Ramo Dizisindeki Ramazan Kimdir ? Ramo Karakterini Kim Oynuyor Ekin Koç

Ramo dizisindeki Ramo kimdir Show Tv’nin başrol oyuncusunu kim oynuyor ? Aynı zamanda Ramo dizisindeki Ramazan kimdir gerçek hayattaki sevgilisi kim merak konusu. Ramo karakterini oynayan oyuncu Ekin Koç kim kaç yaşında boyu kaç fiziksel özellikleri ve oynadığı diziler nedir hepsini konumuzda bulabilirsiniz. Ekin Koç instagram hesabı.

Ramo Dizisindeki Ramazan Kimdir ? Ramo Karakterini Kim Oynuyor Ekin Koç

Ramo Dizisindeki Ramo Kimdir ? Ekin Koç

Ramo dizisindeki Ramo karakterini canlandıran Ekin Koç 21 Haziran 1992 yılında Antalya’nın tatil beldesi Alanya’da doğmuştur. O yıllarda kim tahmin edebilirdi ki Show TV’nin 2019 – 2020 dizileri arasında baş rol oyuncusu kim dediklerinde benim diyeceğini. Ramo dizisindeki Ramo kimdir karakterinin sahibi 180 cm boyundaki yakışıklı oyuncu Ekin Koç genç yaşına rağmen çok sayıda dizi seti deneyimine sahip başarılı oyuncudur.

Ramo Dizisindeki Ramo Kimdir ? Ekin Koç

Ekin Koç Kimdir ?

Beş yaşında iken kız kardeşine Yetkin adını vermiştir. Babasının işleri dolayısı ile sürekli okul değiştirmek zorunda kalmış yerleşik eğitimini böyle tamamlamıştır. Lise son sınıf öğrencisi olduğunda üniversite ve İstanbul hayalini gerçekleştirmek için kampa girmiş ve üniversite giriş sınavlarına hazırlanmıştır. Rüya kent İstanbul’da bulunan Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünü’nü kazanmış ve geçen yıl önce kep atmıştır. Yakışıklı oyuncu üniversite yıllarında Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nden oyunculuk dersleri almıştır. Hobileri arasında, satranç, futbol, basketbol, tenis ve gitar çalmak bulunuyor. 2013 yılında başladığı oyunculuk hayatını başarı ile devam ettirmekte Ramo dizisindeki Ramo kimdir karakterine hayat veren isim olmuştur.

Ekin Koç Kimdir ?

Ekin Koç Fiziksel Özellikleri :

Yakışıklı oyucu Ekin Koç’un fiziksel özelliklerini ve vücut ölçülerini merak ediyor musunuz?

 • Boyu: 1,80 m
 • Kilosu: 67 kg
 • Burcu: İkizler
 • Göz Rengi: Kahverengi
YENİ HABER >>>  Ferhat ile Şirin Nerede Çekiliyor ? Cafe Restaurant ve Manzara İsimleri Adresleri
Ekin Koç Fiziksel Özellikleri :

Ramo Ramazan – Ekin Koç Oynadığı Diziler ve Filmler

Başarılı oyuncu genç yaşında büyük projelerde yer almıştır. Kendisini en iyi hatırladığımız rol aldığı projeleri hatırlayalım.

 • 2013 Sana Bir Sır Vereceğim – Tilki
 • 2014 Benim Adım Gültepe – Seyfi
 • 2015 – 2017 Muhteşem Yüzyıl Kösem – 1. Ahmed
 • 2017 Hayat Sırları – Burak Özer
 • 2017 7 Yüz – Kaan
 • 2018 – 2019 Bozkır – Nuri Pamir
 • 2019 – Ramo – Ramazan Show Tv
Ramo Ramazan – Ekin Koç Oynadığı Diziler ve Filmler

Ramo Dizisindeki Ramazan’ın Sevgilisi Kim Ekin Koç’un Sevgilisi

Ramo dizisindeki Ramazan’ı canlandıran Ekin Koç’un sevgilisi kimdir yakışıklının kalbinde hangi prenses yatıyor merak ediliyor. Başarılı oyuncu aşk konularını magazinden uzak tutmayı başarıyor. Her sorduğumuzda başarılı bir şekilde kaçamak cevap verse de gülüşünde gizli bir prenses tahmin ediyoruz.

Ramo Dizisindeki Ramazan’ın Sevgilisi Kim Ekin Koç’un Sevgilisi

Ramo Dizindeki Ramo’nun İnstagram Hesabı Ekin Koç

Show Tv’nin güzel reyting alan dizisi Ramo dizisindeki Ramo’nun instagram hesabı nedir? Ekin Koç’un instagram hesabı @ekocofficial tagı ile 400 binden fazla takipçiye yanıt vermektedir. Siz de yakışıklı oyuncumuzu takip edebilir iletişme geçebilirsiniz.

Ramo Dizindeki Ramo’nun İnstagram Hesabı Ekin Koç

Ramo dizisindeki Ramo kimdir Ramazan karakterini canlandıran Ekin Koç kim ? Ramazan’ın dizideki oyucusu Pelin olmasına rağmen gerçek hayattaki sevgilisi kimdir ? Ekin Koç oynadığı diziler filmler ve instagram hesabı hakkında yazımıza eklenmesi istediğiniz bilgileri yorumlar kısmından bize iletiniz.

Ramo Dizisindeki Ramo Kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2019