Refleks Başvurusu Nasıl Katılım Formu Şartları (Show Tv) Ali Sunal

Uzun süredir sessiz kalan Ali Sunal Show tv ekranlarında yep yeni bir program ile dönüyor. Refleks isimli programda hedef muhteşem bir ev olacak. Refleks Başvurusu Nasıl Katılım Formu Şartları (Show Tv) ekranlarında başlayacak olan programda bakalım nasıl bir konsep olacak ve program formatı nasıl olacak izleyip göreceğiz.

Refleks Başvurusundan önce tanıtım fragmanını sizlere sunmak istiyoruz. Refleks Başvurusu Nasıl Katılım Formu için de neler yapılması gerektiğini programın formatı ile başvuru talep formu ile Ali Sunal için gelekli bir şart var mı Show tv belirlediği bir önşart var mı onları yazacağız sizlere. Ali Sunal en son güldür Güldür show da karşımıza çıkıyordu bakalım bu programda nasıl bir refleks gösterecek.

Show Tv Ali Sunal ile Refleks Başvuru Nasıl Katılım Talep Formu Şartları

Yep yeni bir yarışma olacak Refleks. Nasıl bir yarışma derseniz: Aynı aileye mensup 3 kişi yarışmaya başvurabilir. Refleksleri güçlü olan aile bireylerini Reflekse katılmaya bekliyoruz. Show TV ekranlarında Ali Sunal’ın sunumuyla çok yakında yepyeni ve çok farklı bir yarışma programı başlıyor… Refleks!

Türkiye televizyonlarında ilk kez kullanılacak çekim teknikleri, her biri görsel bir şov etkisi yaratacak benzersiz ve heyecan dolu oyunları ile Refleks izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Reflekslerinize güveniyorsanız ailenize muhteşem bir ev kazandıracaksınız. Aynı aileye mensup 3 kişilik 2 takımın mücadele edeceği bu yarışmada ekipler birbirinden ilginç oyunlarda refleksleriyle rakiplerini geride bırakmaya çalışacaklar. Ekran başındaki izleyiciye sadece heyecan değil, görsel bir şölen de vaat eden Refleks  çok yakında Show TV’de sizleri bekliyor.

Ali Sunal Refleks Başvuru Nasıl Katılım Talep Formu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Refleks Başvurusu Nasıl Katılım Formu Şartları (Show Tv) Ali Sunal (122 Yorum)

  1. Ben yarışma formunu dolduruyorum ama olmuyor yarışmaya ailemle katılmayı çok istiyorum 0507 923 98 95

  2. Slm ben osman motor yarışcısıyım reflex benim işim form olmadığı için kayılamıyorum 05359641434

  3. Merhaba ben sokak sanatçılığı yapmaktayım sizi yayınıza katılmak istiyorum 0542 492 43 25 isim: Dursun

  4. Ebutalip abime katılıyorum birazda bizim gibi garibanlari alın erflexime bende guveniyorum

  5. BALIK aynan lâkaplı sakaryadan engelli ve bir-çok engelliye taş toplattiririm 552 209 92 54 pişman olmazsınız EMEKLİ

  6. Nerede maddi durumu iyi adamlar var böyle yarışma programları onları seçiyor okadar her yarışmaya baş vurdum hiç cevap yok tır şöförüyüm reflexime güveniyorum Ali sunal abi yede burdan saygılar

Etiketler: Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018