Rüya Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Final Mi Yapacak Bitecek Mi?

Rüya Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Final Mi Yapacak Bitecek Mi?.. Rüya dizisi Show tv ekranlarında yaz dizisi olarak yayınlanmaya başladı. Rüya hikayesiyle de oyuncularıyla da çok sevildi. Rüya dizisi reytinglerde de başarılı bir grafik elde diyor.

Rüya dizisi reytinglerinde 2. 3. oluyor genellikle. İlk sırayı Dolunay dizisi alıyor. Rüya dizisi böyle başarılı devam ederken yeni sezonda da devam edecek mi yoksa final mi yapacak soruları akıllara geliyor. Rüya dizisi yeni sezonda da Show tv ekranlarında yayınlanacaktır.

Rüya henüz yayınlanmaya başlayalı 4 bölüm oldu. Böyle bir seyirci kitlesi yakalamışken de Show tv diziyi bırakmaz. Üstelik Show tv nin yeni sezon için proje dizileri de çok fazla değil. Bu yüzdende yaz dizilerini yeni sezona sürecektir. Kalp Atışı ve Yeni Gelin Show tv nin diğer dizileri.

Rüya dizisi reyting düşüşü halinde kanal kararını değiştirip bitirebilir de. Rüya dizisi bu yaz performansını kaybetmeden devam etmeli. Siz Rüya dizisini nasıl buluyorsunuz yorumlarınızı yazınız…

YORUMLAR

  1. Bence 2 3 sezon devam etmeli

  2. Hayalperestlikte sacmalikta sinir tanımayan dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.