Refika ile Öze Dönüş (Fox Tv) Tarifleri Sunucusu Refika Birgül Kimdir?

Fox TV ekranlarında 2019’da yepyeni bir yemek tarif programı başlıyor. Refika Birgül‘ün hazırlayıp sunduğu Refika İle Öze dönüş programı 6 Ocak Pazar gününde saat 11.15 de ekrana gelmeye hazırlanıyor. Fox TV Refika İle Öze dönüş programı ile ilgili bir fragman yayınlayarak hem Refika Birgül hem de yeni başlayacak olan yemek programının tanıtımını izleyicilerine yaptı.

Refika ile Öze Dönüş programı oldukça neşeli keyifli bir program olacak gibi gözüküyor. Refika ile Öze Dönüş programının sunucusu Refika Birgül ise oldukça neşeli tavırları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bol enerjili bir program sunacak olan Refika Birgül bakalım Refika ile Öze Dönüş programı ile FOX TV izleyenlerini Türk mutfağının eşsiz tarifleri ile oluşturabilecek ne izleyenler Refika İle Öze dönüş programında neler bulacak Bizler de oldukça merak ediyoruz.

Refika ile Öze Dönüş sunucusu KimdirRefika ile Öze Dönüş (Fox Tv) Tarifleri Sunucusu Refika Birgül Kimdir?

Refika ile Öze Dönüş programa birçok farklı tarihte birlikte en çok sevilen ve Türk mutfağının vazgeçilmezi yiyebileceğiniz köfte dolma mantı gibi hemen her gün yapılan ve sevilen yemeklere yeni tarifler eklerken programın özünde geçmişte anne baba usulü dediğimiz lezzetli yemeklere yeni bir bakış açısı getirmek ve Türk mutfağına dünya mutfakları arasında hak ettiği gerçek yerine ulaştırmayı hedefliyor.

Refika ile Öze Dönüş programının sunucusu Refika Birgül Kimdir daha önce hangi programları sundu gerçek işi nedir bu konular hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Refika İle Öze dönüş Refika Birgül’ün sunumu ile oldukça eğlenceli neşeli bir program olurken Refika Birgül’ün ekibi komşuları yardımsever çevre esnafı ve birbirinden ünlü konuklarıyla Refika İle Öze dönüş her pazar evlerinizi şenlendirmeye geliyor.

Refika ile Öze Dönüş (Fox Tv) Tarifleri konuklarıÜlkemizin dört bir yanından en özel tarifleri ile en güzel yemekleri hazırlamak için kolları sıvayan Refika Birgül izleyicilerine oldukça eğlenceli bir lezzet deneyimi sunmak için Fox TV ekranlarında 6 Ocak Pazar gününden itibaren her pazar ekrana gelecek ve Refika İle Birgül programının ilk konuğu Candan Erçetin olacak. 6 Ocak 2019 Pazar günü saat 11.15 de ilk programına yapacak olan Refika Birgül sevilen sanatçı Candan Erçetin ağırlayacak ve birlikte yemek yapacaklar.

Refika Birgül Kimdir? 19 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul doğumlu olan aynı zamanda kitapları da olan Refika’nın Mutfağı’nın kurucusu, Anne tarafından Kıbrıs, baba tarafından Nevşehirli olan Refika Birgül; aile fertlerinin doktor olduğu bir ailede büyür. İlkokulu Yeşilköy’de Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretimde tamamladı. Koç Üniversitesi’nde Psikoloji okudu. Lisans eğitiminden sonra da London Business School’da liderlik eğitimi aldı. Refika, 2013 Time Out İstanbul Yeme İçme Ödülleri’nde En İyi Tv Şefi alanında ödül aldı.

Refika İle Öze dönüş 2. Bölüm Fragmanı: 13 Ocak 2019 Pazar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2018