Sağlıklı Pazarlar Programının Sunucusu Kimdir ? Doktor C. Genco Çetinkanat Kimdir İletişim

Kanal D’nin Sağlıklı Pazarlar programı başladı. Merak edilen ise Sağlıklı Pazarlar programının sunucusu kimdir ? Bizlere önemli sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler Sunan Sağlıklı Pazarlar sunucusu Canan Arslan kimdir daha önce hangi projelerde yer almıştır eğitim durumu nedir ? Aynı zamanda programın sağlıkçısı Sağlıklı Pazarlar Doktor Cihan Genco Çetinkanat kimdir ? Çetinkanat’a nasıl ulaşabilirim iletişimi ve muyanenesi nerede ücretleri nasıl hepsi konumuzun detaylarında.

Sağlıklı Pazarlar Programının Sunucusu Kimdir ? Doktor C. Genco Çetinkanat Kimdir İletişim

Sağlıklı Pazarlar Sunucusu Kimdir ? Canan Arslan

Güzelliği ile dikkat çeken Sağlıklı Pazarlar sunucusu Canan Arslan kimdir ? Kendisi 1980 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Lise yıllarından beri sunuculuk ve spikerlik alanlarında yeteneği olduğunun farkındadır. Tek hayali olan bölümü okumak için girdiği sınavlarda başarılı olmuş Ankada’da Gazi Üniversitesi Radyo Tv ve Sinema Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Üniversite yıllarında yeteneği olduğuna inandığı yönünü geliştirmek için Ankara’da bulunan Başkent Spikerlik İletişim Kursu’na kaydolmuş ve hocaları kısa sürede Canan Arslan’ın yeteneğini fark etmişlerdir. Kendisini TRT Haber kanalında yayınlanan Dün Bugün programından hatırlıyoruz. 7 yıl boyunca sunuculuk yaptığı programdan instagram hesabında yayınladığı teşekkür mesajı ile ayrılıp Kanal D’ye geçti. Profesyonel sunucu Canan Arslan her pazar günü Sağlıklı Pazarlar sunucusu olarak sabah 08:30’da yayında olacak. Ayrıca programa canlı bağlanabilir sunucuya dertlerinizi anlatabilir doktordan canlı destek alabilirsiniz.

Sağlıklı Pazarlar Sunucusu Kimdir ? Canan Arslan

Sağlıklı Pazarlar Doktor Cihan Genco Çetinkanat Kimdir ?

Kanal D’nin 25 temmuz 2019 tarihi itibari ile başladığı sağlık programı Salıklı Pazarlar’daki doktor kimdir ? Operatör Doktor Cihan Genco Çetinkanat eğitim alanında birçok makalenin sahibidir. Türkiye’de tıbbın gelişmesinde önemli rol oynamış sayılı eğitmenler arasındadır. Yurt dışında özellikle ABD ve Avrupa’nın önemli ülkeleri arasında tanınmış isim olmuştur. Kendisinin uzmanlık alanı Göğüs Cerrahisi üzerinedir. Bilgili eğitmen Ankara’lıdır. Halen Ankara’da ikamet eden doktor Cihan Genco Çetinkanat’a muayane olmak için konumuzu okumaya devam edin. SDÜ’de halen sağlık yönetimi işlevine devam etmektedir.

Sağlıklı Pazarlar Doktor Cihan Genco Çetinkanat Kimdir ?

Doktor Cihan Genco Çetinkanat Muayenehanesi Nerede Ücreti Ne Kadar ?

Sağlıklı Pazarlar Doktor Cihan Genco Çetinkanat’a muayene olmak için Ankara’ya gelmeniz gerekmektedir. Kendisi hem bir hastanede çalışmakta hem de kendine ait özel kliniği bulunmaktadır. Doktor Cihan Genco Çetinkanat’a muayene olmak için özel kliniğinden randevu alabilir ya da Sağlıklı Pazarlar programına konuk olarak katılabilir Türkiye önünde ücretsiz muayene hakkı kazanabilirsiniz.

Doktor Cihan Genco Çetinkanat Muayenehanesi Nerede Ücreti Ne Kadar ?

Salıklı Pazarlar Doktoru Cihan Genco Çetinkanat Nerede Çalışıyor ?

Doktorumuzu Remzi Oğuz Arık Mahallesi Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere, Çankaya adresinde bulunan Ankara Özel Güven Hastanesi’nde bulabilirsiniz. +90 4449494 numaralı telefondan randevu oluşturabilir TV’de bilgisine emin olduğunuz doktorunuza ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Güven Çayyolu Healthy Life and Health Center adresindeki özel kliniğinde doktorunuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Salıklı Pazarlar Doktoru Cihan Genco Çetinkanat Nerede Çalışıyor ?

Sağlıklı Pazarlar Programı Telefon ve Whatsupp İletişim Numarası Nedir ?

Sağlıklı Pazarlar programının telefon numarası konumuzun sonunda paylaşılmıştır. Programı arayarak Canan Arslan ile Doktor C. Genco Çetinkanat’ın muhabbetine dahil olabilir probleminizi canlı yayında doktora sorabilirsiniz. Kim bilir belki de sizi programa davet edecektir. Aynı zamanda raporlarınız ile birlikte detaylı soru sormak isterseniz [email protected] mail adresine yazabilirsiniz. Doktorumuz Çetinkanat program öncesinde Sağlıklı Pazarlar programına gelen mailleri ayrıntıları ile inceliyor program içerisinde vakit buldukça cevaplıyor.

Sağlıklı Pazarlar Programı Telefon ve Whatsupp İletişim Numarası Nedir ?

Sağlıklı Pazarlar Programının Telefon Numarası : +90 (212) 478 00 88 

Sağlıklı Pazarlar Programının Telefon Numarası

Sağlıklı Pazalar sunucusu Canan Arslan ve Doktoru Cihan Genco Çetinkanat kimdir sorularına olabildiğince yanıt vermeye çalıştık. Aklınızdaki soru ve önerilerinizi konumuzun altındaki yorumlar kısmından bize yazın.

Sağlıklı Pazalar sunucusu Canan Arslan ve Doktoru Cihan Genco Çetinkanat kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.