Rüya Dizisi Gülendam Kimdir? (Özge Sezince) Bilgileri Resimleri

Show tv de yeni dizilerden biri olan Rüya 18 Temmuz salı günü başlıyor. Dizinin başlaması ile Rüya da rol alan karakterlerinde kimler oldukları iyice merak konusu oldu. Rüya Dizisi Gülendam Kimdir? (Özge Sezince) Bilgileri Resimleri sosyal medya hesaplarını sizlere buradan duyuracağız ve yazacağız..

Ekranların güzel yüzlerinden biri olan Özge Sezince, Show Tv’nin yeni dizisi olan ve 18 temmuzda başlayan Rüya ile yeniden ekranlara dönüyor. Hazal Filiz Küçükköse ile Ceyhun Mengirlioğlu’nun başrollerinde oynadıkları Rüya dizisi adından çok söz ettirecek oyuncu ve oyunculuklarla ekrana damga vurmaya hazır..

Rüya dizisinde Gülendam Büküm Ardalı karakterine hayat verecek Özge Sezince bakalım nasıl oynayacak rolünü..

Rüya Dizisi Gülendam Özge Sezince Kimdir? 8 Ekim 1986 İstanbulda doğdu. Dizi oyuncu eğitimini Marmara Üniversitesi’nde aldı. Kış Masalı, Suskunlar, Gönül Hırsızı dizisinde rol almıştır. 2016 yılında Murat Ünalmış, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl ve Deniz Baysal’ın başrollerinde yer aldığı Sevda Kuşun Kanadında dizisinde rol almıştır. Son olarak ise 2017 yılında Pınar Bulut’un senaryosunu kaleme aldığı Yıldızlar Şahidim dizisinde rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2017