Ruhi Çenet IQ Testi Sonucu Enes Batur ve Meryem Can

Youtuber Ruhi Çenet IQ testi sonucu ne oldu ? Ünlü youtuberlar Enes Batur ve Meryem Can üzerinde yaptığı iq testi sonuçlarını paylaşan Ruhi Çenet, sosyal medyadan büyük tepki aldı.

Ruhi Çenet IQ Testi Sonucu Enes Batur ve Meryem Can

Ruhi Çenet IQ Testi

Sosya medya hesabı üzerinden IQ testini başlatan Ruhi Çenet sınır tanımıyor. Bu sefer ünlü iki youtuber ismini karşı karşıya getirdi. Enes Batur ve Meryem Can arasında kim daha yüksek İQ’ye sahip bunun testini yaptı. Milyonların takip ettiği üç youtuber hesabından canlı verilen sonuçlar ise bir o kadar da tepki almasına neden oldu.

Ruhi Çenet IQ Testi

Enes Batur Meryem Can IQ Testi Sonucu

İQ testi yapmayı kabul eden ve bunu youtube üzerinde canlı olarak yayınlayan ikilinin hakemliğin Ruhi Çenet yaptı. Sonuç ise şaşırtıcı ancak Enes Bey testte Meryem Hanım’dan fazla puan alarak kendisinin daha zeki olduğunu canlı yayında ilan etti. Meryem Hanım’ın takipçileri duruma isyan ederken Enes Bey’in takipçileri kendisini tebrik ederek rakibine başarılar diledi. Sahneye çıkmadan önce rakibini iyi tanıması gerektiği konusunda da uyardı. Tabi ki bu durum yüzlerce yeni takipçi kazandırdı.

Enes Batur Meryem Can IQ Testi Sonucu

Ruhi Çenet’in yaptığı İQ testi sonuçları ve Enes Batur Meryem Can arasındaki zekilik yarışmasının galibi belli oldu. Siz bu tarz konular hakkında ne düşünüyorsunuz? Yapılanları destekliyor musunuz?

Enes Batur Meryem Can IQ Testi Sonucu

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.