Recep İvedik 6 Neden Yayınlanmadı Vizyona Girmedi, Ne Zaman Sinemada Olacak?

Recep İvedik 6 Neden Yayınlanmadı Vizyona Girmedi, Ne Zaman Sinemada Olacak? Recep İvedik 6 vizyon tarihi sevenleri tarafından merakla beklenirken gecikmeli de olsa sonunda vizyon tarihi açıklandı. Recep İvedik 6 yayınlanacak denilen ve tahmini vizyon tarihi şubat 2019’du. Ancak ertelendi ve bu ertelemenin sonucunda kesinleşen vizyon tarihi 8 Kasım olarak açıklandı.

Recep İvedik serisinin 6. sı olan Recep İvedik 6 filmi ne zaman vizyona girecek diye uzun zamandır merak ediliyor. Filmin vizyon tarihi Unıversal Pictures tarafından 8 Şubat 2019 olarak duyurulmuştu. Ancak bu gerçekleşemedi. Çünkü geçen aylarda dağıtımcı sinema salonları ve mısır sorunu yaşanmıştı. Bu sorun yasa ile çözüme kavuşunca bekleme de olan filmlerin vizyon tarihleri bir bir açıklanıyor.  Recep İvedik 6 filmi dağıtımcı firması UIP dağıtıma başladığında sinema salonları yine rekor sayıda seyirci ile dolacaktır. Bakalım Recep İvedik serisi kendi rekorunu kırabilecek mi?

Recep İvedik 6 filminin tanıtım afişini 2018 Temmuz ayında Şahan Gökbakar kendi instagram hesabından paylaşarak  “Geliyooooooor Recep” yazmıştı. Ancak Recep İvedik’in sinemalara gelmesine daha 8 ay var.  Recep İvedik 6 filmi çekimleri Bursa Karacabey’deki Longoz Ormanları’nda gerçekleşti ve bu serisinin devamı da Afrika veya Uzakdoğu’da geçeceği belirtiliyor. Ünlü komedyenin yazıp başrolünü oynadığı Recep İvedik 6, CJ Entertainment Turkey dağıtımcılığında, 8 Kasım 2019 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

Recep İvedik 6 filmi afişini Recep İvedik karakterini canlandıran Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Bu resimde  Recep İvedik’in gömleği bir gorilin elindeydi. Afiş incelendiğinde hikayenin Afrika da geçeceği tahmin edilirken en dikkat çekici ayrıntı da bir uçağın hava da arızalanıp irtifa kaybettiği de görülüyor.  Muhtemelen uçakta yer alan Recep İvedik uçağın düşmesi ile Afrika da bir ormana iniyor ve sonrasında hikaye başlıyor.

Recep İvedik 6 filmi 8 Kasım da sinema salonlarındaki yerini alıyor. Recep İvedik filmini merakla bekleyenleri vizyon tarihine kadar yoruma alalım…
Recep İvedik 6 Neden Yayınlanmadı Vizyona Girmedi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Mart 2019