Ramo Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri Kim Söylüyor Aytekin Ataş

Ramo dizisinde çalan şarkılar ve sözleri en az dizi kadar takip ediliyor. Dizi içerisindeki müziklerin tamamına Aytekin Ataş onay veriyor. Ramo dizsiinde çalan şarkıları kim söylüyor sözleri nedir ve şarkının tamamı bu konumuz altında yayınlanacaktır.

Ramo Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri Kim Söylüyor Aytekin Ataş

Ramo Dizisinde Çalan Şarkı

Ramo dizisinde çalan şarkı an itibari ile diziden fazla reyting topluyor. Bir anda youtube başta olmak üzere dizi şarkısını kim söylüyor diye aratılıyor. Dizide çalan şarkıları Aytekin Ataş’a ait. Ramo bölüm çalan şarkı şeklinde sitemizin arama yerinden aratarak hangi bölümdeki şarkıyı bulmak istiyorsanız aratabilirsiniz.

Ramo Dizisinde Çalan Şarkı

Ramo Dizi Müzikleri

BKM Film’in Aytekin Ataş ile anlaştığı Ramo dizi müzikleri büyük beğeni topluyor. Son zamanlarda trend olan dizi müzikleri ilgisini yükselterek devam ediyor. Dizide Ramo yani Ramazan karakterini kim oynuyor biliyor musunuz? Dizi oyuncu kadrosuna katılmayı düşünen Murat Yıldırım ile BKM’nin görüşmeleri ise henüz sonuçlandırılmadı. Dizi hakkında tüm gelişmeleri dizihaberi.tv sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Ramo Dizi Müzikleri

Aytekin Ataş Kimdir Şarkıları ve Müzikleri

Aytekin Ataş 1978 Adana doğumlu aslen Tunceli’lidir.  İstanbul Üniversitesi Dramaturji ve Tiyatro Eleştirmenliği Bölümünden kep atarak medya dünyasına merhaba demiştir. Boğaziçi Üniversitesi Folklor Kulübü ile müzik dünyasına giriş yapmış ilk olarak 2012 yılında yayınlanan Suskunlar dizisinde yollar nereye götürecek seni şarkısını seslendirmiştir. Başarısı onu Muhteşem Yüzyıl’ın müziklerinde Soner Akalın ile birleştirmiştir. Bu yıl ise Show Tv’de yayınlanacak 2019 2020 yeni dizisi Ramo dizi müzikleri için BKM film kendisi ile anlaşmıştır.

Aytekin Ataş Kimdir Şarkıları ve Müzikleri

Ramo dizisinde çalan şarkılar ve dizi müzikleri hakkında bulamadığınız yayınlamadığımız var ise yorumlar kısmından bize bölüm numarası ile iletmeniz durumunda aynı gün içerisinde videosu ile birlikte sitemizde yayınlayacağız. Ramo dizisinde çalan şarkılar ve müzikler için siz ne düşünüyorsunuz?

Ramo dizisinde çalan şarkılar

YORUMLAR

  1. Çok iy başlady

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.