Ruhi Çenet Kiminle Evlendi ? Kızın Adı Nedir

Ünlü youtuber Ruhi Çenet kiminle evlendi ? Kızın adı nedir youtuberin gönlünü feth eden kız kim ? Sessiz sedasız nikah masasına oturan yakışıklı sevdiği kadını hayatına bir ömür boyu davet etti. Şimdilerde ise Ruhi kiminle evlendi sosyal medya bunu konuşuyor.

Ruhi Çenet Kiminle Evlendi ? Kızın Adı Nedir

Ruhi Çenet Kiminle Evlendi

Uzun zamandır ilişkisi olan aynı yaşlarda ancak gündem dışı bir kız ile hayatını birleştirdi. Mutluluktan sürekli güldüğü gözlerden kaçmayan Ruhi hayatının en güzel gününe imza atarak kutlama yaptı. Düğünü kendi youtube kanalından yayınlanmadı hatta evleneceğini dahi hiç söylemedi. Sessiz sedasız hallettiği işi biz çözdük ve konumuzda gelinin kim olduğunu videosu ile yayınladık.

Ruhi Çenet Kiminle Evlendi

Ruhi Çenet’in Evlendiği Kız Kim ?

Herkes bunu merak ediyor ancak güzel gelinin videosu dışında bir bilgiye ulaşamadık. Kendisinin üniversite mezunu olduğunu biliyoruz sadece. Araştırmalarımıza devam ediyoruz. Kendisi de Ruhi gibi youtube kanalında başlayacak mı çocuk düşünüyor mu en yakın zamanda bu soruları kendisine sormak istiyoruz. Siz Ruhi’nin sürpriz evliliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ruhi Çenet’in Evlendiği Kız Kim ?

Ruhi Çenet kiminle evlendi, evlendiği kız kim? Kızın adı ne iş yapıyor gibi konuları bu sayfamızda toplayacağız. Siz de Ruhi’nin evlendiği kız hakkında bilgi bulur iseniz kaynağı ile birlikte lütfen bize iletiniz. İşte o nikahın kıyıldığı hiçbir yerde olmayan efsane video.

https://www.youtube.com/watch?v=LPtmaXcIA9c

YORUMLAR

  1. Videoyu başka nerde bulabilirim video silinmiş çünki

  2. Video kaldırılmış ????

  3. Biz onlara onlar bize soruyo

  4. Yazıdada yazdığınız gibi kızın adı ne iş yapıyor çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.