Popstar 2018 Yarışmacıları Kimdir Bilgileri Şarkıları Video

Popstar 14 Mart Yarışmacıları Kimdir Şarkıları Video… Popstar 2018 yarışması çarşamba günü başlıyor. Popstar yarışması yıllar sonra tekrar yayınlanacak. Yarışmanın jürisi Türkiye’nin ünlü isimlerinden oluşuyor. Jüri yerini alıyor şarkıları dinlemeye hazır.

Popstar 2018 yarışması bizi adıyla yıllar önceye götürüyor. İlk popstar yarışması 2003 yılında oldu. O zaman sesiyle herkesi etkileyen bir çok şarkıcı çıkmıştı ve ünlü olmuşlardı. Sonrasında birçok yarışmacı ve şarkı geldi geçti şarkı yarışmalarından. Bazıları ünlü oldu bazıları unutuldu gitti. Ama bu yarışmalardan önemli şarkıcılarında çıktığı oldu bu zamana kadar.  Mesela ilk akla gelen isim Bayhan. Bayhan 2004 yılında Popstarla tanınmış bir insan.

Gelelim şimdi ki Popstar yarışmasına.. Önceki yarışmacılarla karıştırılmaması adına Popstar 2018 adıyla yayınlanacak olan canlı olarak ekranlara gelecek. Popstar 2018 14 mart çarşambadan itibaren canlı yayınla yayınlanacak. Kanald de yayınlanacak olan Popstar 2018 yeni yarışmacılarla karşınıza çıkıyor.

14 Mart Çarşamba Kanald ekranlarında 20.00’den itibaren yayınlanacak olan programın jüri koltuğunda Bülent Ersoy, Armağan Çağlayan, Can Bonomo ve Deniz Seki var. Armağan ağlayan ve Bülent Ersoy eskiden de şarkı yarışmalarında jürilik yapmışlardı. Şimdi de yine bomba gibi geliyorlar. Bülent Ersoy’un dobra yorumları Armağan Çağlayan’ın eleştirileri Deniz Seki hassasiyeti ve Can Bonomo’nın farklı yorumuyla bu ses yarışması diğerlerinden çok farklı geliyor.

Kanald de yayınlanacak olan Popstar 2018 yarışması sizce tutacak mı? Popstar 2018 yarışmacıları ve performansları hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 8 Mart 2018