Regaib Kandiliniz (Geceniz) Mübarek Olsun 7 Mart 2019 Perşembe

Regaib Kandiliniz (Geceniz) Mübarek Olsun 7 Mart 2019 Perşembe: Mübarek 3 ayların başlangıcı olarak kabul edilen ve ihsan ikram anlamlarına gelen Regaib kandili 2019 yılında 7 Mart Perşembeyi 8 Mart Cumaya bağlayan gece idrak edilecek. Trt1 de Regaib kandili için özel bir program sunulacak. Şimdiden Allah dualarınızı kabul eylesin Regaib kandiliniz mübarek olsun..

Receb ayının ilk Cuma gecesine Regaib gecesi denir. Bu gece mübarek 3 ayların ilk ayı olan Recep ayının ilk cuma gecesidir. Allahü teâlâ (c.c) bu gecede, Müminlere, ragibetler (ihsanlar, ikramlar) yapar. Bu geceye hürmet edenleri affeder. Regaib gecesi‘nde yapılan dua kabul olur, namaz, oruç, sadaka gibi ibadetlere, sayısız sevaplar verilir.

Regaib Kandiliniz (Geceniz) Mübarek Olsun 7 Mart 2019 Perşembe gecesini cumaya bağlayan geceyi dua ile ibadet ile geçirmek, bol bol ibadet edip affı mağfiret dilemek müslümanlar için oldukça önemlidir. Regaib kandilinden sonra Miraç Kandili 1/2 Nisan 2019 Pazartesiyi Salıya bağlayan gece daha sonra Berat Kandili ve Mevlid Kandili  idrak edilecektir.

En Güzel Kandil Mesajları: Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yinede mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur.

Not: Bu gece öncesinde yapılan şakalar da affolur mu? :=)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Regaib Kandiliniz (Geceniz) Mübarek Olsun 7 Mart 2019 Perşembe (382 Yorum)

 1. Ama siz doğum günü sayfasından konuşuyorsunuz,ben burada yalnız kaldım. 🙁 Oğuz hocam lütfen cevap ver. Ben neden Özge’nin sayfasına yorum yapamıyorum? Bir başıma kaldım 🙁

  • Kim demiş o sayfada sohbet ettiğimizi. Ben burdayım ama yardım istedim ben gəldiyim demedin hiç. 🙂 hayırlı akşamlar nasılsın canım öğretmenim.

 2. ❤️Regaib Kandiliniz❤️Mübarek Olsun Dualarınız İbadetleriniz Allahdan Kebul Olsun❤️Kelbler❤️Vardır Sevgiyi Yaşamağ Ücün İnsan Vardır Dostluğu Paylaşmağ Ücün Mübarek Günler Vardır Beraberçe Kutlamağ Ücün Regaib Kandiliniz Kutlu Olsun Ben Dostlarımı Ne Kelbimle Ne De Ağlımla Severem Olarda Kelb Durur Akıl Unutur Ben Dostlarımı Ruhumla Severem O Ne Durur Ne De Unutur Hz.Mövlane❤️Kandiliniz Kutlu Olsun❤️Dizi Ailesin Cok Sevirem Bayramınız Kutlu Olsun❤️Ramazan Bayramına❤️Sevinerek Ulaşasınız Melekler Sizi Korusun Üzünüz Her Zaman Gülsün

  • Hayırlı güler günelcim hoşgeldin nasılsın. Seninde geçmiş kandilin mübaraek olsun

 3. mutlu pazarlar herkese. Eminim herkes gezmelerdedir. Bana yardıma gelmek isteyen olursa hiç hayır demem ama çok yoruldum. 🙁

  • Senin durumun gerçekten komik ya 🙂 üzülme sen buraya yaz ben kopyalar diğer sayfaya atarım

   • Iyi ki doğdun Özge! Iyi doğdun Özge! Iyi ki doğdun,iyi ki doğdun,mutlu yıllar sana!:-) Canım benim,yeni yaşın kutlu olsun. Hayat sana bütün güzellikleri sunsun. Ömrünce mutluluk yanı başında dursun. Ailenle sağlıklı,huzur dolu uzun yılların olsun insaallah. Keşkeler hiçbir zaman hayatında olmasın. Iyi ki benim,bizim arkadaşımızsın. Seni çok seviyorum. Bizim değerlimizsin. Tekrardan doğum günün kutlu olsun. Nice senelere! Aysel’im sen bunu benim adıma Özge’nin sayfasına yaz lütfen,olur mu? Bol bol da kalp koy lütfen. 🙂

 4. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ GÜNLER GECER.❤
  ÜMİT BİTMEZ. ❤
  NERDE OLSAN. ❤
  EMELİNE KAVUŞ❤
  ŞEN,UMUTLAR. ❤
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  KALBİNDE,OLSUN
  ARTIK BİLİYOR.
  LUTUFKAR İNSAN
  PEK ÖZELDİR.
  LAL OLUR ÖZLEMİM
  İYİ Kİ DOĞDUN GÜNEŞİM
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  KALBİMİ AYDINLATTIN
  ISITTIN İÇİMİZİİİİİİ
  ZEYTİN GÖZLÜM.
  MELEĞİM,İYİ Kİ VARSIN
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  TEYZESİ SENİ SEVİYORUZ
  SEVDİKLERİNLE NİCE
  YAŞLARA, YILLARAAA
  GÜNEŞKALPLİKIZIM
  SAAT 0,45 /2019

  • Hoşgeldin özge ablacım işin zor valla küçük çoçuklar uyumak istemiyor etrafdakilerden biliyorum

 5. Hayırlı geceler herkese maşallah ben gittim baya konuşmuşsunuz yani. 🙂 eminim şimdi de herkes uyumuştur

 6. Ferize Hanım,Aysel’im,ben gerçekten çok özlüyorum eski günlerimizi. Site cıvıl cıvıldı,bütün arkadaşlarımız vardı. Bazen “keşke mümkün olsa da eskiye dönebilsek.” diyorum ama bu halimize de şükür. En azından hepimiz kopmadık değil mi? Şule abla neye kırılıp üzüldü bilmiyorum ama eğer okuyorsan bunları lütfen geri gel Şule abla. Kimse seni bile isteye üzmemiştir. Hepimiz seni çok seviyoruz. Umarım diğer arkadaşlarımızda dönerler tekrar.

 7. Arkadaşlar,Xanım,Günel,Aytac,Ülker ve diğer arkadaşlar nerede bileniniz var mı? Aytac ve Ülker bir görünüp bir kayboluyorlar onu biliyoruz ama Xanım le Günel’e ne oldu?

  • Bir bilebilsem ah bir bilebilsemm neyse sesim kötüymüş 🙂 Aytac iyi ama diğerlerini bizde bilmiyoruz canım Xanım uzun zamandır kayıplarda habersiz gitti merak ediyoruz bizde Ülker zaten gelmiyor artık Günelde işlerinden zaman buldukça geliyor bak mesela bugün Mersinli Elanın doğum günü oda yok bir çok arkadaş bıraktı bizi canları sağ olsun

  • Demetcim bizim Tatlıcı ūlker 1 senedir yokki zaten Bi yerler den okuyormu bilmiyorum
   Onun dışında diğer arkadaşlar zaman zaman yazıyor..
   Bu sefer uzun zamandır yazmayan.
   Şule bide Xanım Şule okuyorum.demişti..būyúk bi ihtimal birşeye darıldı..
   Hić bu kadar uzak kalmamıştı..yada artık bizleri sevmiyor.
   Yoksa yazardı.inşAllah kőtū bişey yoktur..

  • Ayselim daha iyi Demetcim igneleri yiyince kendine gelmis biraz ama hala rengi kacik tam duzelmis degil yani.Ama dersini aldi artik bir daha boyle hastalanmaz.

   • Özgeciğim bende iyiyim çok şükür,teşekkür ederim. Ben Aysel’in bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum ama tahmin edebiliyorum. Bende geçtim o süreçten ama ben iğne yemekten kurtuldum ilaçlar yan etki yapınca. 😀

    • Bana yan etki yapan bir antibiyotik vardı ondan kurtuldum maalesef bir iğnem sonuna kadar devam yani bide bir toz ilaç var yemeklerden sonra yarım bardak suya katıp içiyorum tadı çok kötü 🙂

     • Aysel’im,benim iğne değil ama antibiyotik ve fısfısım vardı. Ve Allah seni inandırsın,senin o kullandığın toz ilaç kadar benim fısfısta berbattı. Şükür ki kurtuldum. Darısı senin başına insaallah. 🙂

 8. Ferize ablam inan bende cok tembellestim is bitiremiyorum zaman gectikce islerde bitmiyor.Hersey teknolojik ama is bitmez oldu anlamis degilim.Butun gun ugras dur ortada bisey olmuyor.

 9. Aysel’im,sen o kadar kötü müsün ya? Kıyamam ben sana. Enişte bakmıyor mu sana? Nasıl hasta olmuşsun.

  • Son 5 gündür hiç iyi değildim ama bugün iyiyim şükür eniştede iyi bakıyor bana Gerçekten her eve lazım bir enişteniz var ama onun evde olmadığı günler oluyor bazen o arada ben kendimi bu hale getirmişim 🙂

   • Eniştemizin senin değerini bilmesi çok güzel tabii Aysel’im. O zaman suçlu sen oluyorsun. Ama sana da kızamıyorum. Insan sorumluluklarını aksatmadan yerine getirirken kendine dikkat edemeyebiliyor. Sen çok dikkatli ol. Çok gelmiş olsun canım benim.

 10. Allah rızası için biri gelsin çayımı versin biri gelip kumandayı versin biride üstümü örtsün çok üşeniyorum bakın hastaya yardım sevaptır 🙂 biz çok sevap işlemek istiyoruz derseniz çamaşırları makinayada atabilirsiniz hiç hayır demem 🙂

  • Hiç gūleceğim yoktu.bu yaşta bu ne tembellik..
   Bak bugūn yazmayı dūşūnmúyodum..çūnkù dún çok konuşmuşum.
   Kuzuum..sabahtan sőyleseydin bi icabına bakardım..sabahtan beri çamaşır bulaşık şimdide yemek pişireceğim..sen en iyisi..yemeğe gel o işleride pazartesiye..bırak.
   Anlaştıkmı??

   • Valla benim suçum yok hepsi O ilaçların suçu uyku yapıyolar napiyim hem biz hiç bıkmayız ki senin konuşmandan hep yaz lütfen ve sen davet edersinde ben gelmezmiyim ama çayda isterim yemekten sonra 🙂 kolay gelsin ablam bende bütün işlerimi bitirdim aslında bi tek çamaşırlar kaldı

    • Tesekkūr ederim tatlı kız..çay bizim vazgeçilmezimiz..
     Senin için Tiryaki demlerim gel.

     • Teşekkür ederim ablam eline sağlık ama ben baş ağrılarım içinde gittim doktora migren dedi çayı ve bi çok şeyi yasakladı doktor 🙁

   • Özgeciğim kolay gelsin sana canım. Ben iyiyim çok şükür. Sen nasılsın? Ne var ne yok? Anlat biraz 🙂

    • Demetim tam bir kosusturmaca halindeyim dinlenmeye vakit bulamiyorum.Bir sekilde zaman geciyor .Sen nasilsin sagligin nasil?

 11. Gülaycığım hoşbuldum. Site eskisi gibi değil,eski günlerimizi özlüyorum. Hep beraberdik. Sürekli konuşuyorduk. Arkadaşlarımızın hepsi buradaydı. Tekrar gelirler onlarda insaallah. Öpüyorum canım. Çalıkuşu’m günaydın. Ne yapıyorsun? Ben senin gönlünü almanın yolunu buldum.

  • Hoş geldin demet hocam, 2 ayda bir siteye uğrayıp da site eskisi gibi değil demek oldu mu hiç? Bu olsa olsa Çalıkuşuna, Nurbanuya Aysele ve zaman buldukça gelmeye çalışan arkadaşlara hakaret olur..!!

   • Aşk olsun ama Oğuz hocam. Ben ilk kez bu denli uzun bir süre siteye gelemedim. Yoksa ben her boşlukta sitedeydim,yorum yazıyordum o kadar. Hakkımı yiyiyorsun. Üstelik elimde olmayan sebeplerden dolayı gelemedim. Boşuna kızıyorsun bana.

  • Hayırlı günler mutlu hafta sonları demet öğretmenim hoşgeldin. Bende kaç gündür tam bunu diyordum. Eskisi gibi değiliz diye ama şu iki üç gün biraz geriye dönüş oldu sanırım. Bende biraz ev işi kaldı onları yapıcam bir iki saate de çıkıcam derse gidicem. Neymiş o bulduğun yol. 🙂

   • Kolay gelsin sana Çalıkuşu’m ve iyi dersler dilerim. Şimdi düşün,Oğuz hoca bu sayfaya bir buket gül koymuş,böyle şahane bir görüntüsü var. En çok hangi çiçeği seviyorsun bilmiyorum ama koca bir buket onlardan da olsun ve hepsi benden sana gelsin. Kabul eder misin? 😀

    • 🙂 en çok hangi çiçeği sevdiğimi bende bilmiyorum . 🙂 ama ben hepsini severim. Tamam kabul ediyorum . Teşekkürler

 12. Herkese günaydın. Özgür teyzem hayırlı sabahlar, hoşbuldum. Nasılsınız konuşmayalı? Prenslerim iyi çok şükür. Teyzelerinin yanına gittiler çocuklarla oyun oynamak için. Hava çok güzel burada,bahar geldi artık. Birkaç saate dışarı çıkmayı düşünüyoruz. Bende sizi özledim,tüm arkadaşları özledim ve fırsat buldukça gelmeye çalışıyorum. Buralardayım artık merak etmeyin. Ellerinizden öperim. Kendinize iyi bakın. 🙂 Sema ablacığım günaydın. Dün gece fırsat olmadı yazamadım. Ben iyiyim çok şükür,sen nasılsın? Okul nasıl gidiyor? Insaallah her şey yolundadır. 🙂

 13. HOŞ GELDİN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM PRENSLERİN NASIL, ANNECİĞİN SEVGİLER VE ÖZLENDİN MUCKKK MUSMUTLU ZAMANLAR ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 14. Ferize hanıma yorum.. Allah korusun hayır düşünelim hayır olsun Allah yaşıyamadığın günleri sana doyasıya göstersin gönlünce KARDEŞİM ❤

 15. Hayırlı geceler güzel dostlar ❤️Demet’im,Özge’m de buradaymış..Nasılsınız güzeller?Rabbim iyilik sağlık versin.Aysel’im sen nasıl oldun canım?Çok ağır bir grip geçiriyorsun sanırım,Allah şifalar versin canım ❤️Özgür ablam size de selamlar,saygılar..Nasılsınız güzel ablam?..Yönetici bey,Gülay hanım,geceniz hayırlı,mübarek olsun.Nurbanu’cuğum,sitenin enerji kaynağı,Rabbim yüzünü hep güldürsün.Vee adını sayamadığımı bütün güzel dostlar, hayırlı geceler,Allah rahat,huzur versin hepinize inşallah ❤️

  • Öyle olsun sema ablacım beni yine unutmuşsun ben senin nazlı kuşun değilmiyim. 🙁 neyse hayırlı geceler sanada nasılsın napıyorsun iyisindir inşallah.

   • Olur mu öyle şey.Sen benim,sitenin biricik Nazlıkuşusun.Tam mesajı yolladım ve Çalıkuşum dedim,Nazlı kuşumu selamlamyı unuttum dedim.Ee yaş 45’e yaklaştı,yolun yarısını geçtim.Demem o ki,yaşlanıyorum gayrı yavaş yavaş.Sen ablanın kusuruna bakma güzeller güzeli.Allaha emanet ol canım ❤️❤️❤️

  • Iyiyim ablası kalbimin yarısı dediğim kız kardeşimdeyim mutlu oldum diye uyuyamadım galiba.. Seni çokkkk seviyorum her şey gönlünce olsun Allah’a emanet ol sevdiklerinle birlikte Âminnn muckkkkk❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • HAYIRLI PAZARLAR SABAH GİDEMEDİK ŞİMDİ YENİ YAPILAN CAMİYE GİDİYORUZ ÇAMLICA DAKİ MUHTEŞEM UZAKTAN GÖRÜNÜŞÜ NAMAZ KILICAZ İNŞALLAH SENİ SEVIYORUM TEYZESİİİİ MUCKKK SONRA BELKİ UĞRARIM…. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

   • Valla bi bakim ne var ne yok dedim benim çalıkuşum gelmiş ben mutfaģı toparladım..şimdi

    • Oh iyi yapmışsın. Ev hanımlarının işleri bu genelde. Ne güzel oldu bugün çok güzel sohbet ettik. Tabi eksiklerimiz varda. Onlarda gelir inşallah. Abla sen yurtdışında yaşamıyor muydun türkiyede bu kadar duruyormuydun. Bana düşmez ama merak ettim

     • Tūrkiyede altı ayı geçmeden yurd dışına çıkış yapıyoruz..1-2 ay orda kalıyoruz.
      Tabi allahtan bi mani olmazsa..sonra tūrkiyeye
      Dőnūyoruz..bőyle geçinip gidiyorum..
      Çalıkuşum..

       • Sende mi emekli oldun . Sen çalışıyor muydun ablam. Sen hangi şehirde yaşıyordun. Konya ya yakın mısın

        • Orda Çalıştım bende ama ben Tūrkiyeden emekli oldum.orda 20 sene daha çalışırsam emekli olurum..
         Burda bőyle imkanım varken niye çalışim.yeter.

         • Ne güzel sevindim senin adına. İyi geceler tatlı rüyalar ablam. Allah rahatlık versin

      • Böylesi daha iyidir herhalde ne güzel zamanın çoğunu memlekette geçiriyorsunuz.

       • Çalıştıģımız dőnem senede 1 tūrkiyeye geldiğimde..gūnler aylar geçmezdi..Vatana kavuşma sevgisi.
        Hatta ilk karayolundan.Ūlkeye tatile
        Geldiğimizde yunanistandan kendi topraklarımıza geçince..radyo da çalan mūzikle çok duygulanmıştım..

  • Ah Ferize Hanım’cığım,siz ne güzel çalıştığınız dönemde bile her sene Türkiye’ye gidebiliyormuşsunuz.Benim o imkanım yok maalesef.Geçen sene gidemedim,bu sene de gidemiyorum.Oğlumun ameliyatı için burda kalmam gerekiyor.Biliyorsunuz hem çalışıyor,hem okuyorum.Okul yazın tatil,ben koca yaz yine burada..Olsun,yeter ki oğlum iyi olsun.Seneye giderim inşallah.Size ne kadar özendiğimi anlatamam.Ama biliyorum,yıllrca çalıştınız burada,Ben sekiiz yıl,hasta bakımında çalıştım,Şimdi de çocuklarla ilgili bir alan seçtim.Bakalım Allah ömür verirse yirmi yıl sonra emekliliğim…Belki kesin dönüş yaparız biz de,belki de uçağın kargosunda dönerim..Sevdiklerime hasretmiş demek ki benim imtihanım.Ya hep hüzünlü yazıyorum ben,istemeden de olsa üzüyorum sizleri.Kusuruma bakmayın.Yine hasretim depreşti..Hakkınızı kını helal edin lütfen

   • Varsa helali hoş olsun. SEMA hanım.Çalıkuşum sordu ben cevaplamaya çalıştım.siz okuduğunuzu sőylemiştiniz.tahmin ettim.bişeyler yazacağınızı..
    Ne mutlu size sizde őğretmen oldunuz.
    Ben istesemde
    Olamadım..herkezin
    Çalışma şartları farklı ..yaşadığı şehirde buna etken Allah hepimizin yardımcısı olsun..
    Evladınızla imtihanınızı kolaylaştırsın Rabbim..
    iyi geceler..

   • Hayırlı günler ve haftasonları Sema hanım..
    Yazınızı okurken çok uzaklardan gelen bir mektup gibi hissederek okudum. Ve gerçekten çok duygulandım. İNŞAALLAH sizde birgün hayırlısıyla memleket toprağına olan hasretinizi, sağsalim kavuşarak bitirirsiniz..
    Ve oğlunuza da hayırlı acil şifalar versin MEVLAM İNŞAALLAH, bu mübarek günlerin yüzüsuyu hürmetine..
    ALLAH’A EMANET OLUN..

 16. Geçmiş olsun Aysel’im. Üşüttüm deyip geçme sakın. Ben tam üçüncü kez yakalandım. Sonum hastane oldu. Aman dikkat et.

  • Benim de sonum hastane oldu zaten sabahdan beri iğne ilaç bi sürede böyle devam edicek. Sanada geçmiş olsun canım

   • Teşekkür ederim Aysel’im. Ben çok ağır geçirdim hastalığımı. Kulaklarım ve boğazım ağrıyordu,şiddetli öksürüyordum ve öksürdükçe belime ağrılar giriyordu. Hiçbir şey yiyemiyor,tad alamıyordum. Bak hatırlıyorum Aysel’im, hasta iken akşam üstü saat dörtte bir kase çorba içmiştim, taa diğer gün akşam altıya kadar bir şey yememistim. Benimki gerçekten çok zor geçti.

  • Sana da çok geçmiş olsun demet öğretmenim. Kızdığıma bakma ben çok özlemişim seni. Bi daha habersiz gitme olur mu. Ve hala gönlümü almadın benden demesi. 🙂

   • Teşekkür ederim Çalıkuşu’m,bende seni özledim. Size kızmıyorum zaten. Peki Çalıkuşu’m, gönlünü nasıl alabilirim? Biraz ipucu ver bana.

 17. Ferize Hanım hoşbuldum. Evet çağrınızı gördüm ve beni unutmamanıza sevindim. Gerçekten şu sıralar çok işlerim oluyor. Anne olmak başlı başına çok büyük bir sorumluluk. Evimden,eşimden,çocuklarımdan arta kalan vakitte kendime biraz zaman ayırmak için bir kursa gitmeyi düşünüyorum şu sıralar. Her şey üst üste gelince sizi de epey ihmal ettim. Şükür ki geldim ama. 🙂

   • Bilmiyorum ki Nurbanu’m. Benim bir tanıdığım gidiyor oraya,bana da önerdi. Şu dikiş nakış işleri,Kuran dersleri falan varmış. Boş duracağıma bende gideyim diyorum. Belki de başka bir derse geçerim. Bilemiyorum. Sen gidiyorsun anladım kadarı ile,değil mi?

 18. Demetcim hoşgeldin benim çağrımı duymuşsun anlaşılan..
  Hayırdır nerelerdesin sen??. Xanım da yok Şulede yok uzun zamandır..
  .

   • Valla ben nereye gidersem sőylūyom.imtihandan geçsemde..sınava gitsemde..
    Merakta bırakmamaları gerekir..Nurbanucum hepimizin hakkında hayırlısı olsun

    • Âmin ferize ablam ama insan merak ediyor iyilermi diye hani yazmak istemiyorsan bundan sonra yazamayacağım deyip ayrılırsın değil mi sonuçta iyi olsunlar..

     • Evet çokk haklısınız Şule ablayı biliyoruz her zaman zaman bulup gelemiyor ama merak ediyoruz yinede ben en çok Xanımı merak ediyorum hiç böyle yapmazdı

      • Xanımı bende çok merak ediyorum . O asla böyle habersiz gitmezdi. İnşallah ters bi durum yoktur. 🙁

  • Çok şükür korkulacak bişey yokmuş canım sadece baya çok üşütmüşüm kendimi bir iki iğne yazdı doktor bide içmek için ilaçlar yazdı ağrıyan yer içinde krem yazdı. Yalnız yarım saat kadar önce ölücem sandım bi iğne yaptılar bana iyi gelmedi bayıldım kötü oldum geçti çok şükür iyiyim şimdi

   • Hayılıakşamlar canım arkadaşım. Tekrarda çok geçmiş olsun. Tabi sen kendine dikkat etmezsen hastalanırsın. Bundan sonra dikkat et kendine. Yemene içmene dikkat et .

 19. Selamunaleyküm site ahalisi! Nasılsınız görüşmeyeli? Sizi bana kavuşturan Rabbim’e şükürler olsun! Çok özledim sizleri. 🙂

   • Ne o Hanife Hanım,birkaç ay yoktum diye sizi temelli bıraktığımı mı düşündün? Benden kurtuluş yok anlamadın mı kuzucuğum? 🙂

    • Evet aynen öyle düşündüm. Ben çok kızgınım sana . Nerelerdesin sen insan arkadaşlarını bu kadar uzun süre bırakır mı. 🙁 🙁 ÇOK DUYGULANDIM ŞİMDİ AĞLIYCAM BİRAZDAN

     • Çalıkuşu’m ağlama sakın. Ben sizi bile isteye bırakıp gider miyim hiç? Öyle gerekti,uzunca bir süre gelemedim ama bak şimdi buradayım. Seni de diğer arkadaşları da çok özledim hem.

  • Allah aşkına sen nerelerdesin haberde vermiyorsun giderken çok kızıcam sana hoş geldin 🙂

   • Hoşbuldum Aysel’im. Vallahi kızmana bir şey demeyeceğim çünkü sizlerde birden gidince bende endişeleniyorum. Haklısın o yüzden ama biliyorsun benim vaktim son zamanlarda hiç olmuyordu gitmeden önce. Şimdi de öyle. Sizleri çok özledim ve ilk fırsatta kendimi burada buldum. Nasılsın,evlilik nasıl gidiyor? Sağlık sıkıntıların mı var Aysel’im Çalıkuşu’nun yorumlarından anladığım kadarı ile? Kötü bir şey yok insaallah. Kendine çok dikkat et

    • Bu günümüze şükür canım herşey yolunda evlilikte iyi gidiyor mutluyum 🙂 biraz üşütmüşüm sadece geçicek İNŞALLAH. Evet kızıyoruz merak ediyoruz özlüyoruz bi daha giderken haber ver lütfen

  • Ve aleyküm selam da demet hanım Allah iyiliğini versin emi sen nerdesin yahu neyse hoşgeldin nasılsın bakalım

   • Hoşbuldum Nurbanu’m. Kız vallahi seninle de konuşmayı çok özledim ya. Iyiyim çok şükür,koşturmaca işte. Sen nasılsın? Bulduğum ilk fırsatta soluğu burada aldım Nurbanu’m. Sizden ayrı kalmayı bende istemezdim ama olan oldu artık ne yapalım. Eskisi kadar sık gelemesemde buradayım yine 🙂

    • Bende özledim aynen canım bildiğin gibi işte çocuklar okulları dersleri ama çok şükür her halimize kendini bu kadar özletme çok sık olmasada arada bi selâm verde iyi olduğunu bilelim canım öpüyorum seni 🙂

  • Ve aleykumselam özge ablacım. İyiylik şükür sen nasılsın napıyorsun. Ya gerçekten seni burda görmek çok güzel 🙂

 20. Günaydın arkadaşlar bugün daha iyiyim gece 3 de uyudum ağlayarak hemde şimdi yeni uyandım ağrılar azalmış bugün Doktora Gidicem merak etmeyin diye haber vermek isdedim hadi görüşürüz. Ha bide birisi beni öteki tarafa göndermeye pek niyetli onada helal ettiğimi söylersiniz 🙂

 21. Naciye ablam selamyny kutlagyny iletdim arkadaşlara sanada selamlary var.rabbim guzel gonlunce versin kadynlar gunun kutly olsun ablacim

 22. Ayselcim dualarym seninle canim merak etme inşalla iy olujaksyn hemen doktora git bitanem allah acyl şifa versin ablacim

 23. Hayirli sabahlar canlarym bu hun kadynlar guni hepinizi kadynlar gununizle kutlyyorum rabbim mutluluk saglyk huzur versin sizleri coook sevyorum

  • Hoş buldum Nurbanu’m,iyiyim çok şükür canım.Sen nasılsın,çocukların nasıl?Kusura bakma şimdi gördüm mesajını.Allaha emanet ol ❤️

   • Canım Şuan gerçekten konuşacak durumda değilim kaç gündür bi ağrı vardı biliyosun biraz öncede belimin sağ tsrafında bi şişlik farkettim yarın doktorra gidicem

    • İnşallah önemli birşey değildir. Üzüldüm şimdi . Uyu dinlen bari. Allah acil şifalar versin. Gerçekten ihmal etme git doktora. Çok geçmiş olsun canım 🙁

 24. Bu aralar yine fazla doluyum.Üst üste yazılı sınavlar,sözlü sınavlar ,akşama iş derken sizlere yazmaya vakit bulamıyorum,ama okuyorum.Bazen “Bu yaştan sonra me okulu Sema?”diye kızıyorum kendime.Başladım artık,mecbur bitecek (önce Allahın izni ile tabii)Yeni diziye bakamıyorum ama sevildi sanırım.Tekrardan hayırlı kandiller güzel dostlar ❤️

  • Hayırlı geceler hayırlı kandiller sema ablacım . Hoşgeldin nasılsın görüşmeyeli. Şu okuma azmini birazda bana versene bendeki bitmek üzere de 🙂

   • Hayırlı kandiller canım.Okumak iyidir,bilgili olursun..Bilgi güç verir.Güçlüysen ayakların yere sağlam basar,dengede olursun.Okuma azmini asla yitirme canım.Selametle..

   • Hoş buldum Oğuz bey,nasılsınız?Okulda öğrencilerle aranız nasıl?Buradaki öğrenciler çok saygısızlar öğretmene karşı.Dizlerini masaya dayayıp oturan mı dersiniz,sakız çiğneyen mi dersiniz,sandalyesini çevirip öğretmene arkasını dönen mi…Bunlarda eğitim yok,sadece öğretim var.Allah sizlere sabır versin.İnsanla uğraşmak zor zanaat…Ve dünyaki en çok saygıyı gerektiren,hak eden meslek öğretmenlik.

    • Bizdekiler de o yazdıklarınıza yakın, maalesef her gecen gün daha kötüye gidiyor maalesef, öğretmenler kızıp bağırdığında bu sefer çcugum rencide oluyor diye anne babası çıkıp geliyor. Eğitim zor zanaat velhasıl..

      • Oooo geçti o devirler, seninde yaşın ortaya çıktı ama neyse 🙂 Maalesef artık kimse çocuğuna laf bile söyletmiyor..

 25. Hayırlı geceler özgür teyzem. Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Dualara hep ihtiyacım var. Ve evet bencede konya çocukları şanslı. Sivlilik bende çok seviyorum

 26. GÜLAY’CIM ÇOK YOĞUN ALLAH CC ZAMANINI, SAĞLIĞINI BOL EYLESİN HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN DUYGULU KIZIMIN İNŞAALLAH ÂMİNNN

 27. Her şey gönlünce olsun kızım muckkkl buralar şenlendi ayın Onunda burda ol gece 0’1de saat tabi uyumazsam uyumam kızkardeşimde olunca özlem gideririz❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Ohh valla bensiz sohbet haa olur mu hiç. Hayırlı geceler herkese nasılsınız site ahalisi

 28. Nurbanum senarist hanimcim sen napiuon ipuclari yokmu diziden(gerci izleyemiyorum ama) caktirma 🙂

 29. Boyle yorumlar cikinca benimde yazasim geldi.Cok mu hastasin Ayselim uzuldum simdi.ilaclarini ic nane limon kaynat ihlamur ic

 30. Âmin gülümsetenim senin içinde âminnn kızım her duan karşına çımsın Allah’ın izni ilee sevgimle kızım muckkk

 31. Allah cc her şeyi gönlünüze göre nasip etsin yar ve yardımcınız olsun ve sizsiniz çiçek hanım sevgimle Allah’a emanet olun

 32. Ferize ablacığım, Özgür teyzem Özgem,(hoşgeldin bu arada)Çiçek ablacığım sizde hoşgeldiniz umarım iyisinizdir.Çalıkuşum,Ayselim Gülayım,Fikriye ablam Emine teyzecigim Aytacım Xanim ve ismini hatırlayamadığım ve kayıplarda olan gönlü güzel dostlarım hepinizin mübarek Regaip kandili kutlu olsun Rabbim gönlünüzden geçen tüm dualarınızı kabul eylesin inşaallah…Allah’a emanet olun..Geceniz mübarek olsun…

 33. Beni çocukluğuma götürdün İstanbul da sanıyordum bizim elimizde mum tüm çocuklar birde yağ parası mum parası diye bir şey söylerdik hep birlikte sizin orda ki çocuklar çokk şanslı tüm çocukluk arkadalarımın mutluluğunu bu gün gibi hatırlattığın için Allah razı olsun cici dualarına kavutursun Rabb’im seni âminnn muckkk

 34. BU MUBAREK GECEDE HER DUANIZ DİLEĞİNİZ YERİNİ BULSUN SİZLERİN YÜZÜNÜ, GÖNLÜNÜ GÜLDÜRSÜN SİTE SAKİNLERİ SEVGİMLE KALIN

  • Kuzuum nasıl őyle bir dūşūnceye kapıldın. .
   Baktım őzgeye kimse cevap yazmamış ben yazayım dedim..bu sefer sen alındın..benim senle ne sorunum olur meleğim ..

   • Ya canım ablam benim bende istdmeden seni kırdım falan diye düşündüm kusuruma bakma gerçekten alınmak değildi bu seni kırmak istemiyorum sadece

 35. Selamun aleykum canlar nasilsiniz.Regaip kandilimiz mubarek olsun.Rabbim dualarimizi kabul eylesin inşallah.

 36. Regaip kandiliniz mubarek olsun dualariniz dilekleriniz kabul olsun allah hepimizden razı olsun hayirli akşamlar arkadaslar allaha emanet olun

 37. Nerede bizim Şulemiz..Xanım..demet Konyalı emine.. Aytaç
  ismini yazamadıklarım..
  Tatlıcı Ūlker..okursunuz..būyūk bi ihtimal..kandiliniz mūbarek olsun..
  Herşey gőnlūnūzce olsun..

 38. Hayırlı günler arkadaşlar Regaib kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun İNŞALLAH. Amin diyorum bütün dualarınıza

 39. Allah’ım! Bizleri Regaip’le Sana rağbet eden, Miraç ile yücelen, Berat ile kurtuluşa eren, Kadrini idrak ederek Ramazan’ın sonunda cenneti hak eden kullarından eyle! Kandiliniz mübarek olsun.

 40. Hayırlı sabahlar herkese. Mutlu günler nasılsınız bakalım. Yorumların bu kadar çok olmasına çok sevindim 🙂

 41. Leyla’nın dediği gibi (sőz uçar yazı kalır)
  Nitekim őyle olmuşda ben nerdeymişim geçen yıl bu zamanlar..

  Herkeze Hayırlı Huzurlu Mutlu Kandiller..
  Alimdem Zalim doğar
  Zalim den Alim..
  Bir çocuk dadılarla būyūr marka elbiseler giyer..anne baba ya bir bardak su vermenin değerini bile bilmez..
  Bir çocuk sokakta mendil satar diğer kardeşleri onun ekmeğini yer..
  Bu Hayat yolculuğunda
  Denge bőyle kurulmuş aslında..
  Bahçedeki Gūl ağaçları bile őnce dikenlerini gősteriyor..hayata karşı sonra tomurcaklar Gūle dőnūşūveriyor..
  Zorluğun ardı kolaylık..olduğunuda kullarının yūreğine
  Nakş edivermiş yaradan..
  Bu mūbarek gūnde ettiğimiz dular ibadetler kabul olsun.inşallah..
  Kadir kıymet bilen lerle karşılaştırsın bizleri taşıyamicamız yūk yūklemesin..Rabbim..
  Amin..

  • Hayırlısabahlar ferize ablacım seninde kandilin mübarek olsun. Evet çok doğru söylüyorsun gerçektende öyle. Nasılsın napıyorsun görüşmeyeli

    • Oh en güzelini yapıyorsun. Bizimde burda güneş var ama çok rüzgarlı yaa. Yeni dışardan geldim üşüdüm resmen. Bende çocuklar gibi şivlilik gezdim. 🙂

      • Evet açıklıyorum. Her yıl bugün yani regaib kandili günü herkes evlerine şeker alır. Sonra bütün çocular bayramlarda ki gibi şeker toplamaya çıkar. Ellerine poşetleri alırlar ve gezerler .Mesela benim kardeşim hala dışrda geziyor sabahdan beri bitiremedi daha. 🙂 Bizde sıkıldık kız kardeşimler yakın akrabalara gittik şeker topladık çocuk gibi. 🙂 🙂 sanırım sadece konya da var bu adet

 42. Hayat yazılarda saklıdır misalı önce ki yorumlarımız GÖNÜL DOSTLARIM❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤İKİ Kİ NET KULLANMAYI ÖĞRENMİŞİM VE İYİ Kİ GÜLAY’IMLA KARŞILAŞIP SİZLERİ TANIMIŞIM SEVGİMLE DEĞERLİLERİM TEŞEKKÜRLER GÜLAY’CIM VE SAYIN YÖNETİCİ…

 43. HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM GÜN.. YORUMUNU OKUDUM OĞLUŞUNLA HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KARDEŞİM ASLI’CIMA VE ORDAKILERE SELAM REGAİB KANDİLİNİ KUTLAR NİYETLERİNE KAVUŞMALARINI DİLERİM SEVGİMLE SENİ SEVIYORUM ABLASI ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE AMİNNN ❤

 44. HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM GÜN, MUBAREK REGAYİP KANDİLİNİZ, EVİMİZİN MUSAFİRİ OLAN ÜÇ AYLARIN BAŞLAMASI HER GÜNÜ ALLAH CC TÜM İBADET DİLEK DUALARINIZI KARŞINIZA ÇIKARSIN TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNE HAYIRLARA VESİLE OLSUN İNŞAALLAH GÜLAY’CIM, BALDILLIM, AYYÜZLÜM, LAMAZI GOGO, EMINE’CIM, GÜNEŞİM, CİCİKIZIM, GOZEL KARDEŞİM, SEMA KARDEŞİM, NAZLI’CIM, GÜZELKIZZEHRA, FERİZE HANIM, FİKRİYE HANIM, SELMA HANIM, ((UĞRASALARDA.. ŞULE’CİM, DEMET’CİM, XANIM, LEYLA’CIM, ELA’CIM, ASLINUR, HANDAN HANIM, SAKAKUŞU, ÇİÇEK HANIM,)) YORUMUMU OKUYANLAR SAYIN MEHMET OĞUZ BEY BU MUBAREK ÜÇ AYLAR, İŞLERİNİZ,HAYATINIZ GÖNLÜNÜZCE OLSUN ALLAH CC HER AN YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN SEVGİMLE KALIN. DAİMA MUTLULUKLAR….

  • HAYIRLI SABAHLAR VE YUKARDAKİ YORUM SENİN İÇİNDE KIZIM TEL DONUP DURDU BİRAZ UĞRAŞTIRDI BENİ ADINI NASIL UNUTTUYSAM ÖZÜR DİLERİM SEVGİMLE ❤

  • Hayırlı günler hayırlı kandiller canım teyzem . Teşekkürler seninde kanilin mübarek olsun naılsın napıyorsun

 45. HAYIRLI SABAHLAR BURADA OLAN, OLAMAYAN TÜM GÖNÜL DOSTLARIMIZA.. VE BOL FEYİZ ALABİLECEĞİNİZ BİR GÜN OLSUN İNŞAALLAH..
  MALUMUNUZ BUGÜN MÜBAREK REGAİP KANDİLİ..
  ZAMAN SU GİBİ AKIP GİDİYOR MALESEF, YİNE BİRYIL DAHA GEÇMİŞ ÖMRÜMÜZDEN GEÇEN SENE REGAİP KANDİLİNDEN BUYANA..
  RABBİM CÜMLEMİZE BU MÜBAREK GÜNÜN FARKINA VARIP, HAKKIYLA İHYA EDEBİLMEYİ NASİP ETSİN İNŞAALLAH..
  VE BİZLERİ HEM ÜÇ AYLARIN, HEMDE BU MÜBAREK GÜNLERİN ŞEFAATİNE NAİL EYLESİN…
  KANDİLİZ MÜBAREK OLSUN, EN GÜZEL DUALARI EDİP, EN GÜZEL DUALARDA BULUNMAYI CÜMLEMİZE NASİP EYLESİN…AMİN…

  • Hayırlı günler hayırlı kandiller canım ablacım. Amin diyorum bütün dualarına. Kolay gelsin sanada iyisindir inşallah

 46. HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM GÜN.. REGAİB KANDİLİNİZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN DUA DİLEKLERİNİZ GERÇEK OLSUN ALBASAN AİLESİİİ SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR

 47. Gunaydyn canlarym mutlu sabahlar hayirli gunler mubarek Regaip kandil gecesinin hurmetine tum dua dileklerimiz kabul olsun
  MUBAREK KANDILLER KARDEŞLER

 48. Şimdi bu yorumlara bakınca geçen sene Yöneticinin bizi nasıl delirttiğini hatırladım 🙂

  • İyiiyim nurbanu ablacım nolsun. Herzamanki gibi geçiyor işte. Yarı hüzünlü yarı mutlu . Asıl seni sormalı

   • Yani sizin içinde ve tabi site için de bi sorun ollmazsa bir yada iki günlüğüne (bakın çok değil isteğim) yorumlar otomatik olsa belki biraz eskiye döneriz . Ve teşekkür edrim. herşey için…

    • Yorumları otomatik yaptım, ama insanların olmaması onunla ilgili değil, sen bir yorum yazdığında ben bilgisayar başında değilsem ve saatlerce onaylayıp cevap vermemişsem sen de yazamıyorsun, dolayısı ile soğukluk oradan geliyor.. Neyse istediğin o olsun, bende bişey isteyecen sandım.. (Görücü felan geldi de bi daha görüşemezsek helallik isteyecen sandım)

     • Off oğuz hocam ya 🙂 siz dah o günü çook beklersiniz çook . Şimdiden iyi beklemeler size. 🙂

      • Çok beklersin deyince de alınıyorsun, nasıl bir insansın anlamadım gitti, bak Nurbanuya, 16 da evlenmiş 🙂

 49. Kim demiş evlenince gittim gelmez oldum diye? Hayırlı geceler herkese 🙂 Regaib kandiliniz mübarek olsun

 50. NOT okuyunca o günler geldi aklıma. Size çok kızmıştık ama affetmiştik. Çok güzel günlerdi 🙂 artık sizde bıraktınız şakaları çok kızıyorduk ama…

 51. Herkesin mübarek regaib kandili mübarek olsun.rabbim bu aylara bu günlere sağlıklı sıhhatli borçsuz acısız kedersiz tekrar eriştirsin

  • Hayırlı geceler nazlı ablacım hoşgeldin. Nerelerdeydin nasılsın iyisindir inşallah

 52. Bir an eskiye gittim gözlerim doldu resmen. Ben çok özlüyorum eski günlerimizi koyu sohbetlerimizi. Gece yarılarına kadar … Şimdi noldu niye sohbet edemiyoruz artık niye herkes bir bir kayboluyor. 🙁

   • Tabikide siz olmayınca olmaz. Gülay ablam olmayınca olmaz. Diğer arkadaşların ablalarım teyzelerim olmayınca olmaz. Hele ben olmayınca hiiiç olmaz. 🙂 güldüğüme bakmayın inanın dokunsanız ağlayacak durumdayım. Ben mi herşeyi çok abartıyorum anlamıyorum. Herkes bir bir gidiyor gerçekten. 🙁

     • Öyle işte .Dün gece toutube da ask nin bi sahnesini gördüm. Tabi dayanamadım izledim bir tane daha bir tane daha… Çok kızıyorduk ama yine bi tadı varmış ilk sezonun herşeye rağmen. Aklıma o günlerdeki sohbetlerimiz geldi. Arkadaşlarımız. Off oğuz hocam yaa niye böyle oldu niye herkes gidiyor. Gerçekten ağlıycam ama 🙁 🙁 🙁

      • Bu hayatın gerçeği, bak Aysel evlendi gitti, daha da gelmez oldu, yarın birgün yanlışlıkla sende evlenip gidecen, 3-5 gün daha gelecen sonra sende kaybolup gideceksin. Hayat işte bu.. yapacak bişi yok..

       • Yani büyük konuşmak istemiyorum ama elimde olduğu müddetçe gitmek istemiyorum. Ya bide yanlışlıkla derken … çok ayıp çok

        • Hayat bakalım ne getirir yarına bilinmez. Bir çok samimi arkadaşımız vardı, Ben işlerimden dolayı çok yazamıyorum, Gülay hanım da çalışmaya başladı ayrıca cocuklar derken, şartlar böyle gelişti. Burası çok zaman alıyor, eli boş insanlar için Mesela sen 🙂 güzel bi alan ama zamanımız kısıtlı olunca ancak bu kadar. Ayrıca kimse için gel yada git gibi cümleler kurmamaya dikkat ediyorum. Gelene kapımız açık Mevlana hesabı, gidene de gitme kal demek olmuyor işte…

         • Evet ben hep boşum . Napıyım ama burdaki arkadaşlığı bir kere tadınca bir daha bırakmak istemiyorum. Ama yinede özür dilerim herkesden herkes çok meşgul. Kusura bakmayın. 🙁

          • Ya buraya gelmeye devam edeneler zaman buldukça yazıyorlar, Gülay hanım ve ben işimiz olmaz ise genelde kontrol edip onaylıyoruz, Ferize ablayı görüyorum, Özge hanım özgür teyze, bu aralar Şule abla gelmez oldu, Konyalı ablamızda yok yerine seni gönderiyor galiba 🙂 Demet hocamız görünmüyor, bir çok arkadaş Aysel gibi ara sıra uğruyor, Nazlı hanım ve Günel de öyle.. Düzenli gelen geçmiş konulara göz atınca açık seçik belli oluyor. Hanife hanım 🙂 ve Nurbanu hanım. Nazardan esirgesin rabbim, hakları çok…

 53. Allah’ım Recep ve Şaban aylarını hakkımızda mübarek eyle,ve bizi Ramazan-ı Şerife ulaştır….Âmin.

   • Aslında geçmişe bakmayı düşünmüyordum gelmeyen arkadaşları görüp hüzünlenmemek adına ama siz böyle yazınca baktım da ne diyim hakketmişsiniz doğrusu 🙂 benim şimdi hüzünlenmeme sebep olduğunuz için bi helallik alırsınız artık… 🙁

 54. Ben xanim azeri fan iyiyim elhamdülüllah sizler nasilsiniz sizlerinde yapdiginiz ibadetler ve dualar kabul olsun

  • ALLAH acil şifalar eta etsin rebbim
   nezerin yardimin sizden eskitmesin.
   her halda geçmiş olsun. üzüldüm selamlar

 55. Hayırlı akşamlar gönül dostlarım. Mübarek Regaib kandiliniz mübarek olsun. Rabbim dualarınızı kabul etsin.

 56. fikriye teyzem hos geldin nasilsin senin regaip kandilin mubarek olsun tum ibadetlerimiz kabul olur amin

 57. Hayırlı Axşamlar Dizi Ailesinin Gözel Hanımları Nasılsınız Regaib Kandiliniz Mübarek Hanımlar Dualarınız Kebul Olsun Heç Vaxt Sıxıntı Cekmeyesiniz GÜLAY Abla Sağ Olsun Var Olsun Gözel Dualar Etdi Umarım Axşam Olan Sıxıntı Sizden Uzaklaşıb Hec Bir Zaman Sıxıntılı Xeber Almayasınız

 58. hayirli aksamlar emine ablacim nasilsin canim regaip kandilin mubarek olsun dualarina yurekten amin diyorum betulunuz nasil seni cok seviyorum allaha emanet ol

 59. Teşekkür ederim Özgür hanımcım Allah razı olsun,büyülü bırakıp geldik dün , bugün çok özledim,nasıl dayanmaz bilemiyorum,ne güzel bir duyguymus torun sahibi olmak , rabbim herkese versin hayirlisindan

 60. İyi aksamlar hos geldiniz Allah kabul etsin regaib gecenizi hayirlara vesile kilsin amin sevgimle kalin….Betul’unuz buyumustur ve saglik sihhat versin Rabb’im….amin…

 61. Offfff hem ezani muhammediye hem manzara…ALLAH KİYAMATE KADAR EKSİK ETMESİN BU VATANİN UZERİNDEN AMİN…SEVGİMKE GONUL DOSTLARİM…

  • Ah keşke vatanımda olup ,ezan sesleriyle ben de mest olsaydım.Sabahları ezanla uyansaydım.Ah ah ne kadar imreniyorum sizlere…

 62. İyi aksamkar gonul dostlarim ….Zehra’nin halasi(Aysun Guven)ne zaman izlesem beni cocukluguma goturur onun guzelligine hayrandim gezetede ondan gozlerimi alamazdim….hayatta kacinilmaz gercek yaslilik tabi bende omuru tukettim her fani gibi….sevgimle guzel gecede guzellikler siziz olsun….

 63. Cani gonulden amin amin duygulu kizim ……gonul dostlarim sevgimle kalin su mubarek gunde.

 64. Demetim biran önce iyleşirsin İnşallah sabırsızlıkla dönmeni bekliyicem canım seni çok sevdiğimi unutma sakın gelince ben yeniden hatırlatırım seni seviyorum Demetim ❤ ❤

 65. Tüm can dostlarıma yukarıdaki dua kandil hediyesidir Davut a,s duası tüm sıkıntıları gideren hayır kapılarını açan bir duadir,regaibiniz mübarek olsun Rabbim dualarımızı kabul etsin

 66. Allahümme binurikehtedeytu ve bifazlikes tağneytu ve binigmetike asbahtu ve emseytu hazihi zunubi beyne yedeyke estagfiruke ve etubu ileyke ya hannanu ya mennan

 67. GÜLAY Abla Allah Sizede OĞUZ Beyede Kömek Olsun Men Axşam Olanların Şokundan İndi Ayrılıram Ama OĞUZ Beye Söylediyiniz Sözler Mene İndi Catır Ve Sözleriniz Üçün Cox Güldüm Allah Sizleri Hemişe Güldüsün Kaçın Çanınızı Kurtarın Sözü Meni Güldüdü OĞUZ Bey Öyretmendi Gör Ne Keder Öyrencileri Üzdü Okul İlerinde Biologiya Öyretmenimiz Kudret Öyrencilerden Okumayan Olanda Onlalara Cox Kızırdı Bir Gün Sevinç Adında Bir Öyrenciye Ders Hazırlamadığına Göre Kitabnan Başına Vurdu Mene Pis Tesir Etdi Kuran Hakı Otakdan Ele Cıxdım ki Öyrençiler Otur Yerinde Getme Dediler Sonra Hemin Öyretmen Öyrencilernen Bu Hereketi Yapmadı Umarım Öyrencilerinizi Üzmesiniz

 68. GÜLAY Abla O Keder Gözel Dualar Edirsiniz İnsanın Bütün Sıxıntısı Yox Olur Allah Bütün Dualarınızı Kebul Etsin GÜLAY Abla Hanımların Hamısının Adından Dua Etdiniz Allah Sizi Bütün Sıxıntılardan Nezerden Korusun GÜLAY Abla Axşam Olanlardan Sonra Tez Tez Telefona Baxıram Dostluğunuz Daimi Olsun

 69. ayselim leyla abliskom gunelcim sizler nasilsiniz regaip kandiliniz mubarek olsun tum dualarimiz kabul olsun amin

 70. DEMET Abla Kecmiş Olsun Xestelenmeyesiniz Abla Cox Hanımlar Xestelenende Müaliçeni Geçikdirirler Sonuçlarıda Sonra Narahat Olur Abla İndiki Dokturlarda İyi Sayılmır Kaşki Tib Universetinden Uzaklaşmazdım Bu İl Kurtarmış Olardım Bu İl Hukuku Bitirirem Ama Abla Bu Senetlerin İkiside İndiki Heyatımız Üçün Önemlidi Kaş Doktur Olub Dizi Ailesinin Hanımların Özüm Müaliçe Ederdim Abla Men Çerah Olmak İstiyirdim Allah Kismet Etmedi Düşünürem Yene Tib Universetine Gedem Ama O Keder Deyişiklik Olub Ki Öyretmenlerimin Coxu Deyişin Birde 650 Bal Yığaçağımı Bilmirem Heleki Düşünürem DEMET Abla Müaliçeni Et İyi Olarsan Bütün Xestelere Allah Şefa Versin

  • Günelciğim sağol. Keşke sende hayalini gerçekleştirebilip cerrah olabilseymişsin. Ama üzülme,hukuk bölümünde hangi mesleği okuyorsun bilmiyorum ama hukuk çok güzel bir bölüm. Benim küçükken amcam çok ısrar ederdi bana “sende avukat tipi var,hukuk oku” diye. Hatta bayağı heves etmiştim bende ama diğer düşündüğüm meslekler gibi bunu da es geçtim. 🙂 Sende inşaallah güzel bir mesleğe sahip olur,işinin enlerinden olursun. Şimdi gitmeliyim. Öpüyorum tatlım. Kendine iyi bak. 🙂

 71. merhaba gulay abliskom nasilsin regaip kandilin mubarek olsun tum dualarimiz ibadetlerimiz kabul olur insallah seninde tum dualarina yurekten amin diyorum rabbim butun islerinde yar ve yardimcin olsun kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 72. RAHMETİNLE MUAMELE EYLE CÜMLEMİZE YA RABB..
  MERHAMETİNLE LUTUFLANDIR BİZLERİ YA RABB.
  ŞU ACİZ KULLARINI, NEFİSLERİYLE BİR AN BİLE BAŞ BAŞA BIRAKMA YA RABB.
  BİZLERİ, VE BÜTÜN İSLAM ALEMİNİ, BÜTÜN GÜNAHLARDAN SEN MUHAFAZA EYLE YA RABB.
  BİZLERİ CEHENNEM EHLİNDEN EYLEME YA RABB.
  CENNETİNLE, CEMALİNLE MÜŞERREF OLAN KULLARINDAN EYLE YA RABB.
  VATANIMIZI, MİLLETİMİZİ, ORDUMUZU, YURDUMUZU DEVLETİMİZİ, KÖTÜLERİN ŞERRİNDEN SEN MUHAFAZA EYLE YA RABB.
  BU GECENİN HÜRMETİNE, EHLİ İMAN OLARAK YAŞAYIP, EHLİ İMAN OLARAK HUZURUNA VARAN KULLARINDAN EYLE BİZLERİDE YA RABB..
  TÜM MÜSLÜMANLARIN REGAİP KANDİLİ MUBAREK OLSUN.RABBİM HAKKIYLA İHYA ETMEYİ CÜMLEMİZE NASİB ETSİN.HAYIRLI KANDİLLER

 73. ozgur teyzosum nasilsin canim ve guzel dualarin icin sag ol seninde kandilin mubarek olsun tum dualarin kabul olur insallah seni cok seviyorum allaha emanet ol

 74. demetim hos geldin kiz nasilsin 2 gun burda olmuycaksanmi ya ben seni cok ozliycem ya hemde kontrole gidecekmisin canim insallah iyi haberlerle gelirsin icimde bi his varki her sey iyi olucak benim morel kaynagim regaip kandilin mubarek olsun dualarim hep seninle kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  • Merhaba canım. Teşekkürler ben iyiyim,sen nasılsın? Üzgünüm ama bu süre iki günden daha fazla olacak gibi. Tam anlamıyla ne zaman dönerim bilmiyorum ama uğramaya çalışacağım. Inşaallah işim kısa sürede biter. Siz beni ne kadar özleyecekseniz ben daha fazla özleyeceğim sizleri. Görüşmek üzere. Öptüm.

 75. merhaba canim arkadaslarim nasilsiniz hepinizin regaip kandiliniz mubarek olsun dualarimizi kildigimiz namazlari okudugumuz kurani kerimi kabul etsin hastalarimiza rabbimden acil sifalar dilerim

 76. Iyi günler Aysel’im,teşekkürler bende iyiyim. Sağlık durumun hâlâ aynı. Ve bende bir gelişme var mı diye yarın kontrole gideceğim doktora. O yüzden sizlerden bir süre ayrı kalacağım. Umarım bu süre uzamaz. Çünkü sizlerden ayrı kalmak gerçekten üzüntü verici. Her neyse,umarım kısa sürede dönerim. Öptüm canım.

 77. Oğuz hocam sana kızgınım ama dün gece seni kıracak,üzecek sözler sarfettiysem özür dilerim. Bana kızma,bunu hakettin.

 78. DEMET Abla Men Axşam Olanların Şokundan Ayılmamışam Abla OĞUZ Bey Hem Siteni Kapatır Hemide Sitede Öz Seyfesine Yeni Güller Resmi Yaradır Sizder Cox Üzüldünüz Ferkindeyem Valahi Bilahi Yalancı Çoban Ehvalatı Yadıma Düşdü Çoban Kışkırır Çanavar Sürünü Parçaladı Baxılarki Heç Ne Yoxdu Sonra Hekiki Çanavar Sürünü Parcalayır Abla Birden OĞUZ Beyin Söylediyi Çoban Ehvalatına Döner Demedi Demeyin Men Artık Korxuynan Seyfeye Daxil Oluram Sanki Birden Kapanaçak

  • Kötü bir şakaydı sadece Günelciğim. Keşke şakayı yapan kişi sonuçlarını da düşünseydi. En azından bu kadar üzülmezdik.

 79. Site ahalisi Regaip Kandiliniz mübarek olsun.Rabbim sağlık sıhhat huzur versin.Kalbimizden geçen bütün güzellikler alnımıza yazılsın.

 80. GÜLAY Abla DEMET Abla ÖZGÜR Abla Nasılsınız Regaib Kandil’iniz Mübarek Bütün Dualarınız Kebul Olsun Heç Vaxt Üzülmeyin Allah Heyatımıza Ne Bexş Edibse Onu Yaşayaçağık Üzülmeyin OĞUZ Bey Neden Sizi Üzdü Bilmedim Ançak Bildiyim Oduki Kadınlar Daha Cox Üzülendi

 81. Hayırlı Sabahlar Dizi Ailesinin Gözel Hanımları Ve Türküyede Bütün Müsalman Ölkelerinde Olan Hemvetenlilerim Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun Allah Bu Mübarek Günlerde Bütün Dualarımızı Kebul Etsin Hanımlar Axşamdan Cox Narahatam Seyfe Kananma Xeberi Meni Üzdü Hanımlar Dizilere Yorum Yazmak Üçün Size Bağlanmadım Sizin Dostluğunuza Bağlandım OĞUZ Bey Regaib Kandiliniz Mübarek Lütfen Hanımları Üzmeyin Hanımlar Sizderi Uzun Müdetdi Tanıyılar Menden Cox Onlar Üzülür Men Zaten Dost Üçün Uzun İllerdi Üzülürem Birde Bu Seyfede Olan Dostluk Üçün Üzülmeyim

 82. Günaydın arkadaşlar hepinize,dün geceden sonra nasılsınız? Oğuz hocam bakıyorum da yine şaka yapmışsın,yüreğimizi ağzımıza getirdin. Ne kadar korktum siteyi kapatacaksın diye. Şakalarının dozu yok maaşallah. Ağlattın arkadaşlarıda boşu boşuna. Şu mübarek gecede Allah’tan reva mıydı böyle birşey bize? Ödüm koptu döndüğümde sizi bulamayacağım diye. Her neyse sana iyi dersler.

  • Günaydın Demetim ben iyiyim sen nasılsın canım? Hastalığın geçdimi? Şimdi iyimisin? Niye iki gün burada olmayacaksın kötü bir şey yoktur İnşallah?

  • Gule gule git musmutlu saglikli don Allah her isinde yar ve yardimcin olsun dualarin kabul olsun Allah’a emanet ol…. Sevgimle kal muck seni ozluycem…

 83. Hayirli sabahlar altta ki yorumda adini unutamam . yazmadin dusuncesi belirdi aklimda alttaki yorum senin icinde seni seviyorum cicickusum…

 84. Esselamu aleykum hayirli sabahlar….Bu gununuz guc kuvvet taatla gecsin tum dualariniz kabul olsun….Gulay’cim…..kir cicegim….xanim….Aytac im….Aysel cim…Lamazi. Gogo…..Ozge cim…Mersinli Ela….FerideCim..Gunul cim….Nur cum….Emine hanim …Handan hanim….Sule’m… Ve kayiplarimiz….LEYLA’M… Cicek.hanim…Aslinur…HATİCE HATUN…ULKER’İM….Sema cim(ben yorumu yaazarken saka cevap yorumu yeni cikmisti bana abla diyebilirsin her sey gonkunce olsun ablasi). Yorumumu okuyanlar ve SAKACİ Oguz hocam ayaklariniz guzel yerlere gotursun sizleri semaya kalkan elleriniz bis cevirmesin Rabb’im….sevgimle kalin musmutlu….

 85. calikusum iyi olmana sevindim sen uzme o tatli canini ben sekeburanin agzini baglamayi bu bayram oyrendim kiz nakis yapmayida oyreniyorum da alinmiyor bende

  • Kusura bakma kardeşim ya sana cevap yazamadım. Bildiğin ve gördüğün üzrə baya bir şok geçirdim de. Ben de iyiyim canım ya günüm iyiydi ama çoğunda uyudum. Öyle işte xanımcım sana bir şey soracağım şəkərbura yıl biliyor musun

 86. Ben tekrar geldim. Hərşeyə rağmen size hala sinirli olsam da affediyorum sizi. Kandiliniz mübarek olsun. Ve söylemeden edemeyeceğim bir daha şaka yapacağınızı sanmazdım. Öğrencilerinize baya acıyorum şu an. Ve yalancı çoban hikayesini ben de hatırlatırım size oğuz hocam.

 87. KISSADAN HİSSE: ALLAH SEVDİĞİ KULUNUN EŞŞEĞİNİ ÖNCE KAYBETTİRİR, SONRA GERİ BULUP SEVİNMESİNE VESİLE OLURMUŞ..

 88. canim arkadaslarim regaip kandiliniz mubarek olsun oguz abicim bi daha boyle saka yapma cok uzuluyoruz neyse aff edin bence dualarimiz namazlarimiz kabul olur insallah amin

 89. GÖNÜL DOSTLARIM….TUM İBADETLERINİZ,DUALARINIZ KABUL OLSUN….ALLAH CC RAMAZAN BAYRAMINA ERİŞMEYI SEVDİKLERİMİZLE BERABER NASİP ETSIN…ÜLKEMİZE VE TUM MUSLÜMAN ALEMİNE HAYIRLARA VESİLE OLSUN…AMİN…[TATLI UYKULAR VE RUYALAR KALBİ GUZELLERİMMM]

Eklenme Tarihi: 6 Mart 2019