Ramo Fatoş Kimdir ? Cemre Baysel

Ramo Fatoş kimdir karakteri oynayan güzel oyuncu kim ? Murat Yıldırım’ın baş rol oynadığı dizinin oyuncuları belli olmaya başladı. Murat Bey’in dizideki en yakın karakteri Fatoş kimdir dizideki yeri ve önemi hakkındaki bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Cemre Baysel boyu, yaşı, oynadığı dizileri gibi bilgilerden derlediğimiz konumuza yorum yapmayı unutmayınız.

Ramo Fatoş Kimdir ? Cemre Baysel

Ramo Fatoş Kimdir ?

Fatoş karakterinin dizideki rolü Ramazan’ın yani Murat Yıldırım’ın kız kardeşi olacaktır. Ramo oyuncuları arasına katılan Cemre Baysel oynadığı her dizide etkileyici göz rengi ile dikkat çeken oyuncu olmuştur. 2019 2020 dizileri arasında önemli role sahiptir.

Ramo Fatoş Kimdir ?

Cemre Baysel Kimdir ?

5 Şubat 1999 İzmir doğumludur. 20 yaşındaki güzel oyuncu Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü öğrencisidir. Deniz Yıldızı dizisi ile başladığı oyunculuk hayatında en iyi çıkış yapan oyuncular arasına katılmıştır. Cemre Baysel sevgilisi yoktur. Fiziksel özellikleri ile kendisini tanıyalım.

Cemre Baysel Kimdir ?

Ramo Fatoş Cemre Baysel Yaşı Boyu Kilosu

Genç oyuncuyu Ramo dizisinde izleyenler Fatoş’un boyu yaşı gerçek adı nedir hep merak etmiştir. İşte o güzelin fiziksel özellikleri

  • Boyu: 1,66
  • Kilosu: 52
  • Yaşı: 20
  • Burcu: Kova
Ramo Fatoş Cemre Baysel Yaşı Boyu Kilosu

Ramo Fatoş Cemre Baysel Dizileri

Genç yaşında başladığı oyunculuk hayatına 2019 2020 projesi için Adana’da devam ediyor. Yetenekli oyuncu çekimleri başlanan dizi setinde Murat Yıldırım’a yakın bir rol ile karşımıza çıkıyor.

2019 – Ramo (Fatoş) (TV Dizisi)
2018 – Elimi Bırakma (Melis) (TV Dizisi)
2017 – Payitaht Abdülhamit (Firuze) (TV Dizisi)
2017 – İsimsizler (Gülperi) (TV Dizisi)
2014 – Yeşil Deniz (Gonca) (TV Dizisi)

Ramo Fatoş Cemre Baysel Dizileri

Ramo Fatoş Cemre Baysel İletişim İnstagram

260 binden fazla takipçisi olan Cemre Baysel instagram hesabını aktif kullanmaktadır. Kendisi ile iletişim kurmak isterseniz mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kendisini sosyal medyada @cemrebaysel tagı ile bulabilirsiniz.

Ramo Fatoş Cemre Baysel İletişim İnstagram

Ramo Fatoş kimdir karakteri oynayan oyuncunun gerçek adı ve Cemre Baysel kim? Kendisi ile nasıl iletişime geçilebilir sosyal medya ve intagram hesabından oynadığı dizilerine kadar konumuzda açıkladık. Ayrıca Ramo oyuncuları arasındaki rolü hakkında sizlere bilgi verdik. Detayları kulislerden öğrendikçe yazımıza ekleyeceğiz.

Ramo Fatoş kim

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.