yapıyorlar.. Lokman Dağ ve Tuğçe Kurt pazarın nabzını tutup, esnafla ve halkla sohbet ediyorlar ve bu sırada yarışmalar devam ediyor. Pazarda gezerken bir taraftan da yarışmacılarını seçiyorlar.

Pazardayız Yarışması Nasıl oluyor başvuru katılım nasıl? Tuğçe Kurt ve Lokman Dağ’dan belli bir bütçe verdikleri ve istenen meyve sebzeyi en güzel şekilde pazardan alacakları bir yarışma olacak, yarışmacılar 10 dk. içinde hemen alışveriş yaparak pazar yerinde yemeklerini pişirip gösteriyorlar. Yarışmacılar yaptıkları alışverişi yemeğe dönüştürüp her gün hünerlerini gösteriyor ve bu büyük mücadelenin finalinde, pazar esnafının puanlaması sonucu içlerinden birisi ipi göğüsleyip ödülün sahibi oluyor. Genel olarak yarışmanın formatı bu.

Tuğçe Kurt yarışmanın bayan sunucusu. Peki Pazardayız Yarışması sunucularından Tuğçe Kurt Kimdir?  7 Şubat 1986 Aydın ilimizin Nazilli ilçesinde doğmuştur. Tuğçe ilk olarak kendisini Acun Ilıcalı’nın sunduğu Varmısın Yokmusun yarışmasında göstermiş ve almış olduğu 38000 TL’lik teklifi kabul ederek ayrılmıştır. Daha sonra farklı tv kanallarında programlara katılan güzel sunucu şu sıralar 360 kanalında Pazardayız programı ile Lokman Dağ ile birlikte sunuculuk yapmaktadır.

pazardayız yarışması sunucusu Tuğçe Kurt Kimdir resimleri:

 

YORUMLAR

  1. Harika bir yapım.Zevkle izliyoruz.Gaziosmanpaşa Çarşamba pazarınada bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.