Ramo Dizisindeki Boz Kimdir ? Görkem Sevindik Oynadığı Diziler, Boyu, Yaşı, Sevgilisi Kim

Ramo dizisindeki Boz kimdir karakteri canlandıran oyuncu kim ? Yakışıklı Oyuncu Görkem Sevindik’in oynadığı Boz karakteri merak edilir iken gerçek hayatındaki sevgilisi kim en çok aratılan sevgili konusu oldu. Görkem Sevindik fiziksel özellikleri nedir boyu yaşı kilosu ve oynadığı diziler hakkında bilinmeyen bilgiler ile dolu konumuza hoş geldiniz.

Ramo Dizisindeki Boz Kimdir ? Görkem Sevindik Oynadığı Diziler, Boyu, Yaşı, Sevgilisi Kim

Ramo Dizisindeki Boz Kimdir ? Görkem Sevindik

Kendisini en iyi tanıyıp unutamadığımız Kurtlar Vadisi projesi’nde Laz Ziya’nın torunu rolünde idi. Birçok oynadığı diziler ve filmlerde adından sıkça söz ettirmeyi başarmış yakışıklı oyuncu Görkem Sevindik kaç yaşında boyu kaç sevgilisi kim gibi soruları konumuzda bulabileceksiniz. 2019-2020 yeni sezon dizisi Ramo’daki Boz kimdir dediğimizde karşımıza çıkacak. Daha çok sinirli karakterleri canlandıran başarılı oyuncu Görkem sevindik kimdir yakından tanıyalım.

Ramo Dizisindeki Boz Kimdir ? Görkem Sevindik

Görkem Sevindik Kimdir ?

17 Ekim 1986 Adana doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almış sertifikalı sanatçıdır. Son rol aldığı Söz dizisi ile tüm Türkiye tarafından tanınan karakter olmuştur. Bu yıl ise Ramo dizisindeki Boz kimdir dediğinizde yine Görkem Sevindik’i izleyeceksiniz.

Görkem Sevindik Kimdir ?

Görkem Sevindik Özellikleri :

Ramo dizisindeki Boz kaç yaşında boyu kilosu kaç hangi burca sahip ?

  • Burcu: Terazi
  • Kilosu: 72 kg
  • Boyu:1.78
  • Göz Rengi: Yeşil
  • Saç Rengi: Kumral
  • Eğitim Durumu: Müjdat Gezen Sanat Merkezi
  • Evli mi:Hayır
Görkem Sevindik Özellikleri :

Ramo Dizisindeki BozGörkem Sevindik Sevgilisi Kim?

Görkem Sevindik sevgilisi kim merak edilmeye devam ediyor. Ramo dizisindeki Boz karakterini oynayacak Görkem Bey önceki günlerde Yeniköy’de sevgilisi ile görüntülenmiş olsa da kim olduğunu açıklamadı. Sevgili oldukları her hallerinden anlaşılsa da güzel kızın medya dünyasına uzak olduğunu düşünüyoruz. Kim olduğunu bulamadığımız sevgilisi kim halen araştırmaya devam ediyoruz.

Ramo Dizisindeki Boz – Görkem Sevindik Sevgilisi Kim?

Ramo Dizisindeki Boz Görkem Sevindik Oynadığı Diziler

Başarılı oyuncu oynadığı her dizide önemli rol almıştır. Çok fazla deneyimi olmasa da usta oyunculuğu dizilere reyting kazandırdığı için uzun bölümler devam etmiştir. Görkem Sevindik oynadığı diziler hangisi hatırlayalım.

  • 2007-2016 Kurtlar Vadisi Pusu – Pusat Çakır ( Süleyman Çakır’ın Oğlu )
  • 2017-2019 Söz Dizisi – Keşanlı Mücahit Serdengeçti
  • 2019 – Ramo Dizisinde Boz karakteri
Ramo Dizisindeki Boz Görkem Sevindik Oynadığı Diziler

Ramo dizi oyuncuları arasında en çok merak edilen karakter Ramo Boz kimdir oldu. Kurtlar Vadisi ile başlayıp Söz dizisi ile devam eden oynadığı diziler serüvenine bir yenisi daha ekledi. Usta oyuncuyu sosyal medyada takip etmek isterseniz @gorkemsevindik01 tagı ile bir milyonu aşmış takipçi sayısındaki instagram hesabına erişebilirsiniz. Görkem Sevindik boyu yaşı kilosu sevgilisi kim gibi sorular cevap verdiğimiz konumuzdan memnun kaldı iseniz lütfen bize yorum yazınız. Oyuncu hakkında merak ettiğiniz yazmadığımız eksik bilgi var mı? Ramo dizi oyuncuları konumuzda tam oyuncu kadrosu listesini bulabilirsiniz.

Ramo Boz kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.