Rize’nin Yolu Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Yepyeni bir dizi Show Tv’de başlaması ile birlikte muhteşem manzara dikkatleri çekti. Hiç aklında olmayanlar bile Rize’nin Yolu nerede çekiliyor set adresi neresi bir hafta sonu tatilini değerlendirebilir miyiz diye düşünmeye başladı. Özellikle yaz aylarında fazlası ile yeşil olup doğa harikası dizinin nerede çekildiği araştırdık.

Rize’nin Yolu Dizisi Nerede Çekiliyor

Rize’nin Yolu Nerede Çekiliyor ?

Dizi setini Rize’nin çıkışına kuran yönetmen yayladan güzel kareler yakalıyor. Doğa harikası ilimiz aynı zamanda Cumhurbaşkanımızın doğum yeridir. Yaylaları ile ünlü Rize’nin Trabzon çıkışına dizi seti kurulmuştur. Trabzon yolu üzeri 13. kilometrede kurulmuş olan dizi çekimlerini başarı ile tamamlamaktadır. Sen Anlat Karadeniz dizisinin bir benzeri olarak ekranlara gelen dizi Osman Sınav kadar başarılı olabilir mi? Unutmamak gerekir ki Kurtlar Vadisi bile Osman Sınav’dan sonra reyting düşüş skalası yakalamış ve bundan kurtulamamıştır. Başarılı yönetmenin farklı kulvardaki yeni dizisi ise çok tutmuştu.

Rize’nin Yolu Dizisi Nerede Çekiliyor Adresleri Neresi Gösterilen Hangi Yayla ?

Show Tv’de yayınlanacak Rize’nin Yolu dizisinin adı da Rize’ye 13.km’de kurulan dizi setinden geliyor. Aşkın Karadeniz versiyonunu en doğal hali ile anlatacak. Tabi her dizi senaryosunda olduğu gibi engeller ve yasak aşklar olacak. Rize’nin Yolu oyuncu listesinden dizi kadromuzu takip edebilirsiniz. Show Tv ile anlaşan projenin hangi gün yayınlanacağı henüz belli değil. Gelişmelerden sizleri ilk haberdar eden site olmaya devam edeceğiz. Ayrıca Rize’nin Yolu dizisinde çalan şarkılar da googlede yüksek aranma hacmine sahip. Romantik Rize şarkılarına da yer verilirken yöreye ait dizi doğal ne var ise her şeyi çok iyi kullanıyor.

Rize’nin Yolu Dizisinde Çalan Şarkılar
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2019