Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Spor

Porto Galatasaray maçı kaç kaç bitti kim kazandı? 3 Ekim 2018

3 Ekim Çarşamba akşamı Şampiyonlar liginde mücadele eden takımlarımızdan Galatasaray’ın grubundaki 2. maçı var Porto ile. Porto Galatasaray maçı kaç kaç bitti kim kazandı? 3 Ekim 2018 çarşamba akşamı skoru canlı canlı sizlere burada sunmaya ve dakika dakika yazmaya çalışacağız.

Oldukça zorlu bir maç bekliyor Galatasaray’ı. 3 Ekim 2018 çarşamba günü Porto Galatasaray maçı nasıl oldu kaç kaç bitti kim kazandı golleri kim attı? 3 Ekim 2018 maçın kısa özeti de sizlere konumuzda sunulacaktır.

3 EKİM PORTO GALATASARAY MAÇI HANGİ KANALDA?

Şampiyonlar Liginde 3 Ekim çarşamba günü oynanacak olan D grubu ikinci maçında temsilcimiz Galatasaray Portekiz deplasmanına konuk oluyor ve rakibi Porto olacak.. Porto Galatasaray maçı Bein Sporttan naklen yayınlanacak ve izlemek isteyenler buradan takip edebilir. Bu önemli şampiyonlar ligi mücadelesi öncesi maçın yayın kanalı ve muhtemel 11’ler belli oldu:

PORTO 1 – 0 GALATASARAY

PORTO GALATASARAY MAÇI 3 EKİM 2018 YAYIN KANALI

Porto Galatasaray maçının yayıncı kuruluşu açıklandı. Aslında daha önceden de belliydi ama yine de bilmeyenler için yazalım. Resmi açıklama ile Porto Galatasaray mücadelesinin yayınlanacağı kanal belli oldu. Bein Sport

https://www.youtube.com/watch?v=Kya00Fd5nso

3 Ekim Porto Galatasaray maçı kaç kaç bitti kim kazandı

PORTO GALATASARAY MAÇI 3 EKİM 2018 KAÇ KAÇ BİTTİ KİM KAZANDI?

Buradan sizler için canlı skoru dakika dakika paylaşmaya çalışacağız. Bakalım Fatih Terimin öğrencileri nasıl bir başarı yakalayacak, son haftalarda ligde çok iyi oynamasalar da Şampiyonlar ligi Galatasaray için oldukça farklı bir alan ve çok başka oynuyor burada.

Galatasaray Porto maçıyla ilgili bilgileri kaç kaç bittiğini ve canlı skoru buradan sizlerle paylaşacağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen..

PORTO GALATASARAY MAÇI 3 EKİM 2018 GOLLERİ ÖZETİ:

Porto Galatasaray maçı kaç kaç bitti kim kazandı? 3 Ekim 2018 GOLLER VE ÖZETler buradan yayınlanacak ve merak eden taraftara sunulacaktır..

PORTO 1 – 0 GALATASARAY

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Spor

To Top