Rüya dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak bitecek?

Rüya dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak bitecek? Rüya dizisi başrol oyuncusuyla seyircinin dikkatini hemen çekti. Çünkü Deniz Yıldızı dizisiyle oyunculuğa başlayan ardından Kara Sevda dizisinin Zeynep’i olan Hazal Filiz Küçükköse bu dizinin başrol kadın oyuncusu oldu.

Kara Sevda dizisinde yıldızını parlattı genç oyuncu. Sonrasında gelen ilk başrol dizisi. Eminiz bu dizide de kendinden söz ettirmeyi başaracaktır. Ceyhun Mengiroğlu da bu dizinin erkek başrol oyuncusu. İki sevdalıyı canlandıracaklar bu dizide.

Rüya dizisinin diğer yakışıklı oyuncusu da Karadayı dizisinden hatırladığımız Karadayı Kenan İmirzalıoğlunun kardeşi Orhan. Bir çok emektar oyuncunun da eşlik ettiği bu yapımın performansı merak konusu oldu. Reytingleri nasıl çıkacak ne kadar izlenecek diye..

Rüya dizisi 18 Temmuz Salı günü başlıyor. 18 Temmuz salı akşamı Rüya dizisinin rakiplerini görelim. Rüya dizisi 18 Temmuz salı akşamı yayına başladığında rakipleri Dolunay, Adı Efsane, Deli Gönül dizileri. Yeni dizilerin
önce başlaması reytinglerde ön sıralarda yer almasını sağlar. Çünkü seyircisini ilk o etkilemiştir ve bir kitle oluşturmuştur kendisine.

Dolunay dizisi yayınlandığı günden bu yana reytinglerde ilk sırayı alıyor. Ama her zaman böyle olacak değil elbette.
Rüya dizisi arkadan gelse de oyuncuları arasındaki elektriği seyircide alırsa reytinglere adını yazdıracaktır.
Rüya dizisi 18 Temmuz salı akşamından itibaren sizlerle reytinglerini paylaşacağız.

Reyting durumuna göre gelecek sezon devam edip etmeyeceğini de sizlere açıklayacağız. Siz Rüya dizisini nasıl buldunuz? Sizce yeni sezonda da ekranlarda olmalı mı? Yoksa final yapıp yaz dizisi olarak mı kalmalı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Rüya dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak bitecek? (7 Yorum)

  1. Kesinlikle bitmesin çok gùzel ve sùrekleyici bir Dizi olmuş bence ,her bòlûmünü ilgiyle merakla bekliyoruz

  2. Bence bitmesin muhtesem bir hikaye zaten gercekde de insanlar bunlari hayat ediyor tebrikler basarilar yola devam

Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2017