Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Tv Program

Recep İvedik 6 Afrika Ne Zaman Vizyona Girecek Çekim Seti Nerede?

Recep İvedik 6 Afrika Ne Zaman Vizyona Girecek Çekim Seti Nerede? Şahan Gökbakar’ın ünlü tiplemesi herkesin severek gülerek izlediği Recek İvedik’in 6. filmi geliyor. Şahan Gökbakar’ın ustaca yaptığı ve izleyen herkesin çok beğendiği Recep İvedik senin senin altıncısı merakla bekleniyor. Recep İvedik film serisinin hepsi sinemada rekor kırdı. Kendi rekorunu kendi kıran tek filmdir heralde…

Recep İvedik film serisinin 6. olacak olan Recep İvedik 6 Afrika nerede çekilecek?

Recep İvedik 6: Afrika film çekimleri Karacabey’de yapılacak. Filmin cast çalışmalarına başlandı.  Yönetmenliğini her zamanki gibi Togan Gökbakar’ın yapacağı Recep İvedik 6: Afrika filmi çekimleri de eylül ayında başlayacak. Eylül ayında çekimlerine başlanan filmin de Şubat ayında vizyona gireceği tahmin ediliyor.

Recep İvedik 6: Afrika filmi çekimlerinin yapılacağı Karacabey Nerede?

Recep İvedik 6: Afrika filmi çekimlerinin yapılacağı Karacabey nerede? Karacabey Bursa’ya bağlı bir ilçe.Bursa merkezine uzaklığı 66 km. Karacabey’de fazlaca doğal güzellik bulunmaktadır. Uluabat Kuş Cenneti, Yeniköy, Malkara, Issız Han, İmaret Cami gezip görülebilecek yerleridir.

Recep İvedik 6: Afrika filmi için neden Karacabey’i seçti? Afrika olunca filmin adı çöl sıcaklık geliyor akla. Bakalım bu filmde nasıl sahneler bekliyor bizleri. Recep İvedik 6: Afrika filmini izleyecek misiniz? Recep İvedik 6: Afrika filmi sizce tutar mı? Yorumlara yazınız.

Bunu Görmelisin!  Gelinim Mutfakta 21-25 Ocak Kim Elendi Kim Bilezik Kazandı(Kesin Bilgi)

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Tv Program

To Top