Popstar 2018 25 Nisan Çarşamba Bülent Ersoy Armağan Uzun Şarkısı Düeti Video

Popstar 2018 25 Nisan Çarşamba Bülent Ersoy Armağan Uzun Şarkısı Düeti Video… Popstar 2018 programında 25 Nisan çarşamba günü eski Popstar yarışmacıları da katılıyor. Popstar yıllar önce yayınlanmış ve çok önemli sesler çıkarmıştı yarışmadan.

Popstar 2018 25 Nisan çarşamba Bülent Ersoy, Deniz Seki, Armağan Çağlayan ve Can Bonomo’nun jüriliğini yaptığı yarışma da Osmantan Erkır sunuculuk yapıyor. Popstar 2018 25 Nisan da canlı olarak ekranlara gelecek. Bu akşamki canlı yayınlanacak olan bölümde de eski Popstar Yarışmacıları konuk olacak.

Katılacak olan en önemli isim de Bülent Ersoy’un eski eşi olan Armağan Uzun. Armağan Uzun ve Bülent Ersoy yanyana gelince neler olacak? Birlikte söyledikleri düet yaptıkları şarkıyı sizlerle konumuzda paylaşacağız.

25 Nisan Popstar 2018 e konuk olacak olan diğer eski popstar yarışmacıları da Armağan, Firdevs, Erkan, Mustafa, Recep, Aydan… Bu akşam ki Popstar 2018 yarışmacı izlenmeye değer. Çok özel şarkılara seslere sahne olacak. Popstar 2018 25 Nisan çarşamba şarkıları videoları sizlerle konumuzda olacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Popstar 2018 25 Nisan Çarşamba Bülent Ersoy Armağan Uzun Şarkısı Düeti Video (2 Yorum)

  1. Būlend ersoy un kafasını kırmak farz oldu yarışmacı ları tanımıyor.bunun gőrevi ne yaaaa???

  2. Şuu Būlend ersoya hiç tahammūlūm yok batuhan őztūrk e garezi var kim seçmiş bu būlendi buraya çocuğu yalancı çıkar maya çalışıyor kendisi Aynaya baksın nasıl gőrūndūğūne bide daha jūri yi tanımıyor.dersini ni çalışmayan bir būlend nasıl?? Diva olmuşsa artık

Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2018