Privacy Parfüm 2018 Reklamı Yabancı Şarkı Kim Söylüyor Müziği

Privacy Parfüm 2018 Reklamı Yabancı Şarkı Kim Söylüyor Müziği çok merak edildi. Tv de yeni başlayan reklam kampanyasında kullanılan müziği kim söylüyor şarkının adı nedir diye merak edip arayanlar için sitemizde kısaca bilgiler ve şarkıyı sunmak istiyoruz. Privacy 2018 reklamı Şarkıyı seslendiren sanatçı: Darude arkının adı ise Sandstorm

Privacy Parfüm 2018 Reklamında çalan yabancı şarkının adı ne kim söylüyor diye merak edenler olmuştur benim gibi. Bende Privacy Parfüm ve deoderant markasını bir çoğumuz kullanmış veya en azından göz aşinalığımız olmuştur. Privacy Parfüm 2018 Reklamı Yabancı Şarkı da oldukça merak edilecek bir şarkı.

Show olmasına rağmen bir çok kişi reklam müziğini kimin söylediğini ve şarkının adının ne olduğunu youtubede dinlemek için öğrenmek istedi..Bizde sizlere sorarak Privacy Parfüm 2018 Reklamı Yabancı Şarkı Kim Söylüyor Müziği hakkında bilgi sahibi olanlardan öğrenmek istedik.

Eğer biliyorsanız yada dinledi iseniz lütfen aşağıya yazınız. Privacy Parfüm 2018 Reklamı Yabancı Şarkı ve şarkıcı kim müziği söyleyen sanatçı ve şarkının adını aşağı yazınız lütfen..

Privacy 2018 reklamı Şarkıyı seslendiren sanatçı: Darude arkının adı ise Sandstorm

Privacy Parfüm 2019 Reklamı Yabancı Şarkı Kim Söylüyor Müziği diye merak edenler de olacaktır muhakkak. Reklam müziği oldukça başarılı olan ve dinleyenlerin yeniden dinlemek istedikleri bu şarkıyı birde yüksek kaliteli izleyin deriz.. Privacy Parfüm 2019 Reklam şarkısı müziği burada:

Privacy Parfüm 2019 Reklam şarkısı müziği

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Privacy Parfüm 2018 Reklamı Yabancı Şarkı Kim Söylüyor Müziği (11 Yorum)

  1. Bune yazyonuz budur diyonuz aciyoruz aalakasiz sarki Dinlenmeyen bi herife tiklama yardimimi yapiyonus alamadmki

    • Hepiniz neyin kafasını yaşıyo yaa ? Biri utanmadan şarkının videosunu yüklemiş alakası yok.Diğeri bi oyuncunun şarkısı olduğunu söylüyo kör müsünüz sağır mı ?

  2. Ya ben de gerçek sandım youtube’ta baktım.Bir şarkı bulunamayınca böyle trollüyorlarmış girin bakın- bu arada ben de hiçbir yerde bulamadım adını

    • Teşekkürler Shazam, içeriği düzeltiyorum: Privacy 2018 reklamı Şarkıyı seslendiren sanatçı: Darude arkının adı ise Sandstorm

Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2018