Polis Darp Eden Oyuncu Özgün Aydın’a hapis cezası!!!!

Polis Darp Eden Oyuncu Özgün Aydın’a hapis cezası!!!!

Oyuncu Özgün Aydın’a, 4 ay önce kavgaya karıştığı sırada olay yerine gelen polis memurlarını  darp ettiği suçlamasıyla Oyuncu Özgün Aydın hakkında 19 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Olay sonrası ünlü oyuncu ve taksi sürücüsü gözaltına alınırken oyuncu Özgün Aydın’ın, karakolda taksi sürücüsüne ‘Sen yandın’ demesi kameralara yansıdı ve  Olayda meslektaşının yardımına gelen bir diğer taksici ise Aydın’ın arkadaşları tarafından bıçakla yaralandığı iddia edildi.

Dört ay Önce Yaşanan Olay;

Gece saatlerinde Kadıköy’de meydana geldi. İddiaya göre Kadıköy Hasırcıbaşı caddesi üzerindeki taksi durağından arkadaşlarıyla birlikte taksiye binen ünlü oyuncu Özgün Aydın, karşıya gideceğini söyledi. Kısa bir süre gittikten aracı durdurarak araçtan inen Özgün Aydın, tekrar taksiye doğru yöneldi.

Araçtan indiği esnada aracın kapı lastiğinin düştüğünü gören şoför lastiği yerine taktığı esnada oyuncu Özgün Aydın ile kısa bir süre sözlü tartışma yaşadı. O esnada oyuncu Özgün Aydın aracın kapısını üzerine kapattığı esnada taksi şoförü Yakup Koca’nın koluna çarptı. Aracından inen taksi sürücüsü Yakup Koca, oyuncu Özgün Aydın’ın yanına gitmek istemiş. Bu sırada Aydın ve arabada bulunan arkadaşları sürücünün elinden telefonunu alarak darp edmiştir.

 

İddialara Göre Aydın Polis Memurunu Yumruklamış Küfür Etmiş ve Tekme Atmıştır

Özgün Aydın’ın üstünü polislere aratmaması üzerine  kaydedilen iddianamede, kelepçe takmak isteyen polislere, “Sen kimsin lan. Bana kelepçe takamazsın” demiş ve kelepçe takıldığı sırada polis memuru olan müşteki T.Ö.’ye yumruk savurduğu, elindeki telefona tekme atarak düşürdüğü , yere düşen telefonu almaya çalışırken de polis memurunun yüzüne tekme attığı, hakaretler ve tehditler savurduğu söylenmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019