Rüya Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl ve İlçede Nasıl Gidilir?

Rüya Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl ve İlçede Nasıl Gidilir?. Rüya dizisinin konusu iki gencin hayatları çok farklıdır. Sosyal sınıfları farklı iki insan ancak aşk engel tanımaz. Bu yüzden de bu iki gencin aralarındaki elektrikle kaderleri birleşir ve imkansız bir aşk doğar.

Elif ve Bulut’un Rüya dizisinde imkansız aşkı izleyeceğiz.  Rüya dizisi fragmanında Elif ve Bulut diyalogu yaşanmasa da Bulut karakterini canlandıran Ceyhun Mengiroğlu’nun şu sözleri duyuluyor.”yaşadığın bütün acıları unut. Herkesin güzel rüyalar görmeye hakkı vardır, kapat gözlerini”

Bunun üzerine Karadayı dizisinde izlediğimiz Ulaş Tuna Astepe Elifin elini tutuyor ve her rüyanın bir sonu vardır diyor. Yani Elif sevdiğinin elini değil statü olarak onunla aynı sınıftan birinin elini tutarak gidiyor. Ama gözleri Buluta beni tut gitmeyim der gibiydi.

 

Rüya dizisi yapımcılığını Gold Film / Faruk Turgut yapıyor. Rüya yönetmen koltuğunda da Cemal Şan oturuyor. Rüya dizisi oyuncuları da Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu, Ulaş Tuna Astepe… Rüya dizisini çekim yeri İstanbulda çeşitli semtler olarak açıklandı. Çekim setlerinin yerleri açıklanmadı ama İstanbul olduğu söylendi.

Rüya dizisi Elif ve Bulut aşkı izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.