Rüya Dizisine Gün Değiştirmek Yaramadı Dizi Erken Final Yapıyor

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile izleyenleri heyecanlandıran Show TV’nin yaz döneminde ekrana çıkan iddialı dizisi Rüya geçtiğimiz hafta gün değiştirmiş ve salı gününden pazar gününe alınmıştı. Ancak diziye gün değişikliği de fayda etmedi, dizi önümüzdeki hafta son bölümü ile ekrana gelecek ve final yapacak.

Show tv de yaz boyunca Salı günleri yayınlanan dizi beklediği reytingi bir türlü bulamadı. Salı günü Dolunay ve Adı Efsane gibi dizilerin gölgesinde kalan ve izleyici bulmakta zorlanan Rüya çareyi gün değişikliği yapmakta bulsa da umduğunu alamadı. Rüya dizisi, geçtiğimiz hafta gün değiştirip, pazar gününe geçmişti.

Yapımcılığını Gold Filmden Faruk Turgut’un yaptığı, yönetmenliğini ise Cemal Şan’ın yaptığı dizide Hazal Filiz Küçükköse ile Ceyhun Mengiroğlu başrollerde, Ulaş Tuna Astepe ve Özge Özder, Goncagül Sunar, Atilla Saral, Özge Sezince ve Emir Çubukçu gibi isimler de yan rollerde oynuyorlardı.

Rüya Dizisi Neden Bitti Niçin Erken Final Yaptı: Sanırım başroller çok mühim dizilerde. Hazal Filiz Küçükköse iyi güzel ama biraz yüzü soğuk bir kız. Kara Sevda dizisinde yan rolde idi birden bire başrole geçmek ona yaramadı yada kaldıramadı bu ağırlığı.

Bunun haricinde Rüya dizisi aldığı reytingler ile oldukça kötü sonuçlar aldı. Rüya dizisi Reyting sonuçlarına bakabilirsiniz buradan.. Sizce Rüya dizisinin bitmesi iyi oldu mu dizinin devam etmesini ister misiniz?

YORUMLAR

  1. Adım Nuri antalyadan yasıyorum dizi erken Final yapmasına üsüldüm rüya dizisini severek isliyordum ne yapalım yapacak birşey yok oyunculara dizide gösterdikleri rolleriyle teşekkür ediyorum kara sevda dizisinde oynamış seynep hanıma yeni hayatında başarılar diliyorum oyunculara yeni hayatta başarılar diliyorum

  2. Ben dizinin devam etmesini isterdim. Dizi gittikce daha heyecenli olmaya baslamisti. Cok uzuldum. Guzel diziydi, diyer dizilerden bir eksiyi yoktu bence.

  3. aman bitsin Hazal (Elif)hep ezik hep agliyor onuda dogru dürüst beceremiyor,konusuda sacma sapan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.