Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Tv Program

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Başvuru Katılım İletişim Formu Bilgileri (Show Tv)

Show tv de sevilen isimlerden ve yaptığı programlarla izleyenlerin sempatiyle severek izledikleri Pelin Karahan ile Nefis tarifler programı kaldığı yerden devam ediyor. Pelin Karahan’la Nefis Tarifler programına Başvuru Katılım şartları İletişim Formu Bilgileri (Show Tv) nasıl olacak bu konuda bilgiler vereceğiz sizlere.

Geçen sezon bebeğini doğurmak için programa ara veren bu sezon ise yeniden ekrana dönen Ünlü oyuncu hem sunuculuk yeteneği hem de güzelliği ile show tv de renkli bir programa imza atmaya devam ediyor.. Pelin Karahan’la Nefis Tarifler programı oldukça sevilirken, birçok tarifi ekranlara getiren ünlü sunucu her hafta bir çok uzman konuk davet edip merak edilenleri paylaşırken birbirinden farklı kültürel ögeleri de ön plana çıkarıyor.

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Başvuru Katılım formunu merak edip programa nasıl katılım nasıl gelirim diyenlere bu sayfada vereceğimiz detaylı bilgilerle ulaşabilirler Pelin Karahanın programına.. Keyifli sohbeti ve renkli atmosferi ile dikkat çeken ünlü oyuncu ve son zamanların gözde sunucusu Pelin Karahan’la Nefis Tariflerde yöresel lezzetlere de yer veriliyor.

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler iletişim telefon bilgileri

Hafta içi her gün Show tv de ekrana gelecek olan Pelin Karahan’la Nefis Tarifler’de yer almak için sizlerde başvuru formunu doldurup başvuru yapabilirsiniz.. Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Başvurusunda kişisel soruları yanıtlandırarak kısa süre içerisinde programa katılabilir ve davet alabilirsiniz.

Bunu Görmelisin!  Eser Yenenler Show 25 Ocak 2019 Cuma Konukları Videosu Tekrarı

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler programının iletişim ve telefon numaralarını sizlerle paylaşmak istiyoruz burada.. Aşağıda vereceğimiz sorulara yanıtlarınızı tam ve doğru olarak programa yollamanız yeterli. İletişim bilgilerini takip ederek siz de farklı lezzetleri deneyim edinebilir ve evinizde bu lezzetleri hazırlayıp sunabilirsiniz.

Show tv Pelin Karahan’la Nefis Tarifler yarışmasına başvurmak için doldurmanız gereken formda yer alan bilgileri aşağıdan görebilir ve istediğiniz gibi doldurup bizlere gönderebilirsiniz..

Show tv Pelin Karahan’la Nefis Tarifler başvuru nasıl yapılır

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Başvuru Katılım İletişim Formu Bilgileri (Show Tv)

* Adınız:
* Soyadınız:
* Cinsiyet
Kadın Erkek
* Doğum tarihi:Gün/Ay/Yıl
* Doğum yeri:
* Medeni Durumunuz Evli Bekar
* Yaşadığınız şehir
* Cep telefonu:
* İddialı olduğunuz yemek türleri hangileri?
* Daha önce bir televizyon programına çıktınız mı?
* Sosyal medyada size ait bir sayfa var mı?
* Bloğunuz var mı?
* Sizinle beraber programda yemek yapan biri/ birileri olacak mı?

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Başvuru Katılım formu

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Başvuru formuna Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Başvuru formuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Başvuru Katılım formunu doldurduktan sonra sizlere gönderilecek olan başvuru bilgilerini lütfen saklayınız.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi Pelin Karahan’la Nefis Tarifler hakkındaki merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Bunu Görmelisin!  Zuhal Topal 21-22-25 Ocak 2019 Yarışmacıları Kaynana Puanları Haftanın Birincisi Kim?

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Başvuru için adres: Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No: 42 Sefaköy – Küçükçekmece / İstanbul
Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Başvuru İLETİŞİM Telefon ve Faks : Tel : +90 212 313 60 00 – Faks : +90 212 313 73 36

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

5 Yorum Var

5 Comments

 1. Anonim

  24 Aralık 2018 at 14:27

  Başvuru neden yaplamıyor

 2. Tülin

  23 Kasım 2018 at 12:39

  Çok isterim orda yemek yapmak inanın bi analı kızlı enfesss olur

 3. Anonim

  23 Kasım 2018 at 12:37

  Formu doldurdum fakat gitmedi galiba

 4. atefeh

  10 Kasım 2018 at 21:49

  gerçekten çok katılmak istiyorum bu programa.nasıl katila bilirim merak ediuorum

 5. atefeh

  10 Kasım 2018 at 21:45

  ben bu programi çok seviyorum.her gun irandan izliyorum ve çok zevk aliyorum.bide gerçekten katilmak istiyorum.ama nasil baş voracam diye bilmiyorum

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Tv Program

To Top