Rabia Toprak Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?

Rabia Toprak Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak? Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin oyuncu seçimleri devam ediyor. Yeni oyuncularla anlaşma sağlanıyor. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi hazırlıkları tamamlanıp sete çıkmaya hazırlanıyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi Mint Yapım Birol Güven’in yapımcılığında yayınlanacak. Uğur Yağcıoğlu yönetmenliğini yaptığı Murat Aras senaryosunu yazdığı dizinin oyuncu kadrosunda Burcu Kara,Deniz Celiloğlu,Caner Nalbantoğlu ve Murat Kılıç yer alıyor. Yeni oyuncularla da anlaşma sağlanmaya devam ediyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi Show TV de yayınlanacak. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ile anlaşan oyuncu Rabia Toprak. Rabia Toprak kimdir? Ekranlarda görmeye alışık olmadığımız bu yeni yüz daha önce bir dizi de rol aldı mı? Rabia Toprak bilgileri; Rabia Toprak’ın instagram twitter adreslerine ulaşamadık. Pictaram hesabı bulunuyor. http://www.pictame.com/user/rabia.to/1632427837

Rabia Toprak’ın bilgileri sosyal medya da yer almıyor. Yeni oyuncunun bilgileri elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Temmuz 2018