Rüya Dizisi İpek (Devrim Özkan) Kimdir? Bilgileri Boyu Yaşı İnstagram

Show tv ekranlarında yeni başlayan dizilerden biri olan Rüya Dizisi İpek (Devrim Özkan) Kimdir? Bilgileri Boyu Yaşı İnstagram hesapları hakkında merak edilen tüm bilgileri ve resimleri sizlerle buradan paylaşacağız. Her bölümü ile merak edileceğini düşündüğümüz rüya ilk bölümü ile çok beğenildi.

Dizinin merak edilen oyuncularından birisi de İpek karakteri. Rüya Dizisi İpek (Devrim Özkan) Kimdir? diye bir çok arama yapılınca bizde detaylıca yazalım dedik.. Dizideki rolü ile oldukça dikkat çeken ve kim olduğu merak konusu olan İpek rolünü oynayan oyuncumuz Devrim Özkandır..

Devrim Özkan Kimdir:  1996 yılında Muğla’da doğmuş ve Muğla Üniversitesinde Tiyatro Bölümü’ne devam etmektedir. Show Tv ekranlarında 19 TEMMUZ SALI GÜNÜ BAŞLAYAN Rüya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve İpek karakterine can vermektedir.

Rüya Dizisinde İpek rolü karakteri (Devrim Özkan) hakkında daha fazla bilgi ve resim ister misiniz? Bilgileri Boyu Yaşı İnstagram hesabı ve facebook twitter gibi özel hesapları sadece yorum yazarak isteyen üyelerimiz için paylaşıyoruz. Şimdiden yorum ve görüşleriniz için teşekkürler..

Rüya Dizisi İpek (Devrim Özkan) de bu fragmanda yer alıyor. İşte Rüya Dizisi 2. Bölüm fragmanı….

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.