Porsuk Dizisi (Rap) Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı

Türkiyenin ilk rap içerikli dizisi Porsuk Geliyor. Porsuk Dizisi (Rap) Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı gibi konuları ve bölümleri sizler için derleyip içeriğimizde sunacağız. Porsuk deyince hemen akla Eskişehirdeki Porsuk çayı gelir. İşte dizi de Porsuk çayı ve Rapçıların dünyasını konu alıyor..

Eskişehir’de kenar mahalledeki gençlerin hayatını anlatacak ve onların sorunlarını ile getirecek olan yeni dizi Porsuk çekimleri son hız devam ediyor. Porsuk dizisinin herhangi bir kanalı yok, dizi internet üzerinden yayınlanacak ve Türkiye’nin ilk rap dizisi ’Porsuk’ olacak. Peki kimler var dizide..

Porsuk Dizisi (Rap) Oyuncuları Kimler: Dizinin baş rol oyuncusu Can Akkaya. Can Akkaya yaptığı açıklama da Bu, Türkiye’nin ilk rap dizisi. Aslında Türkiye değil de biz dünya çapında bir hayran kitlesi düşünüyoruz diyerek oldukça iddialı ve farklı bir iş peşinde olduklarını açıkladı. Diğer bir başrol oyuncusu olan Sefa Poyraz ise, dizinin kendi hayatından kesitler içerdiğini söyledi. Yani gerçekçi bir dizi.

Porsuk isimli dizinin yönetmeni Yılmaz Aydoymuşlu ise başarılı bir ekip olduklarını ve güzel bir dizi ortaya çıkacağını ifade etti.  Porsuk Dizisi (Rap) Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı ile aşağıda sizlere sunuyoruz. Dizi internet üzerinden yayınlanacak. İşte Porsuk Dizisi fragmanı:

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.