Ramo Dizi Oyuncuları Kimdir ? Oyuncu Kadrosu Listesi ve Yapımcısı

Show Tv’de yayınlanan Ramo dizi oyuncuları kimdir ? 2019-2020 yeni sezon dizisinin oyuncu kadrosu listesi kimlerden ibaret ? Yüksek reyting alan dizinin yapımcısı kimdir ? Dizi hakkında bilinmeyenleri ile birlikte oyuncuları kimdir yakından tanıyalım.

Ramo Dizi Oyuncuları Kimdir ? Oyuncu Kadrosu Listesi ve Yönetmeni

Ramo Dizisinin Yapımcısı Kim ?

Show Tv için hazırlanan muhteşem projenin yapımcı firması BKM oldu. Adana bölgesine yerleşen BKM dizi adresi için Kenan İmirzalıoğlu da düşünülen oyuncular arasında yer alıyor. Rami dizisi nerede çekiliyor konumuzu okudunuz mu?

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizide Gösterilen Mekanlar ve Manzara Neresi

Ramo Dizi Oyuncuları Kimdir ?

Sıfır Bir dizisine benzer bir senaryo ile karşımıza çıkan Ramo oyuncuları kimdir derseniz bir çok ünlü isme ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz. Pana Filmin keşfettiği Kurtlar Vadisi dizisinde Nesrin’in kızı Laz Ziya’nın torunu olan Görkem Sevindik yer alıyor. Ekin Koç dizide baş rol oyuncusu Ramazan yani Ramo karakterini canlandırıyor. 20 yaşındaki güzel oyuncu Cemre Baysel, Pelin karakteri ile karşımıza çıkıyor.

Ramo Dizi Oyuncuları Kimdir ?

Ramo Dizisindeki Ramo ( Ramazan ) Kimdir ? Ekin Koç

Ramo baş rol oyuncusu kimdir dediğimizde liste başında olan ve diziye kendi adını vermeyi başarmış Ramazan karakterini Ekin Koç canlandırıyor. 21 Haziran 1992 yılında Antalya’da doğmuştur. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde okumaktadır. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde figüran olarak rol almaya başlayan Ekin Koç yönetmenler tarafından fark edilmiştir. Oyunculuk üzerine yönelmeye karar veren başarılı oyuncu Akademi 35 Buçuk’ta derslere gidip lisans sahibi olmuştur. Aldığı Seyfi karakteri ile Benim Adım Gültepe dizisinden sonra Türkiye’de tanınan isim olmayı başarmıştır. Deneyimleri arasında Ali ve Nino filmi yanında Şampiyon filmi de bulunmaktadır. Dünyada tanındığı dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisindeki 1.Ahmet rolü olmuştur. Bu yıl Show Tv’de başlayacak Ramo dizisindeki Ramo kimdir Ramazan’ı kim oynuyor diye arama yapanların karşısına çıkmıştır.

Ramo Dizisindeki Ramo ( Ramazan ) Kimdir ? Ekin Koç

Ramo Dizisindeki Pelin Kimdir ? Cemre Baysel

2019-2020 yeni sezon Ramo dizisindeki Pelin kimdir ? Pelin karakterini oynayan oyuncu Cemre Baysel’in gerçek hayattaki sevgilisi kim oynadığı diziler ve eğitim durumları nedir. Özellikle Pelin’in yaşı kaç merak ediliyor. 1999 doğumlu 20 yaşının verdiği güzelliği ile gözleri kamaştıran Pelin karakterinin sahibi Cemre Baysel, Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği eğitimine devam etmektedir. Elimi Bırakma dizisindeki Melis karakteri ile tanıdığımız Payitaht Abdulhamid dizisinde aldığı rolden sonra Ramo dizisindeki başrol oyuncuları listesine girmeyi başarmış dizideki Pelin’i oynamayı kabul etmiştir. Dizi içerisinde Pelin Ramo yani Ramazan’ın kalbini feth eden diziye yön veren karakteri canlandıracak.

Ramo Dizisindeki Pelin Kimdir ? Cemre Baysel
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2019