Sadece Sen Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı

Fox TV ekranlarında yayınlanması beklenen yeni bir yaz dizisi duyuruldu. 2019 yılının yaz aylarında yayınlanması beklenen ve Karga seven yapımın bir dizisi olan Sadece Sen isimli yeni bir dizinin çalışmalarına başlandı. Bildiğiniz üzere Mayıs ayının sonunda hemen hemen bütün diziler sezon finali veya final yaparken yaz dizileri de haziran ayı itibariyle ekrana merhaba diyor. İşte 2019 yılında yaz aylarında yayınlanması beklenen Sadece Sen dizisinin oyuncu kadrosunu konusunu kanalını burada sizlere detaylarıyla vermeye çalışacağız.

Geçtiğimiz sezonlar itibarıyla yayınladığı yaz dizileriyle büyük ilgi çeken ve reytinglerde yüksek başarıya ulaşan FOX TV’nin 2019 yılının yaz aylarında yayınlanması beklenen Sadece Sen dizisinin erkek başrol oyuncusu belli oldu! Sadece Sen dizisinin oyuncu kadrosunu baş rollerini ve tüm oyuncuları ile birlikte yapımcısı yönetmeni ve kanalını burada sizlere duyuracağız: İşte Sadece Sen dizisinin tüm oyuncu kadrosu:

Sadece Sen Dizisi oyuncuları kimlerSadece Sen Dizisinin Başrol Oyuncusu Kim?

FOX TV’de bu sezon yaz aylarında yayınlanması beklenen ve yapımcılığını Karga Seven Yapım’ın üstlendiği, romantik – komedi tarzındaki dizinin ilk başrol oyuncusu kesinleşti. Daha önce Adını Sen Koy dizisinde emlakçılık yapan daha sonra da Erkenci Kuş dizisinde rol alan Ali Yağcı Sadece sen dizisinin başrol oyuncusu oldu. Daha önce çok fazla tanınmayan Ali Yağcı son olarak rol aldığı Erkenci Kuş dizisinde kasap Osman karakterini canlandırıyordu. Adını Sen Koy dizisinde ise oldukça uzun süre rol almış ve Emlakçı Kerem karakteri olarak izleyenlerin beğenisini kazanmıştı.

Ali Yağcı Sadece Sen Dizisinde Burak rolünde:

Sadece sen dizisinin yönetmeni Ender Mıhlar‘ın dizide Ali Yağcı’yı, “Burak” karakterini canlandırması için görevlendirdi. Sadece Sen Dizisinde kadın başrol oyuncuları henüz netleşmese de Özge Gürel’den bahsediliyor. Özge Gürel’in daha önce birçok dizide oynadığını özellikle Kiraz Mevsimi dizisi ile tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline geldiğini dizi severler az çok biliyordur. Umarız FOX TV’de güzel bir yaz dizisi bizleri bekliyor.Sadece Sen Dizisi Burak rolü Ali Yağcı

Sadece Sen Dizisinin konusu özeti nedir: Sadece Sen Dizisi Kerem ve Selin adlı iki gencin birbirinden habersiz aynı evi satın almasıyla başlıyor. Romantik bir komedi dizisi olması beklenen ve yaz aylarına uygun konsept de çekilmesi planlanan Sadece sen dizisinin çekim yerleri henüz kesin olmasa da İzmir ve Alaçatı civarı düşünülüyor. Sadece Sen isimli dizinin çekimlerinin mayıs ayının ilk haftasında başlaması planlanıyor. “Sadece Sen” Haziran’da FOX tv de izleyicileri ile buluşacak.

Sadece Sen Dizisi Burak rolü Kimdir? Selin ile Aşk Yaşayacak Burak rolünü canlandıran Ali Yağcı Kimdir?

Ali Yağcı Kimdir: 1990 yılında Balıkesir’de doğmuştur. Tv oyunculuğu üzerine aldığı kısa eğitimden sonra model ajanslarında çalışmaya başlamıştır. Ali Yağcı daha önce bazı dizilerde rol almıştır. Meriç karakterini canlandırdığı Seviyor sevmiyor dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Adını Sen Koy dizisinde Kerem rolünde daha sonra rol aldığı Erkenci Kuş dizisinde ise kasap Osman rolünde oynamıştır. Yeni dizi Sadece Sen de Burak karakterini canlandıracak olan Ali Yağcı’ya başarılar diliyoruz..

Sadece Sen Dizisi oyuncu kadrosuSadece Sen Dizisi Selin Rolü Kimdir? Özge Gürel olabilir..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2019