Rüya Dizisi Neden Gün Değiştirdi Bitecek mi Erken Final mi Yapacak?

Show tv ekranlarında yayınlanan ve salı günleri ekrana gelen dizi artık salı günleri olmayacak. Sevilen dizi gün değiştirecek ve artık salı günü değil pazar günleri ekrana gelecek. Peki ne oldu da Show TV’nin sevilen dizisi ‘Rüya‘ gün değiştirdi! Niçin artık salı günleri yayınlanmıyor.

Hemen cevap verelim. Rüya dizisini yerinden eden gelişme aslıda yeni sezon öncesinde zorlu dizilerle mücadele edemeyecek kadar düşük reytingler alıyor olması. Diziler alıkları reyting kadar değerli ekranda. Show tv de Rüya dizisini gözden çıkarış sanırım. 4 Eylülde Fox tv sevilen dizi Deli Gönülü bitirmişti. Aynı gün Kanal D İki yalancı dizisine erken final yaptırdı. Aşağıda gördüğünüz Rüya dizisi reytingleri de pek olumlu görünmüyor uzun vade için.

Böylesine sevilen ve oldukça iyi izlenen dizilerin bile ekranda şans bulamadığına bakarsak sanırım Show tv de Rüya dizisinin reytinglerinden memnun değil. Yapımcılığını Gold Filmin yaptığı, senaryosunu Funda Alp’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Cemal Şan’ın yaptığı, başrollerinde Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu, Ulaş Tuna Astepe, Özge Sezince gibi başarılı oyuncuların olduğu yer aldığı Rüya dizisi 10 Eylül Pazar gününden itibaren her ‘pazar’ ekrana gelecek.

Rüya Dizisi Neden Gün Değiştirdi Bitecek mi Erken Final mi Yapacak? Rüya dizisi Bu reytingler ile ne kadar devam eder bilemiyoruz ama gün değiştiren her dizi reyting kaybetti bugüne kadar. Şu dizi gün değiştirdi de finali kısa sürede olmadı diyebileceğimiz hiç bir dizi yok maalesef.

Şimdiye kadar sevilerek izlenen ‘Rüya’ yeni bölümüyle 10 Eylül Pazar gününden itibaren her pazar 20.00’de Show TV’de ekrana gelmeye başlayacak. Bizim tahminimiz dizi kısa süre sonra final yaparak ekrana veda edecek. Sizce Rüya dizisi bitmeli mi yoksa devam mı etmeli? Lütfen görüşlerinizi aşağı yazın, teşekkür ederiz.

YORUMLAR

 1. Her zaman söylüyorum.
  Hazal Filiz kucukkose nin oynadığı hiç bir dizi tutmaz.
  Yapımcılar boşuna para harcamasin

 2. HAYIR BITMEMELI …HER ANI HER DAKIKASI HEYCAN DOLU BIR DIZI NASIL BITER.COK SEVEREK IZLIYORUZ LUTFEN BITIRMETINNNNN…

 3. İşalah biter rüya dizisi zaten kara sevda dizisinde gıcık gidiyordum zeynebe rüya dizisinde Elif

 4. bence bitmemeli devam etmeli cünkü cok begendim bi dizi sevdim bizi bitmesinn. rüya dizisi lütfennn.

 5. Bencede bitmesin atilla saral gibi buyuk usta iyuncu var atilla sarali kendime ornek aliyorum guzel diziydi

 6. Bencede bitmesin atilla saral gibi buyuk usta iyuncu var atilla sarali kendime ornek aliyorum

 7. Bitmesin harika dizi guzel diziler hep yok oluyor

 8. çok güzel bitmesin bencede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.