Peak nedir peak reklamı iş ilanı mı teknoloji geliştirme şirketi peak reklamı

Peak nedir peak reklamı iş ilanı mı teknoloji geliştirme şirketi peak reklamı hakkında merak edilenler Peak başvuru katılım formu da burada… Peak başvuru şartları neler? Peak games iş başvurusu nasıl olacak

Peak nedir peak reklamı iş ilanı mı teknoloji geliştirme şirketi peak reklamı videosu.. Peak başvuru katılım formu:
Peak nedir? Peak ne işe yarar? gibi sorunun yanıtı burada. PEAK, neredeyse tüm TV kanallarında aynı anda reklamlarda gösterilince merak konusu oldu. PEAK Games’in reklamı tüm TV kanallarında reklam aynı anda çıktı..

Peak nedir peak.com hakkında bilgiler peak reklamı ne istitor, peak iş ilanı mı teknoloji geliştirme şirketi peak reklamı videosu.. Ünlü teknoloji şirketi yayınlanan reklamda, alanında başarılı olan yazılımcıların internet sitesi üzerinden iş başvurusunda bulunmalarını istedi bu sıradışı reklamı tüm tv kanallarında aynı anda yayımlayarak herkesin izlemesini sağladı ve reklam yayınlandıktan saniyeler sonra şirketin internet sitesi peak.com’a erişim neredeyse imkansız hale geldi.

PEAK NEDİR? PEAK OYUN YAZILIMI ŞİRKETİ:

Peak, uluslararası alanda faliyet gösteren yazılım şirketidir. Özellikle oyun oynayan gençlerin yakından bildiği dünyaca ünlü oyunlara imza atan ünlü şirket yazılımcı arayışını yayınladığı reklam filmiyle bildirdi. Peak Şirketi özellikle mobil uygulama ve oyun geliştirme alanlarında çalışırken aynı zamanda nöro-dijital çalışmalar yapmaktadır.

Peak nedir peak reklamı iş ilanı mı teknoloji geliştirme şirketiPEAK GAMES NEDİR? Peak başvuru şartları neler?

Türkiye’den çıkmış en büyük dijital oyun şirketlerinden biri olan Peak Games‘in bir bölümü dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Zynga tarafından satın alındı. Edinilen bilgilere göre satın alma 100 milyon dolarlık nakit karşılığında gerçekleşti ve anlaşma sadece Peak Games’in kart ve okey oyunları geliştiren bölümünü kapsıyor.

Söz konusu anlaşmaya göre Peak Games’in Spades Plus, Gin Rummy Plus ve Okey gibi oyunları Zynga’nın olacak. Toy Blast ve Toon Blast oyunları ise Peak Games’te kalacak ve şirket İstanbul merkezli bağımsız bir oyun şirketi olarak yoluna devam edecek. Peak nedir? Peak ne işe yarar? sorularını merak edenlere kısaca bilgiler sunmaya çalıştık..

Peak nedir? Peak ne işe yarar? Peak teknoloji geliştirme şirketi. Reklamda yer alan teknolojiyi sadece kullanan değil onu geliştirmeye çalışan iş arkadaşları arıyoruz. Bu söylemiyle iş ilanı gibi görülen Peak tüm kanallarda aynı anda reklamı yayınladı.

Peak reklamında teknolojiden çok bahsedildi. Peak nedir reklamın amacı ne? Peak başvuru şartları neler? Bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Peak, 2010 yılında kurulan uluslararası bir yazılım ve teknoloji şirketidir. Şirket başta mobil uygulama ve oyunlar olmak üzere birçok alanda etkinlik göstermektedir.

Peak başvuru katılım formu

Peak başvuru katılım formunu sizler için bu sayfaya ekleyeceğiz ve yazılım konusunda kendine güvenen gençleri bu Peak yazılım mühedisliğinin uçsuz bucaksız dünyasında hem iş bulmak hemde yazılım ve oyun geliştirme konusunda başarılı olanlar için Peak başvuru katılım formunu ve şartlarını burada sizlerle paylaşacağız. Peak başvuru katılım formunun paylaşılması bekleniyor.. Peak başvuru şartları neler detaylar geliyor..

peak games iş başvurusu nasıl olacakPeak Yazılım Oyun Geliştirme başvuru katılım formu ve şartları neler?

Peak yazılım ve teknoloji şirketi Türkiye’de televizyonlarda yayınlanan reklam filmi ile gündeme geldi. Şirket yayınlanan reklamda, alanında başarılı olan yazılımcıların internet sitesi üzerinden iş başvurusunda bulunmalarını istedi ve reklam yayınlandıktan saniyeler sonra şirketin internet sitesi peak.com’a erişim neredeyse imkansız hale geldi. Peak, sosyal medyada da en çok konuşulan başlıklar arasına girdi.

Peak reklamından sonra merak edip buraya geldiyseniz devam edin: İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

PEAK İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLA!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Peak nedir peak reklamı iş ilanı mı teknoloji geliştirme şirketi peak reklamı (6 Yorum)

  • Aynen bende öğle..
   Söz dizisini izlerken birden bire bu çıktı..
   Tabi herkes gibi hemen kanal değiştirdik, ve birde ne görelim? Tüm kanallar aynı şeyi gösteriyor..
   Eşime direk şöyle dedim, sanırım kanallar virüs kaptı…
   Sahiden neyi anlatıyor bu şey?
   Reklam mıydı? Onu bile çözemedim..
   Sanırım virüsü ben kaptım 🙂

Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2019