Saba Tümer Masterchef Yarışması Jüri Üyeleri ve Yarışmacıları Kimler Bilgileri

Saba Tümer Masterchef Yarışması Jüri Üyeleri ve Yarışmacıları Kimler Bilgileri…2011 yılında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışması tekrar ekrana gelmeye hazırlanıyor. MasterChef yarışması yemek yarışması olarak ekrana gelecek. Şefler yemek yapacak yarışacak ve jüri üyelerinden puanlarını alıp birinci olmaya çalışacaklar.

MasterChef Jüri Üyeleri Kimler Mehmet Yalçınkaya Hazer Amani Somer Sivrioğlu

MasterChef yayınlandığı dönemde beğenilerek izlenmişti. Bu yüzden de tekrar yayınlanmasına karar verildi. Ancak bu sefer yarışmanın sunucusu, jüri üyeleri ve yarışmacıları kimler olacak göreceğiz. Survivor yarışması final yaptıktan sonra Tv8 yeni programlara yer vermeye karar verdi. Daha önce kanalda Yemekteyiz yarışması yayınlandı. Ve Onur Büyüktopçu’nun sunucu olmasıyla yarışma ayrı bir renk kazandı ve reytingleri artmıştı.

Masterchef yarışmasında amatör aşçılar yarışacak. Amatör aşçılar yaptıkları yemeklerle jüriden tam puan almaya çalışacaklar. Önceki Masterchef yarışmasında jüri üyelerinin yanında ünlü şeflerde yer alıyor. Amatör şeflerin yanında usta şeflerde onları eleştiriyor.  Seçmeler de adaylar seçmelerin yapıldığı otelde bir yemek hazırlanıp jüriye sunmalarını istiyor.Yeni Masterchef yarışmasında ne gibi değişiklikler olacak göreceğiz.

Masterchef yarışmasının sunucusu Saba Tümer. Saba Tümer kimdir?

Saba Tümer 1970 doğumludur. İzmir Alsancak doğumlu olan Saba Tümer Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunudur. Üniversiteden sonra Sky Tv de çalıştı. Saba Tümer yerel kanal olan Ege Tv de çalıştı ve sonrasında Ntv de haber sunuculuğu yaptı.  Saba Tümer çokça program sunuculuğu yaptı.

Tv 8 de yayınlanacak olan Masterchef yarışmasının jüri üyeleri kimler olacak? Tv 8 Masterchef yarışmasının yarışmacıları kimler olacak? Tv8 resmi sitesinde başvuru ile katılabilirsiniz.

MasterChef Jüri Üyeleri Kimler Mehmet Yalçınkaya Hazer Amani Somer Sivrioğlu

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2018