Rüya Dizisi Müziği Jenerik Fon Şarkıları (Fragmanda Çalan Şarkı)

Rüya Dizisi Müziği Jenerik Fon Şarkıları (Fragmanda Çalan Şarkı)… Rüya dizisi başrollerini Hazal Filiz Küçükköse ve Ceyhun Mengiroğlu canlandırıyor.  Dizide Elif karakterini canlandıran Hazal Filiz Küçükköse fakir bir genç kızı canlandırır. Üvey annesi yüzünden evlendirilmek istenir ve hiç olmayan insanlar görücüye gelir. Tabi bunları Elif kabul etmez.

Üvey anne ise kocasının aklına girer. Elifi evlendirmeyi kafasına koyar. Dizide Elifin ailesinden çektikleri anlatılmaktadır. Elif genç ve güzel bir kızdır ve gönlünü birine kaptırmştır bile. Ailesi ve hayalleri çatışan Elifin hayatı nasıl değişecek?

Elif ve Bulut iki farklı statüdeki insanlar. Ama aralarındaki çekim ne statü dinler ne zenginlik fakirlik. Bu imkansız aşkı Show tv ekranlarında izleyeceğiz. Rüya dizisinde farklı fon müzikleri ve şarkılar çalacak. Bu müzikleri de sizlerle paylaşacağız.

Rüya dizisinde çalan fon jenerik müzikleri sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Ancak sizinde istediğiniz müzik ve şarkılar olursa yorum yazabilirsiniz.

Dizimizin son fragmanı burada sizlerin beğenisine sunuldu..

YORUMLAR

  1. kizlarrrrr nsdilsiniz napiyonuz bende aksam dugune gidicem belki yazamadim amma soz sabah gunaydinla hepinizi uyandiracam opuldunuz bayyyyyy )))))))))))))))

    1. Iyiyiz leyla, bende ailecek piknikteyiz,gayet hoş ve serin bir hava var şuan istanbul beykozda.

  2. Yorumu buraya yazabilirsiniz. Cox gözel dizidi Bulut Giray cok yakiwikli

  3. Ceyhun Mengiroglunu cox beyenirem

  4. Way kara sevdadaki zeynep bu ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.