Şahan Gökbakar, Sıla’nın Canlı Yayın Kazasını Taklit Etti

Şahan Göbakar’dan canlı yayın kazası geçiren Sıla’nın taklidi geldi. Koronavirüs nedeniyle evde canlı yayın furyasına katılan Sıla, online canlı konser verdi. Yayın sonunda “Ohh be” diyip bir rahatlama hareketi yaptı. O anlarda ise kamera hala yayındaydı. Bunu farkeden Sıla panikleyerek sessizce “kahretsin” dedi. Canlı yayın kazası olarak tanımlanabilecek bu panik anları kimini güldürdü, kimini kızdırdı.

Şahan Gökbakar Sıla Taklidi

Sıla takılmayı ve onun taklidinin yapan videolar çekmeyi seve Şahan Gökbahar bu kazayı fırsat bilip hemen bir taklit videosu yayımladı.

Canlı Yayın Kazası Görüntülerine Sıla’dan Cevap geldi, işte Sıla’nın cevabı:

Heyecanla, şevkle en çok da şifa niyetine yaptığım o canlı yayına türlü çirkinlik yaraştırılıyormuş. Elbet bazıları tarafından. Teknoloji kabiliyetli biri değilim, hep başka heveslerim oldu bu hayatta. Canlı yayını kapatmadığımı fark ettiğimde kötü niyet içermediği, aslen heyecanımdan kurtulduğumu içerdiği için ve gırgır olduğundan güldük geçtik buna. Ama ah o fesat beri durur mu fesat! İşte, biz o fesattı her daim fırsata çevirmek için burada olacağız. Yeni bir şarkı üstündeydik biz mesela iki gün önce. Dün başka bir şarkının temeli atıldı. Bugün iki satır var yeni, defterde. Yan yana olmak gerekmiyor bunları yapmak için. Üstelik Türkçe’de yan yana ayrı yazılıyor. Bırakın kendi dört duvarınızdan taşanı, içeride kim bilir neler var! Salın biz de şahit olmayalım mı?

İşte o videolar ve güldüren Şahan yaklaşımı.