Ana sayfa Tv Program Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Neden Yok Yayından Kaldırıldı mı? Yeni Sezon 2018-19

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Neden Yok Yayından Kaldırıldı mı? Yeni Sezon 2018-19

6
0

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Neden Yok Yayından Kaldırıldı mı? Yeni Sezon 2018-19… Pelin Karahan’la Nefis Tarifler programı Pelin Karahan’ın eğlenceli sunumu ile yayınlanmaya devam ediyordu. Sezon finali yaparak ekranlara veda eden Pelin Karahan yeni sezonda üzücü haberle döndü.

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler programı geçen sezon yayına başlamıştı. Sezon boyunca yayınlanan birbirinden farklı lezzetli tarifleri ekrana getiren Pelin Karahan yeni sezonda maalesef yok yayınlanmayacak. Pelin Karahan’la Nefis Tarifler programı yayından kaldırıldı.

Show TV yeni sezonda farklı programlara yer vermeyi düşünüyor ekranda. Pelin Karahan’la Nefis Tarifler programına benzer bir yemek programı olacak mı yoksa farklı tarzlarda mı programlar olacak göreceğiz.

 

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler programının sunucusu olan Pelin Karahan kimdir?

Pelin Karahan 1984 Ankara doğumlu. İlkokulu ortaokulu Ankarada bitirdi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliğinden mezun oldu. İstanbula geldiğinde Erberk Ajans’a kaydoldu. Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filminde rol aldı. Coca Cola Light , Yedigün, Kit Kat ve Komili Şampuan Reklamlarında oynadı. Reklam çekimleriyle başladığı oyunculuğa Kavak Yelleri dizisiyle devam etti. Asıl ününü de bu dizi ile elde etti. Pelin Karahan 2014 yılında eşi Bedri Güntay ile evlendi.

Bunu Görmelisin!  Gelinim Mutfakta 21-25 Ocak Kim Elendi Kim Bilezik Kazandı(Kesin Bilgi)

Güzelliği ve oyunculuğu ile herkesin beğenisini kazandı. Kavak Yelleri, Muhteşem Yüzyıl ve Yeter dizilerinde rol aldı. Ardından Pelin Karahan’ın üstlendiği yemek programında sunuculuk yaptı. Sevilen programın ekran macerası sonlandı.

Show TV Seda Sayan ile yollarını ayıran kanal böylece gündüz kuşağının iddialı isimlerinden biri olan Pelin Karahan’la da yollarını ayırmış oldu. Show TV yeni sezonda nasıl bir programlar yayınlayacak göreceğiz.

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here