Pınar Altuğ Fox Tv Sizi Böyle Alalım Programı Videosu Tekrarı İletişim Wattsapp

Pınar Altuğ Fox Tv ile anlaştı. Sevilen ekran yüzü FOX yeni yılda gündüz kuşağı programı yapması için yemek programını sohbet ile birleştirerek insanlara sunmaya hazırlandı. Fox tv uzun süreliğine sevilen oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ ile anlaştı! Pınar Altuğ Fox Tvde yemek ve tarif programı yapacak gibi görünse de sohbetleri ile güzel bir kitle oluşturmak istiyor.

Geçtiğimiz sezon da ramazan ayında ‘Pınar Altuğ ile Ramazan Lezzetleri’ adıyla FOX’ta yaptığı yemek programıyla çok sevilmiş, büyük beğeni toplamış olan Pınar Altuğ’un yeni programının adı ‘Sizi Böyle Alalım‘ oldu. Pınar Altuğ aynı isimli programı 2007 yılında FOX’un ilk yılında sunmuştu. Yani bir nevi nostalji de yaşatacak izleyenlerine.

Aradan uzun yıllar geçse de Pınar Altuğ ve FOX yine aynı programla 10 yıl sonra buluştu. ‘Sizi Böyle Alalım’ 8 ocaktan itibaren her gün fox tv de olacak.. Bu sırada FOX’un yeni gündüz kuşağı programı yemek tarifleri ve sohbetleri ile gönüllere girmeye aday program ‘Sizi Böyle Alalım‘ın tanıtım fragmanı da dün yayınlandı yayınlandı!

Pınar Altuğ Fox Tv Sizi Böyle Alalım Programı Videosu Tekrarı İletişim Wattsapp

Pınar Altuğ programına ulaşmak telefon veya maille wattsapp aracılığı ile doğrudan kendisine veya programına ulaşmak için bilgileri de verelim sizlere. Pınar Altuğ Fox Tv Sizi Böyle Alalım İletişim Wattsapp telefon mail adresleri:

Telefon: 0 212 414 90 00
Fax : 0 212 414 97 00
E-Posta : izleyicitemsilcisi@fox.com.tr
Pınar Altuğ Fox Tv Sizi Böyle Alalım wattsapp hattı henüz açılmadı.

Pınar Altuğ Atacan’ın sunumuyla ekranlara gelecek programda ünlü konuklarla mutfağa girilecek ve hesaplı, pratik, sağlıklı yemekler sohbet eşliğinde yapılacak. ‘Sizi Böyle Alalım’ 8 Ocak Pazartesi’den itibaren Hafta İçi Her Gün FOX’ta!

2018 Yeni programı ile Pınar Altuğ Atacan, “Sizi Böyle Alalım”da birbirinden renkli ve maharetli konuklarıyla keyifli sohbetler eşliğinde hesaplı, pratik, sağlıklı ve aynı zamanda besleyici tatları seyircinin beğenisine sunacak.

Yemek programlarıyla ödüllere layık görülen, “Pınar’ın Yemek Günlüğü” ve “Pınar’ın Mutfağından” adlı başarılı yemek kitaplarının yazarı Pınar Altuğ Atacan, sihirli dokunuşlarıyla, tadı damağınızda kalacak,
birbirinden eşsiz lezzetleri ve keyifli sohbetleri hafta içi her gün ekrana taşıyacak..

Kuru Fasulye Pastası…Sizi Böyle Alalım

 

Karnabahar Çorbası…Sizi Böyle Alalım

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Pınar Altuğ Fox Tv Sizi Böyle Alalım Programı Videosu Tekrarı İletişim Wattsapp (4 Yorum)

  1. günlük programı akşam seyredemiyoruz yalnız yemek geliyor nerden nasıl bulucaz Tamer Karadağlı vs gibi gelmiyor

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2017