Pi sayısını virgülden sonra kaç basamağını ezberledi ezberleme rekorunu kıran Hintli

Pi sayısını virgülden sonra kaç basamağını ezberledi ezberleme rekorunu kıran Hintli adam 83 binini ezberlemiş ancak rekor kırarken 70 bin olarak saydığı için kayıtlara öyle geçmiştir.. Pi sayısını virgülden sonra kaç basamağını ezberledi ezberleme rekorunu kıran Hintli 70.000 basamağını ezberlemiştir..

 

Kim Milyoner Olmak İster 8 Eylül 2018 Yarışmacıları Kimler? Soruların CEVAPLARI NELER?

Pi sayısını virgülden sonra kaç basamağını ezberledi ezberleme rekorunu kıran Hintli

Aslen Trabzonlu olan 34 yaşındaki yarışmacımız Gökhan Yanıkoğlu, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Akdeniz Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği Bölümü mezunu olan Gökhan Bey, yüksek lisansını Amerika’da Oxford Brookes Üniversitesinde tamamlamış. Şu anda uluslararası bir firmada hasta yetkilisi olarak çalışan Gökhan Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yurt dışı seyahati yapmak istediğini söylüyor.

Devegözü kuş yüreği tilki kuyruğu hangi bitkinin çeşididir? Doğru Cevap :Üzüm olacaktı.. Gökhan Yanıkoğlu soruya joker kullanarak doğru cevap verdi. 60 bin liralık soruya oldukça hızlı ilerleyen yarışmacının hedefi 125 bin tl. Gökhan Yanıkoğlu kaç lira kazandı Kim milyoner olmak ister yarışmasındaki ödülü..

Kim Milyoner Olmak İster 8 Eylül 2018 Yarışmacıları soru ve cevapları

Fransa’da doğup büyüyen 26 yaşındaki Tuğba Yirik, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Altı aylık evli olan Tuğba Hanım, Reims Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlayan Tuğba Hanım, şu anda eşiyle birlikte çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak çalışıyor. Yarışmacımızın hedefi 15.000 TL’lik ödül.

Aslen İzmir olan 27 yaşındaki yarışmacımız Nur Buket Kaplan, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi mezunu olan Buket Hanım, Devlet Tiyatrolarında sahne uygulayıcısı olarak çalışıyor. Buket Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla İtalya’da şapka, ayakkabı ve kostüm üzerine eğitim almak istediğini söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2018