Rize’nin Yolu Tekrarı Ne Zaman Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Show Tv’nin yeni sezon dizisi Rize’nin Yolu tekrarı ne zaman yeni bölüm hangi gün saat kaçta yayınlanıyor ? Karadeniz’in keşfedilmemiş doğa harikasını bizlere belgesel tadında yansıtan Rize’nin Yolu dizisinin tekrar bölümleri de bir o kadar beğenilerek izleniyor. Sadece Show Tv’de izleyebileceğiniz dizinin yeni bölümlerini kaçırdığınızda nereden nasıl izleyebilirsiniz ?

Rize’nin Yolu Tekrarı Ne Zaman Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Rize’nin Yolu Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Show Tv’nin yeni anlaşmaya vardığı dizi Rize’nin Yolu için henüz yayın günü belli değil. Kulislerden gelen bilgilere göre cuma akşamı yada salı günü olarak düşünülüyor. Dizinin eylül ayının üçüncü haftasında başlayacağını tahmin ediyoruz. Show Tv’nin yayın yönetmeni resmi açıklama yaptığında sizlere dizinin hangi gün yeni bölümlerini yayınlayacağını sitemizden bildireceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. Eğer ilk yeni bilgiye siz bizden önce ulaşır iseniz lütfen hemen yorumlar kısmından bize iletiniz.

Rize’nin Yolu Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor

Rize’nin Yolu Tekrarı Ne Zaman Saat Kaçta Yayınlanıyor ?

Rize’nin Yolu ilk bölüm tekrarı, ilk bölümün ardından verilecek. Akabinde ertesi gün gün içerisinde verilmeye başlayacak tekrar bölümleri için gün ve saat takip etmenize gerek yoktur. Rize’nin Yolu dizisinin tekrar bölümlerini internetten izleyebilirsiniz. İzleme fırsatı bulamadığınız ve kaçırdığınız yeni bölümü bittikten sonra internette bulabilirsiniz. Show Tv’nin resmi internet web sayfası üzerinden Rize’nin Yolu yeni bölümü televizyonda bittikten sonra yayınlanıyor. Hem de kota dostu player sayesinde ister cep telefonunuzdan ister akıllı televizyon üzerinden ya da bilgisayarınızdan dizinin istediğiniz geçmiş ya da son bölümünün tekrarını izleyebiliyorsunuz. Gelişen teknoloji ile internet dizisi olan bir çok projenin ardından tv kanalları da yayınlandıkları dizileri kendi web sayfaları üzerinden vermeye başladı. Aynı zamanda Rize’nin Yolu dizi oyuncu kadrosuna liste halinde alakalı konumuzdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca dizi içerisinde çalan türküleri merak ediyor musunuz? İşte Rize’nin Yolu dizisinde çalan şarkılar konumuz.

Rize’nin Yolu Tekrarı Ne Zaman Saat Kaçta Yayınlanıyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2019