Pelin Karahan Nefis Tarifler Programı ile Show Tv de Yemek Yapacak

Sevilen ekran yüzlerinden birisi de Pelin Karahan. Son oynadığı dizi Yeter den ayrılan ve bebeğini dünyaya getiren güzel oyuncu yeni sezonda dizi projesi yerine daha kolay ve bebeğine daha iyi zaman ayırabileceği bir iş teklifini kabul etti. Yemekler konusunda oldukça başarılı olan Pelin Karahan Show tv ile tarif programı konusunda anlaştı.

Pelin Karahan Nefis Tarifler Programı ile Show Tv de Yemek Yapacak: Ünlü oyuncu hafta içi her gün elinin lezzetini yöresel yemeklerle buluşturacak ve birbirinden güzel yemek tarifleri ile show tv de Nurselin mutfağından boşalan yeri doldurmaya çalışacak. Pelin Karahan Nefis Tarifler programında mutfakta şahane yemekleri ortaya koyacak, lezzeti şahane denebilecek tatlar ortaya çıkaran hanımlarla birlikte, şehir şehir Anadolu Mutfağını evlerinize getirecek.

Pelin Karahan Nefis Tarifler Programı çok iddialı. Neden mi? İşte sebebi: “O yemeği hazırlarken neden ben aynı tadı, kıvamı tutturamıyorum” diyenler… Pelin Karahan’la Nefis Tarifler tam size göre… Her yemeğin tadına tat katan önemli ipuçları ve lezzet tüyoları da Pelin Karahan’la Nefis Tarifler’de ekrana geliyor.

İçinizi ısıtacak çorbalar, tadı damakta kalacak ana yemekler, masanızı donatacak yöresel tatlar, bin bir çeşit tatlılar, çay saatinizde keyfinize keyif katacak pastalar, kurabiyeler, daha neler neler.

Pelin Karahan Nefis Tarifler Programı ile yeni sezonda ekrana gelecek show tv de. Sizlerde programla ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağı yazabilir, yorumlarınızla destek olabilirsiniz. Sizce Pelin Karahan yeni programında başarılı olur mu?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.