Rüya 6. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Ağustos Alaz Elife Ne Yapacak?

Rüya 6. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Ağustos Alaz Elife Ne Yapacak?… Rüya dizisi 6. bölümünde genç çift Elif ve Bulut mutlu sona ulaşır. Artık evlendiler ve mutlu olmak istiyorlar. Ama ikisinden hariç herkes onların mutsuzluğu ve ayrılması için uğraşıyor.

Rüya dizisinde Elif ve Bulut balayının mutluluğunu yaşamaya çalışırken arkalarından Alaz hain planlarını yapmaya devam etmektedir. Aslında Alaz bir senaryo yazdı ve Elif ve Bulut’un kendi kıyametlerine doğru ilerlemelerini izliyor.

Alaz’ın intikam senaryosu sadece Bulut ve Elif’e mi zarar verecek? Bulut’un tüm ailesinin sonu olacaktır. Rüya 6. bölümde Bulutun annesi de Bulut’a evliliğini destekliyor gibi görünse de bu evliliğin gizliden kuyusunu kazmaya başlar.

Rüya dizisinde 6. bölümünde Alaz Elif’i kaçırır. Alaz Elif’e ıssız bir evde ne yapabilir? Neden götürdü onu Elif Alaz’ın gerçek yüzünü görecek ve Bulut’u uyarabilecek mi? Rüya dizisi 6. bölüm fragmanı bilgileri sizlerle..

YORUMLAR

  1. Alaz pıslıgı elıfı ve bulutu ayıracak bırlıkte olacak elıf te bulutun yasaması ıcın kabul edecek beklıyelım ve gorelım ne olacak

    1. bencede öyle olacak ama alaz çok gıcık bir rölü oynuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.