Rüya Dizisi Konusu Oyuncuları Kimler Hazal Filiz Küçükköse

Rüya Dizisi Konusu Oyuncuları Resimleri.. Kanalların yeni sezon hazırlıklarının yanı sıra bir de yaz sezonu için hazırlıkları var. Yeni sezonda çoğu dizi devam ederken bazı dizilerde bitecek. Ama sezon içerisinde yayınlanan diziler sezon finali yapacağı için kanallar yaz sezonu içinde dizi hazırlıklarına başladı. Bu dizilerden birisi de Rüya dizisi.

Rüya dizisi mayıs ayında çekimleri başlıyor. Haziran ayında da Showtv ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır. Yapımcılığını Gold filmin üstlendiği dizinin senaryosunu da Funda Alt yazıyor. Yönetmen koltuğunda da Cemal Şan oturuyor. Rüya dizisi ile ilgili başrol oyuncularıda netleşti.

Rüya dizisi yaz sezonuna damgasını vurmak istiyor. Eğer beğenilirse yeni sezonda da Show tv ekranlarında yayınlanacaktır. Show tv nin şuan ekranda olan İçerde ve Yeni Gelin dizisi var. Rüya dizisi tutarsa yeni sezona imzasını atacaktır.

Rüya dizisinin konusu ise şöyle; Maddi sıkıntılar çeken fakir kız ile zengin iş adamının aşk hikayesini anlatacak. Yani konu bilindik bir konu ama oyuncuların potansiyeline göre eminiz izlenme oranı artacaktır. Peki bu dizide kimler rol alacak? Başrol oyuncusu Hazal Filiz Küçükköse ve Ceyhun Mengiroğlu.

Hazal Filiz Küçükköse hangi dizilerden hatırlıyoruz? Uçurum, Günahkar, Deniz Yıldızı dizilerinde rol alan Hazal Filiz son olarak Kara Sevda da Zeynep karakterini canlandırdı ve kendisini en iyi şekilde tanıttı Kara Sevda ile. Hazal Filiz Küçükköse 9 Şubat 1988 doğumlu ve Deniz Yıldızında rol arkadaşı olan Tuan Tunalı ile evli.

Diğer başrol oyuncusu da Ceyhun Mengiroğlu. Yakışıklı oyuncu daha önce Adı Mutluluk ve en son Paramparça dizisinde rol aldı. Ceyhun Mengiroğlu 1986 doğumlu. Rüya dizisinin diğer oyuncuları ile ilgili henüz net bilgiler yok. Hem gençlere hem de ailelere hitap etmesi düşünülen diziye buna uygun oyuncular seçilmiş ama kadro saklanıyor şimdilik.

Son aldığımız habere göre Show TV’de ekrana gelmesi beklenen ”Rüya” dizisinin ikinci erkek başrol oyuncusu da bugün belli oldu! (31 Mayıs 2017)

Rüya Dizisinin Yapımcılığını Gold Filmin sahibi olan Faruk Turgut’un üstlendiği, senaryosunu Funda Alp’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Cemal Şan’ın yaptığını biliyoruz. Dizimizin başrollerinde Hazal Filiz Küçükköse ile Ceyhun Mengiroğlu yer alıyor. Dizinin merakla beklenen 2. erkek başrol oyuncusu ise ‘Karadayı’ dizisinde de oldukça başarılı bir rol oynayan Ulaş Aslan Astepe oldu.

Ulaş Tuna Astepe Kimdir: 1988 yılında İzmit’de dünyaya gözlerini açan Ulaş Tuna Astepe, ilk ve ortaokulu Kocaelinde, Lise eğitimini İstanbul Lisesi’nde tamamlayarak üniversiteyi kazandı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünü bitiren sonrada oyunculuk eğitimleri alan başarılı oyuncunun ön plana çıktığı dizi Karadayıdır. Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu ile bir sahnesini aşağıda görüyorsunuz..

RÜYA DİZİSİNE SON KATILAN OYUNCULAR KİMLER: Özge Özder diziye son katılan isimlerden biri oldu. Ayrıca Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde izlediğimiz Goncagül Sunar, Kiraz Mevsiminde rol alan Atilla Saral, son olarak Yıldızlar Şahidim dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu Özge Sezince ve Karadayı dizisiyle tanıdığımız Emir Çubukçu dahil oldu.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.