Rastgele Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları (Sunucu: Şoray Uzun) - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Rastgele Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları (Sunucu: Şoray Uzun)

Rastgele Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları (Sunucu: Şoray Uzun). Trt1 de yayınlanacak olan Rastgele yarışması ile ilgili bilgiler geliyor. Ekranların en sevilen yarışması olmaya aday Rastgele yarışması sunucusu da Şoray Uzun oluyor. Şoray Uzun komik kimliği ile tanınan bir isim. Bu yüzden de yarışmanın eğlenceli olacağı şimdiden belli.

Trt1 de yayınlanacak olan Rastgele yarışmasının sunucusu olan Şoray Uzun daha önce Cevap Soruda ve Döndür Şansını gibi yarışmalarda sunuculuk yaptı. Rastgele yarışmasında yarışmacılar her bölümde 50.000 TL büyük para ödülü kazanacaklar. Rastgele yarışması eğlenceli etaplardan oluşuyor. Keyifli dakikaların yaşanacağı Rastgele yarışması yakında Trt1 ekranlarında başlayacak.

Fragmanda yer alan sözlerde yarışma kısaca özetleniyor. Türkiye’nin en şanslı insanları bu stüdyoda yarışıyor. Ekranların sevilen ismi Şoray Uzun’un sunumuyla kahkaha sel olup akıyor. Hiçbir yerde bulamayacağınız oyunlarda rekabet dolu dakikalar sizleri bekliyor. 4 kişi yarışacak finale sadece 1 kişi çıkacak. Büyük ödül tam 50.000 TL. Bende şanslıyım diyorsam ne bekliyorsun, sende başvur şansını konuştur. Şansı bol gözü pek olanların yarışması rastgele çok yakında Trt1 de…

Trt1 de yayınlanacak olan Rastgele yarışması başvurularını  http://rastgele.tv/basvuruformu/ sitesinden yapabilirsiniz. Rastgele yarışması Whatsapp iletişim hattı: 0530 301 7575

Rastgele yarışmasında fiziki güce bilgiye gerek yok sadece şansına güveniyorsun.  Strafordan bir kapıyı kıracak kadar şevkinizin olsun yeter. Şansınız yaver gider ve tek seçimde doğru kapıyı kırarsanız rakiplerini geride bırakabilirsiniz. Ya da şanssız olduğunuz oyunda sizi tatsız sürprizler bekleyebilir. Şans bu yarışmada hep yanınızda olması gereken tek şey.

Rastgele Yarışması Sunucu Şoray Uzun Kimdir? 1968 Bulgaristan doğumludur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Bir gazete de polis muhabirliği yapmıştır. Güvenlik görevlisi olarak çalışmıştır. Kanal7 de yayınlanan ve tanınıp ünlenmesini sağlayan Şoray Uzun Yolda programını hazırladı. Kaygısızlar, Evdekiler, Süt Kardeşler, Baskül Ailesi, Ruhsar,  Seksenler dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncu sunucu bu sefer de Rastgele yarışmasının sunuculuğunu yapacak ve onun sayesinde kahkahalar havada uçacaktır eminiz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2019